Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:asgard artik bi ilgilenirmisin.

compaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    compaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

@Asgard @Odin bu arkadaş günlerdir oyunda global atıyor forumda konu açıyor,cevap vermeye vaktiniz vardır diye düşünüyorum. Bir mağduriyet söz konusu belli ki mağduriyetini gidermek için muhatap arıyor,biraz ilgi lütfen...
    exelayers_41 bunu beğendi.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    493
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1200

kardeş bu arkadaş bilgilendirildi ekran goruntusunu de ben attım şikayet eden de bir arkadaş 300 tl ye power dagger satmaya çalışırken yakalanmıs NEYIN MADURIYETI ONU ANLAMADIM :d toplamış mahalleden arkadaşlarını foruma yazdırıp duruyor kaç gundur KANKA BNM KONUYA YORUM ATSANA MAGDUR FALAN DESENE KANKA BELKI AÇARLAR ASFASDA
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

compaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    compaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

Cool

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş bu arkadaş bilgilendirildi ekran goruntusunu de ben attım şikayet eden de bir arkadaş 300 tl ye power dagger satmaya çalışırken yakalanmıs NEYIN MADURIYETI ONU ANLAMADIM :d toplamış mahalleden arkadaşlarını foruma yazdırıp duruyor kaç gundur KANKA BNM KONUYA YORUM ATSANA MAGDUR FALAN DESENE KANKA BELKI AÇARLAR ASFASDA
    Şimdi ilk olarak güzel bir icraat yapmışsın gibi böbürlenerek yorum yazdığını görür gibiyim. İkincisi 300 TL ye power dagger satarken yakalandı diyorsun,belli ki bu power daggerın 300 TL ye alıcısı da sensin! Peki oyundan TL ile item satışı için teklif yapan kişi bu konuda bir cezalandırma ile kaşılaştı mı ? Ben mahalleden arkadaşı da değilim, biraz ilgilenilsin diye altına yorum yazdım. @Asgard @Odin

hacıyatmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hacıyatmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

Alıntı compaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi ilk olarak güzel bir icraat yapmışsın gibi böbürlenerek yorum yazdığını görür gibiyim. İkincisi 300 TL ye power dagger satarken yakalandı diyorsun,belli ki bu power daggerın 300 TL ye alıcısı da sensin! Peki oyundan TL ile item satışı için teklif yapan kişi bu konuda bir cezalandırma ile kaşılaştı mı ? Ben mahalleden arkadaşı da değilim, biraz ilgilenilsin diye altına yorum yazdım. @Asgard @Odin
    Bu konuda arkadaşa katılıyorum yanı sıra arkadaşın bir mağduriyeti varsa açıklayabilir insani bir durumdur ortada hem yanlış anlaşılma hemde bir emek var böyle bir şekilde ziyan edilmemeli...

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    493
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1200

@compaq kardeş fake hesaplarınla gelip burda kendını savunuyorsun komık duruma dusuyorsun alıcı ben veya bır baskası farkedermı satan satmaya calısan karaktersız belli yan . fotoya bakılırsa alıcnın tl ıle ıtem alım satımından haberı bıleyok ken sen 300 tlye verırırm dıyorsun
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş