Sonuç: Ip Limit sizce kaç olmalı ?

Katılımcı sayısı
18. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 15

8 44.44%
  • 20 ve üstü

10 55.56%
Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 567
Beğeni Ağacı19Beğeniler

Konu:bSilkroad [Ip Limit]

pe4ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pe4ce isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    23
    Beğenme 
    26
    Beğenilme 
    58

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @pe4ce hele bi yasaklansın bir ALLAH'ın kulu kullanmaz cunku yemez ıp lımıt yükselmesi şartta değil zaten hani illa gm'ler oyunu cok kişi oynuyormuş gibi yansıtacaksa yapsın lımıtı 20 zaten oyundaki playerların %90'ınında bot ptsı var 1 bot ptsı daha yaparlar böylece Proxy kullanmakta kalkar ortadan bir kişinin 60 charı var ustam bir görsen ortalığı ana baba günü kimse bota pt bırakamıyor heleki yeniler imkansız her slotta 3-5 tane bot ptsı var.
    Dediğin kesin çözüm ise 1 oyda benden üstadım.
    aSro : xPeperPepe & unLovabLe_

Vatan Lafla Değil Eylemle Sevilir. . .

Bir ölür bin diriliriz..!!11!!!

Throwny_xD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Throwny_xD isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    123
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    77

BAŞTA ZATEN ASGARD SORUMLULUĞUNU ALIYORSANIZ KULLANIN DEDİ DE BEN BURDA Bİ İLLEGALLİK GÖREMİYORUM İLLEGALSE NEDEN APAÇIK ŞEKİLDE SATILIYOR??

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    531
    Beğenilme 
    351

Peki güzel kardeşim bende 100 tane yorum attım ya görüyorsun yada işine gelmiyor illegal olan bir şey nasıl bilgi oluyor bana bunu açıkla 10 tane legend set var kardeşim hemde yapılan ben emekle yaptım nowa satarak suanda 10 charım'dada ımmo set legend acc var mevzu o değil mevzu illegal olan birşeyin neden yasak olmaması önüne gelen Proxy açsa kısaca her kişi o zaman gm hemen mudahele eder dimi oyun boş diye sırf dolu gozuksun diye göz yumuluyor ama nereye kadar ipini koparan Proxy'e dayatıyor ki Proxy bu kadar sorunlu bir şey olsa herkez deli gibi kullanmaz kullanan arkadaşlarımın hiç birisi sıkıntı çıkartıyor demedı proxy'i Hak'mış gibi dayatmayın millete senin emeğin bilgin diye bir şey yok Proxy illegal olan bir programdır sen illegal olan birşeye bilgi emek diyorsan tartışmanada gerek yok zaten. Asroda nasıl yasaksa burdada yasaklanması gerekiyor anlatmak istediğim bu ama hep işine geldiği gibi anlıyorsun..
    Edit.
    Konu Hoenheim tarafından (14.Mayıs.2017 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    531
    Beğenilme 
    351

Peki güzel kardeşim bende 100 tane yorum attım ya görüyorsun yada işine gelmiyor illegal olan bir şey nasıl bilgi oluyor bana bunu açıkla 10 tane legend set var kardeşim hemde yapılan ben emekle yaptım nowa satarak suanda 10 charım'dada ımmo set legend acc var mevzu o değil mevzu illegal olan birşeyin neden yasak olmaması önüne gelen Proxy açsa kısaca her kişi o zaman gm hemen mudahele eder dimi oyun boş diye sırf dolu gozuksun diye göz yumuluyor ama nereye kadar ipini koparan Proxy'e dayatıyor ki Proxy bu kadar sorunlu bir şey olsa herkez deli gibi kullanmaz kullanan arkadaşlarımın hiç birisi sıkıntı çıkartıyor demedı proxy'i Hak'mış gibi dayatmayın millete senin emeğin bilgin diye bir şey yok Proxy illegal olan bir programdır sen illegal olan birşeye bilgi emek diyorsan tartışmanada gerek yok zaten. Asroda nasıl yasaksa burdada yasaklanması gerekiyor anlatmak istediğim bu ama hep işine geldiği gibi anlıyorsun..
    Guzel kardesim sen nova sattin, lmp sattin vs... emek verdin de sonra gittin proxy le arena coin satan adamin cikardigi seti aldin ? Asro da boyle bi sistem yok 110 gap da da dedigin sey isroda yer oyuna 100 kisi girmesi lazim bsro da 30 kisi geliyo gelmiyo cave e 14-16:30 da 1 immo set ks yeme haro seth de 1 hafta 1 legend set girdigin 10 charin 5 i kazansin 5 i kaybetsin 1 ay da cikar immo setler 1.5-2t ken 1 ayda cikan legen seti sen kaca satarsin ?

Bilgi konusuna gelirsek bsro da bu kullanım hiç bi zaman yasak olmadı ki illegal olsun. Bak diyorum sana bilgi sana hak verenlere kendi sistemimi kursam 1 tanesinin ağzı açılmaz dut yemiş bülbül misali sana hak vermeleri yapmamaları değil yapamamaları bu kadar basit, seninde babanın parası var oyuna yatıyosun char al millete himmet yap dağıt ama konu altındada dediğin gibi 3 alır 10 a satarsın buda hayatın adaletsizliği bu adam seninle nasıl rekabet edebiliyosa bunlara karşıda edebilir.
    Konu Hoenheim tarafından (14.Mayıs.2017 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 567

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş