Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu
Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:Bsilkroad ip limit ve proxy

adembzt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    adembzt1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    37
    Beğenilme 
    13

Alıntı AYUKA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam serbest yasak yok diyor paran varsa kullan sende
    Kurallarda yasak diye birşey gördüğüm kadarıyla yoktu.
    Heralde yasak degil.

Herkesle Konuşulmaz, Bazılarına Susmak Lazım.

SalvatioN

SN_MASTER

SN_SARI

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1173
    Beğenme 
    977
    Beğenilme 
    2052

Alıntı adembzt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurallarda yasak diye birşey gördüğüm kadarıyla yoktu.
    Heralde yasak degil.
    O kadar saçma bir düzenli asroda ban sebebi bsro'da serbest belki csroda bile serbesttir bir kural koyarsın herkez o kural çizgisinde gider serverda gold yoktu proxyciler sağolsun power +12staflar 5t yaptılar o kadar çok gold varki adamlarda haklı ben olsam 10t derim nasıl olsa havadan gelen para haksız kazanç emekmi veriyor sanki saliyor proxye 30 40 char gelsin goldlar hersey beleş 1 ayda fight li char diz ne güzel GM bunları görmüyor proxynin serbest kalması o serwerin bitmesine yönelik en büyük hatadir bir serverda goldun değeri çöp olursa o server bitmeye mahkumdur yeni başlayan adam 0dan ne yapabilir proxy kullanmadan ben sana diyim mi hiç birşey ya para yatırıp char alcak yada aylarca fgw temple gidip powerli bir bot charı dizicek oda kim bilir ne zaman yani kisacasi bana göre kurallar aşırı saçma yasaksa heryerde yasak olmalı asroda yasak bsroda serbest olmasi çok komik ve trajedik bi olay
    Konu ULEMAA tarafından (20.Haziran.2017 Saat 04:36 ) değiştirilmiştir.

siyabent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    siyabent isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    2

Adam serbest yasak yok diyor paran varsa kullan sende
    Haksız rekabet oluyor buda, oyuncuların serverdan ayrılma kararı alması için yeterli bir sebep bence.
    Başarıya giden yol, başarısızlıktan geçer.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1173
    Beğenme 
    977
    Beğenilme 
    2052

Alıntı siyabent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haksız rekabet oluyor buda, oyuncuların serverdan ayrılma kararı alması için yeterli bir sebep bence.
    arkadaşa yazdıgımı sanada yazayım nedne böyle sacma bır duzen var anlamış degılım:

O kadar saçma bir düzenli asroda ban sebebi bsro'da serbest belki csroda bile serbesttir bir kural koyarsın herkez o kural çizgisinde gider serverda gold yoktu proxyciler sağolsun power +12staflar 5t yaptılar o kadar çok gold varki adamlarda haklı ben olsam 10t derim nasıl olsa havadan gelen para haksız kazanç emekmi veriyor sanki saliyor proxye 30 40 char gelsin goldlar hersey beleş 1 ayda fight li char diz ne güzel GM bunları görmüyor proxynin serbest kalması o serwerin bitmesine yönelik en büyük hatadir bir serverda goldun değeri çöp olursa o server bitmeye mahkumdur yeni başlayan adam 0dan ne yapabilir proxy kullanmadan ben sana diyim mi hiç birşey ya para yatırıp char alcak yada aylarca fgw temple gidip powerli bir bot charı dizicek oda kim bilir ne zaman yani kisacasi bana göre kurallar aşırı saçma yasaksa heryerde yasak olmalı asroda yasak bsroda serbest olmasi çok komik ve trajedik bi olay

kannas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    kannas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    2

Gereksiz tartışıyorsunuz. GM bilmiyormu bazılarının 3-4 pt çarı olduğunu. Yasaklıyacak olsa zaten yasaklardı.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    2

arkadaşa yazdıgımı sanada yazayım nedne böyle sacma bır duzen var anlamış degılım:

Harun, çok güzel bir konuya değindin. Eğer bir yaptırım uygulama kararı alınıyorsa bu tüm JollyGamede yer alan tüm serverları kapsaması gerekiyor. aSro için ayrı, bSro için ayrı ayrı yaptırım uygulama kararı alınması etik değil. Benim, 8/8 1 PT char ile ilgileniyorum ve üzerine yoğunlaşıyorum proxyciler geliyor +7 nova stafflar ile 2-3 PT ile bana ks atabiliyor ve buda haksız rekabete yol açıyor. Hayır yani, bu yaptırım ile ilgili yöneticilerin tavrını net bir dil ile ifade etseler bizde yol haritamızı ona göre çizeriz diye düşünüyorum.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1173
    Beğenme 
    977
    Beğenilme 
    2052

Alıntı siyabent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harun, çok güzel bir konuya değindin. Eğer bir yaptırım uygulama kararı alınıyorsa bu tüm JollyGamede yer alan tüm serverları kapsaması gerekiyor. aSro için ayrı, bSro için ayrı ayrı yaptırım uygulama kararı alınması etik değil. Benim, 8/8 1 PT char ile ilgileniyorum ve üzerine yoğunlaşıyorum proxyciler geliyor +7 nova stafflar ile 2-3 PT ile bana ks atabiliyor ve buda haksız rekabete yol açıyor. Hayır yani, bu yaptırım ile ilgili yöneticilerin tavrını net bir dil ile ifade etseler bizde yol haritamızı ona göre çizeriz diye düşünüyorum.
    Neti nütü yok adam diyor ki varsa paran kullan bsroda serbest şükürler olsun buğüne kadar 1 kere bile proxy kullanmadım kullananada hic bir zaman hakkımı helal etmıyorum ben aylarca ugrasıp pt charlarımı zar zor toparladım adam 1 ayda hem full fıghtlı char dızıyor hemde pt charı yapıyor adalet buysa kalsın abi ben yokum bu adalet sisteminde proxy kesinlikle yasaklanması gerek hemde çok acil bir şekilde haksız kazancın önü kesilirse piyasa rahatlar yav daha 7-8 ay oncesıne kadar ımmolar 40b ıdı suanda 80b preler 180b ıdı suanda 320b daha neler neler power +12 staflar 2.5t idi suanda 5t bumu adalet hadi ben aldım kullandım ahmet aldı mehmet aldı sonra sw full cekıcek kımse oyuna gıremeyecek oldugu zaman ne yapacaklar mecbur dimi o zaman yasaklayacaklar ne diyeyim hacı emmi ben bu karmaşık sistemden birşey anlamadım bir kural koyarsın herkez o çizgide gider madem bsroda yasak degıl asrodada olmasın oyle ya adamlar orda gold kasıcaz diye yırtınıyorlar sal abi adam acsın 100 tane bot charı o zaman diyelimki heryerde serbest rahat rahat kullanabılırız orda yasak burda serbest trajedik bir durum degilmi yada banamı oyle gelıyor sadece..

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    2

Neti nütü yok adam diyor ki varsa paran kullan bsroda serbest şükürler olsun buğüne kadar 1 kere bile proxy kullanmadım kullananada hic bir zaman hakkımı helal etmıyorum ben aylarca ugrasıp pt charlarımı zar zor toparladım adam 1 ayda hem full fıghtlı char dızıyor hemde pt charı yapıyor adalet buysa kalsın abi ben yokum bu adalet sisteminde proxy kesinlikle yasaklanması gerek hemde çok acil bir şekilde haksız kazancın önü kesilirse piyasa rahatlar yav daha 7-8 ay oncesıne kadar ımmolar 40b ıdı suanda 80b preler 180b ıdı suanda 320b daha neler neler power +12 staflar 2.5t idi suanda 5t bumu adalet hadi ben aldım kullandım ahmet aldı mehmet aldı sonra sw full cekıcek kımse oyuna gıremeyecek oldugu zaman ne yapacaklar mecbur dimi o zaman yasaklayacaklar ne diyeyim hacı emmi ben bu karmaşık sistemden birşey anlamadım bir kural koyarsın herkez o çizgide gider madem bsroda yasak degıl asrodada olmasın oyle ya adamlar orda gold kasıcaz diye yırtınıyorlar sal abi adam acsın 100 tane bot charı o zaman diyelimki heryerde serbest rahat rahat kullanabılırız orda yasak burda serbest trajedik bir durum degilmi yada banamı oyle gelıyor sadece..
    Evet, piyasa almış başını gidiyor. Server'a haksız kazanç ile çok sayıda gold girdi. Bunun önüne geçilmesi gerekiyor, yetkililerin fiyat müdahalesinde bulunması gerekir. Serverin akıbeti yavaş yavaş netleşiyor. Yetkililerden ricamız, bu konuyu bir açıklık getirmeleridir. Serverda, gold dönmüyor ve piyasa hareketliliğinden başka bir canlılık bir hareketlilik yok. Herkes yastık altına koymuş paralarını, piyasanın dahada artmasını umarak piyasaya sürmeyi bekliyorlar. Enflasyon yaşıyor server ve devamda edecek bir müdahalede bulunmazsa.

Darshan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Darshan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

2 sene önce oynamış birisi olarak bu konuyu gördüm ve başlamaktan vazgeçtim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

gencosmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    gencosmann isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    12
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    10

Smile

Alıntı GideLmGaFFuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha fazla görmezden gelmeyelim bsro oyuncular, bu durum bsroya gün geçtikce zarar veriyor.

daha önceden çekmiş oldugum bi kaç ss
    Abii Bune La Serveri 5 Kişimi Oynuyor

Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş