Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:bSilkroad

veterineremre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    veterineremre isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    78
    Beğenme 
    184
    Beğenilme 
    224

3yıldir buradayim. Bu server nerdeyse her zaman bu sekil azalma yasadi. Okuldur,vizelerdir finallerdir,iş güç. Mayis gibi ama hep canlanmasini bildi. Asronun acilmasi bence olumlu bile olacaktir. Hekres cin cara katlanamaz kolay kolay. Basladimlarinda bsro da ki eu anilari canlanacak ve bi sure sonra asro da car bsrodan carla wtt edilir diye konular acilmaya baslayacak. Ve yazin yine bsro populer olacak. ☺☺
    PiemesGi // ___ZoRbA__ // __1Jhinnet

AgainstTheCurrent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AgainstTheCurrent isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    145
    Beğenilme 
    66

Alıntı beko4854 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O konuda buyuk ugras verdigimi dusunuyorum oyunun en eglenceli yeri olan caveye thief olarak girmeye calisarak tabikide tek basima imkansiz bir kac guildin daha thiefe donmesi oyunun eglencesi bakimindan buyuk adim olacaktir tabi sadece donmek degil kastim surekli ap a dikkat etmek falan
    Sana bi şey sorcam kaç kere job değiştirttin o çarlarına BİZ BUNA İKİYÜZLÜLÜK DİYORUZ. O egonu tatmin etmek için masraflar yaptın sağlam çarlar yaptın bu yüzden caveyi ticaret haline getirmek için yapmadığın şey kalmadı.Ama işin komik tarafı ben bu swdeyken sana bi kere bile fight düşmedi Sende haklısın o kadar masraf yapmışsın karşılığını almak hakkın ama iki yüzlü olmadan yapmaya çalışsaydın güzel olabilirdi.Yani sen bana göre oyunu canlandırmadın aksine karakterini göstererek oyunun kalitesini düşürdün

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1959

Bsro her zaman dolu olur milley şuanda taze kan arayışlarında ama malesef bsro nun yerini hiç birşey DOLDURAMAYACAK BU KONUDA COK NETİM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş