Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Ks yiyince AGIZ bozana Güzel ağız bozarım

wegastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wegastar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı Sn0w Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaslar Ks yiyince ağzını bozuyor. Bu oyun Arkadasım ks atarsın da yersinde.

Madem ks attınız bu coinler nerden geldi.

https://hizliresim.com/VMEMLn
    COİNLER YAZMIŞ 1 TANE VAR LA

eypbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    eypbyzt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    118
    Beğenme 
    116
    Beğenilme 
    50

ben ne anlatıyom sız ne anlıyorsunuz k.g size.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı eypbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ne anlatıyom sız ne anlıyorsunuz k.g size.
    HADİ HADİ UZA

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

KS ATTIK İSİSTE DİYE BAS BAS BAĞIRDIN O BOTLARLA KS Mİ ATÇAN

Sn0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sn0w isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    80
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    100

Alıntı BaBilms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KS YEDINIZ DİYE BAGIRIYODUN GLOBALDAN ŞİMDİ BEN SSİ ATINCA NİYE R YAPIYON ADAM OLAN DEDIGNIN ARKASINDA OLUR BEN ATTIGIM GLOBALDEDE SOYLEDIM ŞİMDİ SAĞDAN SAĞDAN DEVAM ET KARDEŞ
    Lan sakat harbi malsın sen ks yedim demiyorum ks yedim diyelim dedim misal dedim yani neyse ya. Size bu kadar adam yerine koymak bile fazla. Karsıma çıkmayın yeter ben oynuma bakarım.

BaBilms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BaBilms isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    354
    Beğenilme 
    133

kardeşim beyin özürlümüsün yoksa rolmu yapıyorsun bi dediğin bir dedğini tutmuyor ilk ks yedınız alamyın diyosun ben ss leri atınca başka konuşuyorsun dedım gibi kendı bokunda boguluyorsun şuan hadi eyw eyup kardeşim burda mevzuyu uzattan snow hadi afk
    Thug Life

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı Sn0w Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lan sakat harbi malsın sen ks yedim demiyorum ks yedim diyelim dedim misal dedim yani neyse ya. Size bu kadar adam yerine koymak bile fazla. Karsıma çıkmayın yeter ben oynuma bakarım.
    MİSAL OLUR ZATEN BİZE KS ATMAN
    1X1Y bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

RLM guildi zaten efendi dürüst zannında yanılmış değilsin @eypbyzt . Bu snow nickli showman arkadaş elinde +15 fight staf var iken haro da ks giden okuma yazması zayıf cahil cüheylanın teki ki insanlık olarakta zayıf bir arkadaş. Şahsına daha fazla hakaret etmek istemiyorum geçmiş geçmişte kaldı. Hadi diyelim ki dediniz gibi mesele ks değil neden küfür ediyorlar; bu snow kendi guildinde ki adama ya da uniondaki arkadaşına ts de ana bacı yapan ve ben uyarmasam hala devam edecek kadar yoksun bir şahsiyet. Ayrıca ben guildimiz de kimseye küfür etmeyin küfür yasaktır temalı şeyler kullanmıyorum Sövün hatta en çok siz sövün derim ancak ailevi hakaret katmadıkça onun dışında bu şahsın karakterine de sövülür gelmiş geçmişine de problem yok. Ailevi küfür eden olursa guildimden samimi isek bana söylenir durumu ben çözerim samimi değilsekte şikayete konu açarsınız gerekeni yönetim yapar. Böyle her ağlayana tölerans tanımam. Bizim guildimizden birisi sövüyorsa vardır bir bildiği. 18:30 da grşrz.
    BaBilms, wegastar and Hoenheim like this.
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    80
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    100

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RLM guildi zaten efendi dürüst zannında yanılmış değilsin @eypbyzt . Bu snow nickli showman arkadaş elinde +15 fight staf var iken haro da ks giden okuma yazması zayıf cahil cüheylanın teki ki insanlık olarakta zayıf bir arkadaş. Şahsına daha fazla hakaret etmek istemiyorum geçmiş geçmişte kaldı. Hadi diyelim ki dediniz gibi mesele ks değil neden küfür ediyorlar; bu snow kendi guildinde ki adama ya da uniondaki arkadaşına ts de ana bacı yapan ve ben uyarmasam hala devam edecek kadar yoksun bir şahsiyet. Ayrıca ben guildimiz de kimseye küfür etmeyin küfür yasaktır temalı şeyler kullanmıyorum Sövün hatta en çok siz sövün derim ancak ailevi hakaret katmadıkça onun dışında bu şahsın karakterine de sövülür gelmiş geçmişine de problem yok. Ailevi küfür eden olursa guildimden samimi isek bana söylenir durumu ben çözerim samimi değilsekte şikayete konu açarsınız gerekeni yönetim yapar. Böyle her ağlayana tölerans tanımam. Bizim guildimizden birisi sövüyorsa vardır bir bildiği. 18:30 da grşrz.
    Sana ne dokundurdum bilmiyorum ama karaktersizlik yapana küfür ederim. Olay şu ben isis i kestim kendilerinin kestini sandılar wts isis dediler ben kestim dedim sik.tir yarak dediler. Eee bundan sonrası benim şowum basladı. Bana si.ktir diyene bin katı küfür ederim. Durduk yere kimseye küfür etmemişimdir. 18:30 da görüşürüz 22:30 da da hiç farketmez ben oyun oynuyorum sizler de benim oyun oynamam için figüranlarsınız tek basıma olsam sürekli kessem zevki çıkmaz. Siz ve o guildim dediğin kişiler bunu anlayacak yaşa veya olgunluga kavusunca tekrar konusalım.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    80
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    100

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harbi benim cahil ve okuma yazmam olmadıgını nerden çıkardın. +15 fıght stafım varken de aynıydım şimdi de aynıyım. Unuttuysam kusura kalma senle ne muhabbetimiz oldu da beni tanır gibi konuşuyorsun. Ciddiyim hatırlatırsan sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş