Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:B SRO NUN SOYTARISI

vaporx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    vaporx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    110
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    204

Alıntı Basayev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin coğrafya-coğrafyalar ve bulunduğumuz ortadoğu coğrafyasında ikamet eden insanlar mini etek,topuklu ayakkabı vs vs'de giymezler (Giymezlerdi)(siz peydah olana kadar ) neden? çünkü sizin gibi batı kültürünü medeniyet sanan ahmaklar orada yok.
    Sincan ve kasgara gitmiştim 12 yaşında kimsede mini etek topuklu görmedim nerdennuydurdun?

Fabalinus.

Basayev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Basayev isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    195

Alıntı Historia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beslan rehine krizini senin önder olarak sectigin boynuna profil resmi olarak doladıgın adam kendi itiraf etmemişmi? Sen kendini git bi sorgula sonra muslumanım fasillarina geç. İslamda çoçuk öldürmenın yeri varmi? YAZIK
    İslamda yeri var diyen yokta.Hadi geçtim islamiyeti dünya üzerinde çocuk öldürmenin yeri ne kadar var ?

http://www.haksozhaber.net/d/news/45636.jpg

https://www.google.com.tr/url?sa=i&r...81924054023696

bunlar gibi milyonlarca arşiv var şu anda ki bu sadece suriyede ki gündemden alıntı.Arakanı,Bayırbucağı vs vs ve geçmişte olanları söylemeye hacet yok iken sen burada kime kimi savunuyorsun kimi kime karalıyorsun ney üzerinden prim yapıyorsun anlatması,anlaması çok zor

Hazarfen
    Zebellah_

Security - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Security isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    257
    Beğenme 
    691
    Beğenilme 
    492

@Asgard @Odin konunun kapatılması taraftarıyım. İyi forumlar.
    ___JiYaN___
    Bu1Sevda
    DaLToNs

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    110
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    204

İslamda yeri var diyen yokta.Hadi geçtim islamiyeti dünya üzerinde çocuk öldürmenin yeri ne kadar var ?

bunlar gibi milyonlarca arşiv var şu anda ki bu sadece suriyede ki gündemden alıntı.Arakanı,Bayırbucağı vs vs ve geçmişte olanları söylemeye hacet yok iken sen burada kime kimi savunuyorsun kimi kime karalıyorsun ney üzerinden prim yapıyorsun anlatması,anlaması çok zor
    Tek yaptığın iş başkalarının serefsizliklerini kendi serefsizliklerinizi örtmekte kullanmak ruslar cecenleri yakmis basayev 160 cocugu öldürmüş helal olsun diyebiliyorsun

Fabalinus.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    195

Alıntı vaporx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sincan ve kasgara gitmiştim 12 yaşında kimsede mini etek topuklu görmedim nerdennuydurdun?
    Sen şöyle çık ve etrafına bakıver hiç uzağa gitme bugün sosyal medya üzerinden gençleri kontrol altına alıp kendi propagandalarını yaptırdılar hemde o aşırı vatan sever gençleri.Sokakları gez bakalım Bu ülkede madem ki çıplak gezen insanların yaşama hakkı varsa benim müslüman iffetli bacılarımında yaşamaya hakkı var bunu çekemiyorsan oda senin karaktersizliğindir islam gelenek görenek kavramından daha ötededir oyun oynamaya gelmez.

Hazarfen
    Zebellah_

Historia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Historia isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    99
    Beğenme 
    404
    Beğenilme 
    727

Sen kime ne anlatiyosun? Rus devleti ******** ve çeçen katliamı yapan bir ordudur.
    basayev de haklı olduğu davasını insan kayıplarına neden olacak şekilde yaptığı için günahkardır.
    At gözlüklerini çikart da bi bak çoçuk katili bi imzan olmaz belki yada forumda terörist resmi görmek istemiyorum dıyelim.
    @Asgard Uygunsuz ımza
    Vaktiyle bir Atsız varmış ; var olsun!
    RedLine
    Adalet BAKANI
    Tengri Biz Menen

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    110
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    204

Sen şöyle çık ve etrafına bakıver hiç uzağa gitme bugün sosyal medya üzerinden gençleri kontrol altına alıp kendi propagandalarını yaptırdılar hemde o aşırı vatan sever gençleri.Sokakları gez bakalım Bu ülkede madem ki çıplak gezen insanların yaşama hakkı varsa benim müslüman iffetli bacılarımında yaşamaya hakkı var bunu çekemiyorsan oda senin karaktersizliğindir islam gelenek görenek kavramından daha ötededir oyun oynamaya gelmez.
    Kimsenin iffetli bacılarına laf ettiği yok hepimizin etrafinda değişik türde insanlar var,birlikte yasamayi ogrenemediniz sürece daha cok Bati bati diye ağlarsın Atatürk'e söversin mini etekliye söversin ülkeyi birleştirmek adına hicbirsey yapmassin bati bati diye ağlarsın

Fabalinus.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    195

Tek yaptığın iş başkalarının serefsizliklerini kendi serefsizliklerinizi örtmekte kullanmak ruslar cecenleri yakmis basayev 160 cocugu öldürmüş helal olsun diyebiliyorsun
    eğer ki onların ********liğine dur demenin adı ********likse uzağa gitmiyorum Türk milleti olarak kurtuluş savaşında bizim yaptığımızda ********lik miydi ? o zaman savaşmasaydı dedelerimiz ırzımıza geçselerdi bu mu yani kapasiteniz ? Siz hayatı çiçek böcek dağıtmaktan ibaret sanıyorsunuz. Burada klavye başında pekte bu konulara girmek istemediğim halde zorlamaya çalışıyorsunuz,İki üç çapulcuya meydan bırakacağımızdan değil zamanı sizin gibi fuzulilerle israf etmemek için konudan ayrılıyorum. Selam... Furkan suresi 63. ayet.

Hazarfen
    Zebellah_

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    110
    Beğenme 
    196
    Beğenilme 
    204

eğer ki onların ********liğine dur demenin adı ********likse uzağa gitmiyorum Türk milleti olarak kurtuluş savaşında bizim yaptığımızda ********lik miydi ? o zaman savaşmasaydı dedelerimiz ırzımıza geçselerdi bu mu yani kapasiteniz ? Siz hayatı çiçek böcek dağıtmaktan ibaret sanıyorsunuz. Burada klavye başında pekte bu konulara girmek istemediğim halde zorlamaya çalışıyorsunuz,İki üç çapulcuya meydan bırakacağımızdan değil zamanı sizin gibi fuzulilerle israf etmemek için konudan ayrılıyorum. Selam... Furkan suresi 63. ayet.
    Evet ermeni soykırımı yaptik,yunanlarj yaktık haha işine gelince batiyla nasil ayni fikirde oluyorsun sahtekar seni

Fabalinus.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    146
    Beğenilme 
    195

Kimsenin iffetli bacılarına laf ettiği yok hepimizin etrafinda değişik türde insanlar var,birlikte yasamayi ogrenemediniz sürece daha cok Bati bati diye ağlarsın Atatürk'e söversin mini etekliye söversin ülkeyi birleştirmek adına hicbirsey yapmassin bati bati diye ağlarsın
    Alıntı Historia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kime ne anlatiyosun? Rus devleti ******** ve çeçen katliamı yapan bir ordudur.
    basayev de haklı olduğu davasını insan kayıplarına neden olacak şekilde yaptığı için günahkardır.
    At gözlüklerini çikart da bi bak çoçuk katili bi imzan olmaz belki yada forumda terörist resmi görmek istemiyorum dıyelim.
    @Asgard Uygunsuz ımza
    Görmek istemiyorsan forumdan üyeliğini silebilirsin.Sen görmek istemiyorsun diye benim fikirlerim despot bir şekilde değiştirilemez!

Hazarfen
    Zebellah_

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş