Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan Birinci ... 910111213 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı113Beğeniler

Konu:Son vuruşa SON !

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    192
    Beğenme 
    615
    Beğenilme 
    456

Alıntı İmanpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardo bizede yapmislardi evdeki pc m de ss ler durur en az 50 tane haro seth ss i var aldigim gitmiyceksin bekliceksin onlar gitsin sonra gidiceksin olay bu sonra aglamaya baslarlar. Hem haklida sen olursun vicdaninda rahat olur.
    Abi gelsinler herkes dalsın son vuruş kimin pt sine giderse gitsin. Ama gelipte ordaki insanların %98 e indirdiği ünique için son vuruş kimse beklemesin. Mevzu cs lnd veya herhangi bir guild değil. bunu yapanlar emek hırsızıdır bunları sadece guild master leri adam yapabilir. Bu konuda bana sadece Rd den hakan abi söz vererek yardımcı oldu. O na da bursan selam olsun
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    HACI_BUMBALA
    DesertEagleS

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3025

Alıntı _HACI_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KS ATMIŞLARDIR SİZE Kİ BUNU HAK ETTİĞNİİZİ SİZ DE BİLİYORSUNUZ. HAYATIMDA BİZE KS GELMEYENLERE HİÇ GİTMEDİM VE GİTMEDİK. BİZE KS GELDİĞİNİZ İÇİN SİZE KS YAPMIŞIZDIR. SİZİN 1 PT ZOR ALDIGINIZ UNİĞİ ARDINDAN TEK BAŞIMA ALDIĞIMDA O AĞLAYANLAR SİZ OLDUNUZ. SİZ DEMİYEYİM BELKİ SEN YOKTUN Kİ GÖRMEDİM DE SENİ AMA GELENLER HER UNİONDAN VARDI. KONUUYU UZATMAYA GEREK YOK. BÜTÜN KS LERİ BAŞLATAN YİNE SİZLERDİNİZ. ARKANIZDAN ÇOK SÖVEN OLDU O NOWA SETLİ ADAMLARIN HAKKNII ÇOK YEDİNİZ.
    Kafan hayli güzel belli ki bi daha cuma günleri alkol alma, capslocku da kapat. Hayırlı cumalar
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    192
    Beğenme 
    615
    Beğenilme 
    456

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafan hayli güzel belli ki bi daha cuma günleri alkol alma, capslocku da kapat. Hayırlı cumalar
    namazdan daha yeni geldim. insanlara alkol vs içmiş gibi imalarda bulunup kul hakkına girme
    HACI_BUMBALA
    DesertEagleS

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3025

Alıntı _HACI_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    namazdan daha yeni geldim. insanlara alkol vs içmiş gibi imalarda bulunup kul hakkına girme
    İlk yorumundan bu yana iftira atıp bana şimdi kul hakkından bahsetme, herkesin kıldığı kendine Allah kabul etsin.

İlk yorumun ;

cs ye leke sürme amacı yok burda. size ks de gelinmedi hep böyle yalanlarla kendinizi avuttunuz. vicdanlarınızı rahatlattınız. görünen kçy kılavuz istemez. CS VEYA HERHANGİ BİR GUİLDE LAF ATMA AMACIM YOKTUR. TAMAMEN ŞAHSİYET VE KARAKTER MESELESİ BİR DURUM OLDUGU İÇİN KİŞİSEL MESELEYİ GUİLDLERİ LEKELEMEK İÇİN KULLANMAM!!

İkinci yorumun ;

KS ATMIŞLARDIR SİZE Kİ BUNU HAK ETTİĞNİİZİ SİZ DE BİLİYORSUNUZ. HAYATIMDA BİZE KS GELMEYENLERE HİÇ GİTMEDİM VE GİTMEDİK. BİZE KS GELDİĞİNİZ İÇİN SİZE KS YAPMIŞIZDIR. SİZİN 1 PT ZOR ALDIGINIZ UNİĞİ ARDINDAN TEK BAŞIMA ALDIĞIMDA O AĞLAYANLAR SİZ OLDUNUZ. SİZ DEMİYEYİM BELKİ SEN YOKTUN Kİ GÖRMEDİM DE SENİ AMA GELENLER HER UNİONDAN VARDI. KONUUYU UZATMAYA GEREK YOK. BÜTÜN KS LERİ BAŞLATAN YİNE SİZLERDİNİZ. ARKANIZDAN ÇOK SÖVEN OLDU O NOWA SETLİ ADAMLARIN HAKKNII ÇOK YEDİNİZ.

Son yorumun ;

Abi gelsinler herkes dalsın son vuruş kimin pt sine giderse gitsin. Ama gelipte ordaki insanların %98 e indirdiği ünique için son vuruş kimse beklemesin. Mevzu cs lnd veya herhangi bir guild değil. bunu yapanlar emek hırsızıdır bunları sadece guild master leri adam yapabilir. Bu konuda bana sadece Rd den hakan abi söz vererek yardımcı oldu. O na da bursan selam olsun

İlk etapta size ks gelinmedi gelmedik de, sonra bize gelene geldik, en son kendinle çeliştiğin yer bunu yapanlar emek hırsızıdır diyip yapman ilk başta aksini iddia edip sonda kabul etmen. Dürüst olacaksın baştan sona ol yanar döner olma. Hırsızlık demişken .. anlamışsındır umarım beni daha fazla konuşturma bak işine.
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    192
    Beğenme 
    615
    Beğenilme 
    456

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yorumundan bu yana iftira atıp bana şimdi kul hakkından bahsetme, herkesin kıldığı kendine Allah kabul etsin.

İlk yorumun ;

cs ye leke sürme amacı yok burda. size ks de gelinmedi hep böyle yalanlarla kendinizi avuttunuz. vicdanlarınızı rahatlattınız. görünen kçy kılavuz istemez. CS VEYA HERHANGİ BİR GUİLDE LAF ATMA AMACIM YOKTUR. TAMAMEN ŞAHSİYET VE KARAKTER MESELESİ BİR DURUM OLDUGU İÇİN KİŞİSEL MESELEYİ GUİLDLERİ LEKELEMEK İÇİN KULLANMAM!!

İkinci yorumun ;

Son yorumun ;

İlk etapta size ks gelinmedi gelmedik de, sonra bize gelene geldik, en son kendinle çeliştiğin yer bunu yapanlar emek hırsızıdır diyip yapman ilk başta aksini iddia edip sonda kabul etmen. Dürüst olacaksın baştan sona ol yanar döner olma. Hırsızlık demişken .. anlamışsındır umarım beni daha fazla konuşturma bak işine.
    sen gelicen bize ks yapıcan defalarca. sonrada bizimkiler gelince ah götüm vah götüm dimi. Edebiyat yapma icraat gösterde adam ol az adam ol lale
    HACI_BUMBALA
    DesertEagleS

Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Battal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    223
    Beğenilme 
    265

Ks çok ojdur
    HafizIyotanka, amcabey, Mriboo ve 2 kişi bunu beğendi.
    ALTINORDU
    Tr_GeMLiK_Tr - _LeoN__
    Job Nick: _Le10__
    Frusciante Zekeriya BİLGEN Ruhun Sad mekanin cennet olsun. Vatan sagolsun..
    Sehitler olmez vatan bolunmez.

yokedicy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yokedicy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    123
    Beğenme 
    494
    Beğenilme 
    153

boş vaktim olsa bi de ben denicem de
    HafizIyotanka bunu beğendi.

POROS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    POROS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    45
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    64

Lan LALE BİZ 8 AY ÖNCE Server'a başlamışız Kimseyle problemimiz sıkıntımız yok LND ile ilerliyorduk ki yeni başlayan guilde göre çok iyiydik tam 4 ay boyunca Haro Seth yaptırdım ben guilde çarları dizmek amacıyla sağlamlaştırmak amacıyla BU 4 AY BOYUNCA KİMSEYE KS GİTMEDİM KİMSEYE KSYEDE GİDİLMEDİ

AMMA VE LAKİN RLM DOSTLAR COMRADES UNİONU HERGÜN 18:30 23:30 KS YE GELDİLER.
    BAŞDA SIĞIRCIK YANDUGUME VE MAMİ KENDİNİZİ TEMİZE ÇIKARMAYA ÇALIŞMAYIN

BU OYUNDA HERZAMAN KENDİ ÇIKARLARINIZI DÜŞÜNDÜNÜZ.

Benim çarımın nicki VictoryStar ve şundan eminimki VictoryArmy guildi 8 aydır bu sw ve bu oyuna canlılık katan hareketlilik katan bir guild. REKABETİ SAĞLAYAN HER GUİLDE AYNI ŞEKİLDE DAVRANDIK SİZİN OYUNDA İSTEMEDİĞİNİZ BÜTÜN SW NİN İSTEMEDİĞİ ALTINORDUYU BENİMSEDİK VE AYNI GUİLD ORTAMIDNAYIZ

BU SERVERDA 8 AYDIR OYNADIK BAN YEDİK BATTIK GERİ BAŞLADIK DEVAM ETTİK VE ŞUAN OYUNDAKİ EN İYİ KONUMDAYIZ. SERVERA BAŞLICAK ARKADAŞLARA ÖNERİM ŞUDUR Kİ

BAŞLADIĞINIZ AN SİZİ YANINA ÇEKMEYE ÇALIŞICAKLAR VE DÜŞMAN GUİLDLERİNİ KÖTÜLÜCEKLERDİR. ÖYLE Bİ KÖTÜLÜCEKLERKİ O GUİLDLE BAĞLANTIN OLSUN İTEM BİLE SATMAZLAR SANA.

AMA ŞUNU UNUTMA BİR SERVERDA EN ÇOK KÖTÜLENEN EN ÇOK ADI GEÇEN KÜFÜR YİYEN GUİLD O SERVERIN HERZAMAN EN İYİ GUİLDİDİR. Kİ ONUN PLAYERLARI BUNLARA KATLANDIKLARI İÇİN EN İYİ PLAYERLARDIR. ALTINORDU - VİCTORYARMY

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

@Mriboo bunlar cidden inanmış be abi

Mriboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mriboo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    47
    Beğenme 
    440
    Beğenilme 
    301

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mriboo bunlar cidden inanmış be abi
    Bunlar hem bu konuyu acip hemde 2 gundur bizim kestigimiz HARO SETHE KS GELEN FLORASN BUNYAMİN ve guildi ABİCİM. AMA SONUC GENE HUSRAN
    Legend
    ALTINORDU
    Şu Kaliteli İnsan Taklitleri yok mu,Beni Çok Güldürüyor

İnsanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun.

Sayfa 11 Toplam 15 Sayfadan Birinci ... 910111213 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş