Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456
Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:Bsilkroad ip limit ve proxy

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1959

Alıntı Darshan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene önce oynamış birisi olarak bu konuyu gördüm ve başlamaktan vazgeçtim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar.
    mevzu senin başlayıp başlamaman degil kardeş hani biz oyunu oynayan insanlar olarak sıkıntımızı dile getiriyoruz yav tamam bizim itemimiz var oynuyoruz ya 0 dan baslayanlar ne yapcak adaletmi simdi bu ?

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1959

Alıntı gencosmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abii Bune La Serveri 5 Kişimi Oynuyor
    Bu görünen kısmı sen birde görünmeyen kısmına bak

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Alıntı Hoenheim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sol ve sag ustteki resimler baya baya eski hatta unal arenalari guildden bi arkadas gistermisti sabaha hepsi pert dedim nitekim de oyle oldu uzun vadeli seyler degil yani burcaklar gibi , yeni baslayan icin adalet falan derseniz de titan veya saglam nova slotlarini yorum yapanlarin cogu da babasinin tarlasina cevirdi en cok ona guldum yeni baslayan adam titan ariyo 20-30b kazanalim diye her slot 11-12 power staff li bot chari bumu adalet bumu oyun motivasyonu ama ozcanin 2-3 slot kapatma muhabbetine %100 katiliyorum iyice kolunu kanadini kirmak oluyo. Arena charlarina gelirsek 10 charr la hergun %50 kazandigi ihtimalde bile 1 ay suruyo bir legend setin cikmasi, 5 gunde ks yemezsen cikarabilicegin immo seti 1.5-2t ye satilirken bu legend setler kac t den gider Allah kerim . Yeni baslayan arkadaslara faydadan cok zarari olur diye dusunuyorum.
    oyuna yeni başlayan kişiyle önceden oynayan kişinin itemleri bir olur mu olmaz LMP para getiren bir şey ve eskiden beri oynayan oyuncular bu yolla rahat para kazanıyor yeni başlayan oyuncu hadi ben lmp ile geçimimi sağlayayım diye hayal kurması çok saçma yani oyunda para kazandıran tek şey lmp değil özellikle yeni başlayanlar için hiç uygun bir seçenek değil tabi 3 günde 1 lmp atan o ölü slotlara gitmeyecekse ki bence adaletli bir durum çünkü eskiden beri oynayan adam uğraşmış cefasını çekmiş şimdi sefasını sürüyor

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş