Şu mesajın hala cevaplanmadığını gördüm ve bu eleştiriyi yapacağım. Şu zamana kadar üslubumu bozmadım 1 den fazla özel mesaj atmadım konuda da kendimi açıklamaya çalıştım en son bir beklentim olmadan sadece cevap beklediğimi ona göre karakterimin açılma ihtimali varsa diğer karalterlerimden oyunu oynamaya devam edeceğimi söyledim yine de cevap alamadım. Biz artık şirketleştik peofesyonel kurumsal bir şirket olduk demekle olmuyor ben size karşı düzgün bir üalupla iletişim kuruyorsam siz de aynını yapmak zorundasınız karşınızdakini insan yerine koymayı öğrenemediyseniz benim zaten yapabileceğim bir şey yok yalnız bir konuya cevap verip diğerine cevap vermemek adaletsizliktir bu servera başlarken diğerlerine göre biraz daha basiretli br yöetim ve daha profesyonel bir işleyiş olduğunu göz önünde bulundurmuştum lakin görüyorum ki yanılmışım. Karşınızda 5 yaşında bir çocuk yok ve sizin de ona göre davranmanız gerekiyor. Bu yazıyı diğer oyuncuları bilgilendirmek için yazıyorum lütfen bu yönetimin tamamen keyfi şekilde davranıp açıklama yapmaktan ilgilenmekten bir cevap yazmamtan aciz olduğunu göz önünde bulundururak bu oyunu oynamaya devam edin sonra başınız ağrımasın. Çarımın banını açmamanız sorun değil zaten şu mesajı atan adamın bir beklentisi yoktur bu saatten sonra. Ben kendi üzerime düşeni yapıyorum size daha fazla para kazandırmayı reddesiyorum şimdiye kadar kazandırdıklarımı helal etmiyorum çünkü bana bir cevap vermediniz açıklama yapmadınız benim için önemli olan da budur karşındakine aaygı duymak. Dalga geçer gibi mesajk okuyup cevap vermezseniz ben bunun altında kasıt ararım. Silki zorla mı aldın diyen oluraa diye söylüyorum zorla almadım zaten kaybettiğim gerçek paranın da önemi yok tek isteğim olumsuz ya da olumlu bir cevap verilmesiydi bu yüzden hakkımın yendiğini düşünüyorum umarım bu mesajı okuyan diğer oyuncular yönetimin kendilerini hayvan yerine koyduğunu ya da gün gelir bir sorununuzu çözmeleri gerektiğinde varlığınızı bile umursamayacaklarını görürler bilgilendirme amaçlı yazıyorum şu saatten sonra da cevap bekşemiyorum. Herkese başarılar diliyorum hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.