Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:Charımı sucsuz yere banladın GM. !

Marwell53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Marwell53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

aslında kontorde olsa foto cekıp buraya yayınlasan hem netıce acıklıga kavusur bence hemde asgard haksızlıgını kabul etmıs te olur bır ılk yasanır,, asgard bebeq ı ac sıkıldım artık cocuk oyuncamı bu senın yuzunden oyunmu oynamıycaz 0 dan char acamam asgard veya asgardcım mı dıyelım anlamıyorumkı hangı dılden konusak

dLx
    dLx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dLx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz bunu iddia ediyorsunuz , kanıtınız yok . Karşı taraf dolandırıldığını iddia ediyor , kanıtları size ilettim .

Bu olayın farklı bir şey olduğunu düşünmüyorum . Ayrıca siz guildden 10 da atılmışsınız . Ceza alma ihtimaliniz üzerine bu konuyu açtınız .

http://www.jollygame.net/forum/221-a...ver-deyil.html

Belki kişiye bir şekilde yardım ettiniz karşılığında size güvendi karakteri emanet etti. İsteğin olursa al dedi . Siz de bunu suistimal ettiniz ve charı en ufak ayrıntısına kadar boşalttınız . Burada bilgileri veren kişi suçlu , suçunu itemlerini kaybederek ödedi . Peki çalan kişi ? Oda karakterinin kapatılması ile ödemiştir . Olay bu kadar net .
    YEMİNEDİYORUM Ben Tufaya getirildim kardeşimben paragonderdim adama kendisiverdi
    id pw yi asgard allah için hak sızımben banımı ac

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

arkadaslar bu yonetım dıger serverlere benzemıyor dıyorsunuz tm kabul benzemedıgını haksız banlarla goruyoruz ve suresız banlarla buna hem fıkırız ama cok hatalar yapılıyor malesef bu konuda bebeq ı ac kul hakkı yıyorsun

NESCAFEEE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NESCAFEEE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    77
    Beğenme 
    83
    Beğenilme 
    288

Tufaya getirildim ne lan aSSADA
    ▂▃▅▆▇██______[C*]_____██▇▆▅▃▂▂
    █▀▀█┼█▀█▀█┼█▀▀█┼█▀█▀█┼█┼┼█┼█▀▀█┼┼█┼┼█
    █▀▀█┼┼┼█┼┼┼█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█┼┼█┼█▀▀▀█┼█▀█
    █┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE.
    ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ NESCAFEE ▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █

dLx
    dLx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dLx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    18
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    2

ASGARD - Sucsuzyereban yedim kardeşim Sucsuz yere
    Banımıacarmısn asgard ben bu adama para gonderdim diyorum
    adam kendisiverdi id pw yi asgard SUCSUZ YERE YEDİM ASGARD. Lütfen artk yeter

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1242
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı Marwell53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abı alıstılar zaten onun bunun lafını dınleyıp bızlerı banlamaya gercekten merak edıyorum asgard senı neden tek taraflı adamları tutup banlıyorsun benıde oyle banladın bebeq ı ve hala banı acmadın dedıklerım bır bır cıkıyor daha cok kısı banlanıcak yaızktır paralara asgard bılıyoruz dıger serverler gıbı deyılde sız ıyıce suyunu cıkardınız cocuk oyuncagı sanıyorsunuz herhalde ban konusunu lutfen haksız yere banlar atmayın su banımıda kaldırın arkadas oyunda konussak bıle ban yıyoruz boyle sey olurmu bız etrafımıza bu oyunu boylemı ornek gostererek tanıtıcaz?
    Siz yönetime hakaret suçundan uzaklaştırıldınız . Nasıl bir taraf tutmak olacak da sizi banlamak için başkasını dinleyeceğiz ? Sizin hakaret ettiğiniz kişi direk olarak benim . Biraz mantık *

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

arkadas ılk hafta sunlar dustu sonrasına hıc dusmuyor ne tuaf demek nasıl ban sebebı olabılır ALLAH askına kafamı buluyorsunuz bızle,, oyunu takıp edıyorsunuzdur ee ılk 3 4 gun den sonra bu globalları atanlar olmadımı banmı yedıler yedılerse kanı sunun da susayım ozaman? ya bır ınsan sılkroad boyle soyle oynanmaz bu sro ıyı der bırakın bunu der anlarımda ayıptr ama emek yapıyoruz bu charlara bebeq ı acın lutfen okadar kısı rahatsız olmamıs ve globallarla bana cevap verenler haklı olanlar yazmıs ta nasıl bır kısının fotosunu kanıt sunup bır oyuncuyu kaybedıyorsunuz dıgerlerı salakmıydıkı gondermedı, o foto gonderen arkadaslarda hep gonderıyor cunkı kendılerı bır menfaat ıcerısınde kanımca

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1242
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı Marwell53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadas ılk hafta sunlar dustu sonrasına hıc dusmuyor ne tuaf demek nasıl ban sebebı olabılır ALLAH askına kafamı buluyorsunuz bızle,, oyunu takıp edıyorsunuzdur ee ılk 3 4 gun den sonra bu globalları atanlar olmadımı banmı yedıler yedılerse kanı sunun da susayım ozaman? ya bır ınsan sılkroad boyle soyle oynanmaz bu sro ıyı der bırakın bunu der anlarımda ayıptr ama emek yapıyoruz bu charlara bebeq ı acın lutfen okadar kısı rahatsız olmamıs ve globallarla bana cevap verenler haklı olanlar yazmıs ta nasıl bır kısının fotosunu kanıt sunup bır oyuncuyu kaybedıyorsunuz dıgerlerı salakmıydıkı gondermedı, o foto gonderen arkadaslarda hep gonderıyor cunkı kendılerı bır menfaat ıcerısınde kanımca
    Kusura bakmayın ama bizim kurallarımız bellidir . Size uyuyor ise burada vakit geçirebilirsiniz . Bu kuralı beğenmedim bu olmamış şeklinde bir seçme şansınız yok .

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    161
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    791

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ALPARSLAN adlı karakteri dolandırdığınız için karakterleriniz kapatıldı . Bu konuda itiraz hakkınız yoktur. İtemleri aktardığınız her karakter suça ortaklıktan kapatıldı .

Çalınan itemler ;

Gold Dragon Flag , 3 Adet Dress , 2 Adet HAT , 2 Adet ACC , SUN Glavie 9d , Beyaz Kurt , Bir çok Balon ( STR INT DAMAGE ) , Bir miktar Global , %60 ve %100 lük Resurrection Scroll , Bir miktar reverse , 324m GOLD , 1 adet Devil Canlandırma , 1 Adet Devil Famale , 1 Adet Premium GOLD , Bir kaç adet Tiger ( binek pet ) , Ice Tropy ( bunu ne amaçla aldınız bilmiyorum ) , Agility Scroll bir miktar , Düz Garment Set 9DG , Düz Acc Set 9DG , 14 Adet Magic Pop Kart , 10 DG Pro SUN item 2 adet , GOLD TIME SERVİCE TİCKET 1D 2x , Skill Reset Scroll , Repair Hammer ve GENDER .
    Bi beni almamış ula

mychoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mychoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    74
    Beğenme 
    301
    Beğenilme 
    213

Cahille etme muhabbet , kendisini derya bilir.
    THEPIRATES
    NoThing2Lose - MissHarvey - Stephen - Squall

Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş