Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı45Beğeniler

Konu:bSilkroad H.K

ALKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ALKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    100
    Beğenme 
    487
    Beğenilme 
    267

bsrodakı en onemlı sorun goldun fazla ve degersız olması goldun erımesı lazım mesela bnden bı onerı power +12 basmıs bırı npcye koyun 5-10t arası (pek bılmıyorum gold dengesını mesela dıyorum ) bı powerdan fıghta yukseltme scroll goldu baya bı erıtırsınız ya ımmoları koyun yada devıle + basma scrollarını fılan koyun erıtın goldu degerlesın az bsronun omrunu baya uzatır dıye dusunuyorum
    1X1Y ve WhenPigsFly bunu beğendi.

Ay___YILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ay___YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    78
    Beğenme 
    50
    Beğenilme 
    157

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten sorun da orda ya
    Öncelikle oyuna yeni player çekilmesi lazım.. Şuan cave de en az 13 power staf +6 devil olmayan bir playerı zor partilere alıyorlar ve ancak dısardan bufcu olarak kullanyorlar. Bir süre sonra adam gidiyor....

İtemlerini, 8x8 partisini kuran, lmp slotuna koyan adam bir sekilde parayı buluyor.

Oyuna sıfırdan başlayan birisi nasıl bu adamların seviyesine gelecek??

cevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    64
    Beğenme 
    790
    Beğenilme 
    626

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba @Odin @Asgard

Uzun süredir açmayı düşündüğüm bu konuyu anca bugün müsait olduğum için açma fırsatı buluyorum.

bSilkroad yaklaşık 5 yıllık bir server olup bir şekilde heyecanlı serüvenini devam ettirmekte. Bir çok guild ve arkadaş-rakiplerimiz bu platformdan gelmiş geçmiş durumda ve bir kısmı devam etmekte. Biz mevcut oyuncuları olarak bunu devam ettirmekteyiz. Sizlere konu altında bazı öneri tavsiye ve isteklerde bulunacağım.

Öncelikle;

1-) Aylık yapılması adı altında açılan Pwp eventi ve aracı seçimlerinin düzenli bir şekilde yapılmasını(zamanında) istiyoruz.

2-) 2 haftada ya da ayda bir yönetim tarafından yapılacak olan unique gm bulma at yarışı vs. gibi eventlerin yapılmasını istiyoruz. (Silk ödüllü ki silk fiyatları uçmuş durumda)

3-) Consignmentin aktifleştirilmesini istiyoruz. Sw de olabildiğince item mevcut bir şekilde oyuncuların işine yarayacaktır. http://www.jollygame.net/forum/209-j...t-rehberi.html

4-) Stalla en fazla 500b değerinde item koyuluyor ve bir çok oyuncu 500-1 t arası işlemlerinde aracı kullanmak durumunda kalıyor ve bazı durumlarda problem yaşayabiliyorlar bunun önüne geçilebilir bir nebze. Bu aracı işlemlerini ne derece etkiler bilemem.

5-) Haro - Seth de bir çok playerin istediği gibi bard bufu yasağının kaldırılmasını istiyoruz. Bu ilk zamanlarda bir anlam ifade etse de şu an çok girilmediği için pek bir anlamı yok. Bu yasak artık kaldırılmalıdır.

6-) Gün içerisinde oyunda belirli cave saatleri aktiflik oluyor ve bunlar değerli uniqler. Bunların hepsinin bir arada bulunduğu Kidemonas değerli bir uniq olup saatlerinde şaşırmalar oluyor. Kimi zaman sabaha doğru kimi zaman gece yarısı spawn oluyor ve bir çok oyuncu bunu değerlendiremiyor. Bu sebepten cave saatini de etkilemeyecek biçimde ve daha aktif girilmesi adına Kidemonas'ın 20:00 da aktifliğin en çok yüksek olduğu zaman zarfında atılmasını istiyoruz. Ki bu kale sahipleri içinde faydalı olacaktır. Kesinlikle değerlendirilmeli.

7-) Kervan gold ratesi samar - alex arası 5* bir bufalo ile çekilen kervan 5b civarı gold vermekte. Bu oldukça yüksek bir rakam ki sw de goldun artması dilersiniz ki pekte iyi değil. Ya bu rate düşürülmeli ya da Thief arkadaşlarında 5* bir kervandan aynı getiriyi elde etmeleri gerekmektedir daha adil olması adına.

8-) Uzun süredir magic pop ile alınan dressler aynı olmakla beraber bence artık bunlar da mesela her hafta yapılan bakımda değiştirilmelidir farklılık olması adına. En azından ay da 1 defaya mahsus vs.

9-) Battle arena ve event so dan ışınlanılan cave verilen kupalar vs. ödüller değiştirilip bir şekilde daha aktif kullanılmaya teşvik edilmelidir.

10-) Şayet Kidemonas sabitlenirse 14:30 ve 19:30 selket neith kaldırılabilir. Ne kadar doğru öneridir bilmiyorum ancak cave saatleri 14:30 16:30 19:30 22:30 olup birbirine yakın saatler ve cave aktif olan kişiler diğer fgw-temple-kervan gibi etkinliklerde pek aktiflik gösterememektedirler.

11-) Jangan kale sahipleri %60lık attack rate scroll alabilmekte ancak bu Hotanda Parry rate olarak mevcut. Hotana da ki scrollun değiştirilmesini ya da eklenmesini istiyoruz. Bu cave de uniqlerde çok daha işimize yarayacaktır.

12-) En son genel af ne zaman çıktı tam hatırlamıyorum ancak yakın zamanda bir genel af değerlendirmesi yapılabilir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Değerlendirirseniz memnun oluruz. İyi çalışmalar.
    En kısa zamanda size geri dönüş yapacagız saolun

Merhaabaaaa Ben KRAL'ın

LND_Babi
    LangNedDeath

Gulanklık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Gulanklık isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    67
    Beğenme 
    36
    Beğenilme 
    191

Kidemonas acayip saçma olmuş zevki olan taraf zaten dengesiz atması belli saate dönüşse benim 2 pt var arkadaşımın 3 her guildden 2 3 pt çıksa orada ne 1 gram zevk olur ne adam akıllı kslesme gecede sadece uniqueciler kalır
    HafizIyotanka bunu beğendi.

I3LazeToWin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    I3LazeToWin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    22
    Beğenme 
    154
    Beğenilme 
    123

@1X1Y mami ben bu insanların serverlarını bıraktıgımda anladımki asgard odin harbiden oyunla ilgilenmiyormuş.Şuan oynamakta olduğum 2 server var 1 tane daha açılacak yakın zamanda onda da oynayacağım bi gör ne GM ler var allah sabır versin kg.

wegastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wegastar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı cevo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En kısa zamanda size geri dönüş yapacagız saolun
    bekleriz kardeş

wegastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wegastar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

14:30daki uniq saati kaldırılmak yerine saati değişebilir 21:30 olabilir mesela cave saatleri sık olursa temple fgw vs. şeylerede oyuncular zaman bulabilir

__WaRSTaFF__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __WaRSTaFF__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    101
    Beğenilme 
    113

Öncelikle Selamın Aleyküm Rakip Guilden arkadaşımız güzel konular fikirler sunmuş benim şahsi görüşüme göre iyi bir sunum ve detaylar var ben tatlı sert rekabeti severim sonuç olarak bu fikirler değerlendirise güzel olur umarım sayın yöneticiler @Asgard @Odin ilgilenir. Dedim gibi tatlı sert rekabetten yanayım oyun içersinde şahsi sorunları olan elbet olur laf atma vsler olur ama yinede saygı içersinde mücadaleler olur ve inşallah eski gibi güzel ortam olur saygılar.
    1X1Y bunu beğendi.

Elward - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Elward isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    22
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    53

4-6-10 hariç diğerlerine katılıyorum.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Cevabı yarın yapılacak olan bakım da bekliyoruz @Asgard
    ReaLaMity
    1X1Y

Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş