Beğeni Ağacı12Beğeniler

Konu:Ks yiyince AGIZ bozana Güzel ağız bozarım

eypbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    eypbyzt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    118
    Beğenme 
    116
    Beğenilme 
    50

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RLM guildi zaten efendi dürüst zannında yanılmış değilsin @eypbyzt . Bu snow nickli showman arkadaş elinde +15 fight staf var iken haro da ks giden okuma yazması zayıf cahil cüheylanın teki ki insanlık olarakta zayıf bir arkadaş. Şahsına daha fazla hakaret etmek istemiyorum geçmiş geçmişte kaldı. Hadi diyelim ki dediniz gibi mesele ks değil neden küfür ediyorlar; bu snow kendi guildinde ki adama ya da uniondaki arkadaşına ts de ana bacı yapan ve ben uyarmasam hala devam edecek kadar yoksun bir şahsiyet. Ayrıca ben guildimiz de kimseye küfür etmeyin küfür yasaktır temalı şeyler kullanmıyorum Sövün hatta en çok siz sövün derim ancak ailevi hakaret katmadıkça onun dışında bu şahsın karakterine de sövülür gelmiş geçmişine de problem yok. Ailevi küfür eden olursa guildimden samimi isek bana söylenir durumu ben çözerim samimi değilsekte şikayete konu açarsınız gerekeni yönetim yapar. Böyle her ağlayana tölerans tanımam. Bizim guildimizden birisi sövüyorsa vardır bir bildiği. 18:30 da grşrz.

Geçmişte ne yasandı bilmıyorum ama o an ordaydım ve yaptıkları hıc hos değildi. Ortamda kufur yokken bırden sizin arkadas kufur etmeye basladı ve wegastarda arkasını getırdı kı Kido yu benım pt kesti hiç kımse ile iddaşmıyorum bu keser o keser onemlı değil alt tarafı 11 staf var kımseyle asık atmam ama ne bılım üzüldüm adınıza 2.ci olarak bunlar yetmemış gibi Haro ile tehdıt edıyorlar hiç hoş değil oyun elbette bırıleri gelıp ks atıcak ama bu sekılde olması uzucu.

BaBilms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BaBilms isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    354
    Beğenilme 
    133

Alıntı Sn0w Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana ne dokundurdum bilmiyorum ama karaktersizlik yapana küfür ederim. Olay şu ben isis i kestim kendilerinin kestini sandılar wts isis dediler ben kestim dedim sik.tir yarak dediler. Eee bundan sonrası benim şowum basladı. Bana si.ktir diyene bin katı küfür ederim. Durduk yere kimseye küfür etmemişimdir. 18:30 da görüşürüz 22:30 da da hiç farketmez ben oyun oynuyorum sizler de benim oyun oynamam için figüranlarsınız tek basıma olsam sürekli kessem zevki çıkmaz. Siz ve o guildim dediğin kişiler bunu anlayacak yaşa veya olgunluga kavusunca tekrar konusalım.
    Hala isisi ben kestım diyor kardeşim sende cidden sıkıntı var sağlık sorunlari için aile hekimine başvur sigortan yoksa parasını ben göndereyim hesap no at
    şu attım ss iyice bak sağ köşeye sıknıtılımısn nesın kardeş
    https://hizliresim.com/vpZjOR
    1X1Y bunu beğendi.
    Thug Life

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı BaBilms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala isisi ben kestım diyor kardeşim sende cidden sıkıntı var sağlık sorunlari için aile hekimine başvur sigortan yoksa parasını ben göndereyim hesap no at
    Sadaka vermeye mi başladınız?
    BaBilms bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1173
    Beğenme 
    977
    Beğenilme 
    2052

Alıntı BaBilms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende arada gel ne alırsan 1 tl yapmışım burdan herkezi pazar çadırıma bekliyorum
    BaBilms bunu beğendi.

hecker123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    hecker123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    95
    Beğenme 
    19
    Beğenilme 
    18

Sana ne dokundurdum bilmiyorum ama karaktersizlik yapana küfür ederim. Olay şu ben isis i kestim kendilerinin kestini sandılar wts isis dediler ben kestim dedim sik.tir yarak dediler. Eee bundan sonrası benim şowum basladı. Bana si.ktir diyene bin katı küfür ederim. Durduk yere kimseye küfür etmemişimdir. 18:30 da görüşürüz 22:30 da da hiç farketmez ben oyun oynuyorum sizler de benim oyun oynamam için figüranlarsınız tek basıma olsam sürekli kessem zevki çıkmaz. Siz ve o guildim dediğin kişiler bunu anlayacak yaşa veya olgunluga kavusunca tekrar konusalım.
    BU SNOW REDLİNE ZAMANINDA GUİLD VE UNİONA ANA BACI YAPTIĞI İÇİN DIŞLANAN SNOW DEİLMİ
    BaBilms bunu beğendi.

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    534
    Beğenilme 
    351

Adama it diyince sokarim o it diyen agzina cevabini alipta piskin piskin paylasmissiniz ya ne diyim

FTW Balici
    BaBilms bunu beğendi.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2697

Bazı arkadaslar Ks yiyince ağzını bozuyor. Bu oyun Arkadasım ks atarsın da yersinde.

Madem ks attınız bu coinler nerden geldi.

https://hizliresim.com/VMEMLn
    okadar yazılanları okudum mustafa ks yıyen isis te zaten isim yazınca belli olur kimin ismi yazdı ise o alır unıqlerı bunu bukadar tartısma sevıyesıne nasıl cıkardınız anlamıs degılım thıef olarak ks yedı ısenız muhtemelen kımse yanında toplama petı getırmedıgı ıcın elle toplamıs ve sure doldugu ıcın sızede 1 tane kalmıstır haro ısınıde sonucta haro set acıldıktan sonra hangı joba acıldıysa herkes gıre bılır adamlar gırer pt lerını sokar yana son vurusa gelır bunlar zamanında da cogu kez yasandı suan sw de kım kıme ks ata bılırse o unıq aldıgı ıcın yok thıoef geldı yok hunter geldı tartısmaları yapmak bence çok saçma sana guıldı topluyorum dedıgınde ılk tavsıyem su olmustu hatırlarsan sw de bırsey yapmak ıstersen 8 salam staf char cıkar gerısını bosver dedıgım gıbı bosver mıllet her bırbırıne ks attıgında konu acsa forumda bu konulardan gecılmez böyle basıt seylere konu açma bence adam aılevı degerlerıne kufur eder se eger sıkayet konusu acarsın ceza alır sımdıden kolay gelsın jobunda ve guıld olarak basarılar
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okadar yazılanları okudum mustafa ks yıyen isis te zaten isim yazınca belli olur kimin ismi yazdı ise o alır unıqlerı bunu bukadar tartısma sevıyesıne nasıl cıkardınız anlamıs degılım thıef olarak ks yedı ısenız muhtemelen kımse yanında toplama petı getırmedıgı ıcın elle toplamıs ve sure doldugu ıcın sızede 1 tane kalmıstır haro ısınıde sonucta haro set acıldıktan sonra hangı joba acıldıysa herkes gıre bılır adamlar gırer pt lerını sokar yana son vurusa gelır bunlar zamanında da cogu kez yasandı suan sw de kım kıme ks ata bılırse o unıq aldıgı ıcın yok thıoef geldı yok hunter geldı tartısmaları yapmak bence çok saçma sana guıldı topluyorum dedıgınde ılk tavsıyem su olmustu hatırlarsan sw de bırsey yapmak ıstersen 8 salam staf char cıkar gerısını bosver dedıgım gıbı bosver mıllet her bırbırıne ks attıgında konu acsa forumda bu konulardan gecılmez böyle basıt seylere konu açma bence adam aılevı degerlerıne kufur eder se eger sıkayet konusu acarsın ceza alır sımdıden kolay gelsın jobunda ve guıld olarak basarılar
    Kidoda yaşanmış olay herhalde :d
    BaBilms bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Sn0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sn0w isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    80
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    100

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvalah Bahadırım olay kido da ki isis te oldu isim yazmadı. Asıl mesele ks atmak yemek değil direkt bana küfür edilmiş olması hiç bişey yok ken.

Sn0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sn0w isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    80
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    100

Alıntı hecker123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BU SNOW REDLİNE ZAMANINDA GUİLD VE UNİONA ANA BACI YAPTIĞI İÇİN DIŞLANAN SNOW DEİLMİ
    L a bi konu açıldı bi de dedikodu saldınız he. Ne zaman oldu bu olay kime ana bacı yaptım bi benim haberim yok heralde veya ana bacı yaptıgım kişi neden yazmıyor hep bi kulaktan duyma konusmalar. Biri bana şu olayı bi anlatsın yada kötü avrat gibi dedikodu çıkartmayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş