Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Düzeni sağlamada görevli kişi (Moderatör)

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Oyun için de olan guiler arası polemiklerde kendi guildini savunmak için ne gerekiyorsa yapsın ona birşey demiyorum.
    Ben forumdaki geçmişteki bir konudan bahsediyorum orada ki moderatörün ortamı yumuşatıp gerekli önlemleri alıp konuyu modere etmesi gerekirken haklılıkları konusunda ısrar edenlere hakaretler yağdırmasına karşıyım. Hakaret edemez görevi herkese bu forum platformunda eşit davranmaktır.

Daha evvel açmış olduğum konuda da yine hakaretlere maruz kaldım kaydı yine var. Yönetim layık görmüş deniyor, yönetim bu şahsa hakaret etme hakkımı veriyor, iyi iletişimde olmadığı kişilere küçümseme hakkımı tanıyor neden burada şahsı korumaya çalışan bir kaç kişi konuya empati yapmıyor.
    @DonnaR isimli üye ailesinin en önemli fertlerinden birine hakaret geldi diye bu kişiyi ne zaman banlayacaksınız diye konu açıyor, bu konuda kesinlikle ceza alması gerektiğini düşüyor.

Ben aynı hakkı talep ettiğimde neden sorun oluyor burasını anlamadım.Kimseye iftira atmıyorum haksız ithamda da bulunmuyorum .
    Bu kişi @Asgard dın yakın zamanda moderatör değerlendirmesi konusunu açtığında yazanı aktarıyorum size
    Moderatörün görevi düzeni korumada biz yöneticilere yardım etmek amaçlı var olduklarını söylediler.
    Hakaretlerle , küçük görmelerle , küfür etmelerle düzen sağlanmaz ...

RaPHieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaPHieL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    207
    Beğenilme 
    148

Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O mesajdan sana mantıksız demiş olmam şeklinde bir fikre kapılman gerçekten beni güldürdü. O seviyeye düşmem kardeşim. Mantıksız diye bir tabir kullanmanı doğal karşılıyorum demek istedim.
    İnsanlar anlayamadıkları şeyi mantıksız bulur çünkü.
    Evet bende başından beri bunu diyorum. Hiçbir konuda fikrin yokken gelip burada tanımadığın bir moderatör arkadaşımız hakkında kalitesiz diye tabir ettiğin yada tabir etmeye çalıştığın şeyi anlayamadım. Doğal olarak mantıksız geldi.
    ***RYuCiN***

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    145
    Beğenme 
    455
    Beğenilme 
    302

Alıntı RaPHieL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bende başından beri bunu diyorum. Hiçbir konuda fikrin yokken gelip burada tanımadığın bir moderatör arkadaşımız hakkında kalitesiz diye tabir ettiğin yada tabir etmeye çalıştığın şeyi anlayamadım. Doğal olarak mantıksız geldi.
    Ben diyorum ki tren geliyor, Sen diyorsun ki raydan çıkmış **** giriyor.
    Git o mesajı bi kaç defa daha oku belki anlarsın.
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Daha önce açmış olduğum konun konuşmalarını takip ettiğini söylüyor anlamamakta mı ısrar ediyorsunuz beyefendi.

Sizde asıl konudan habersizsiniz bilmediğiniz bir konuda nasıl savunma yapabiliyorsunuz bunu da bana açıklarmısınız asıl konunun ne olduğunu buralara kadar nasıl geldiğini bilmiyorsunuz.

Alıntısı aldığın arkadaşa hiçbir fikrin yokken diye tabir kullanıyorsunuz
    Fikirde bulunmak kişinin düşüncelerini aktarmasıdır
    Konuyla ilgili bilgi sahibi olmak ise başkadır konuyu bilmek ile fikir sahibi olmayı aynı anlam yüklemezsek hoş olur.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    207
    Beğenilme 
    148

Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu ile hiç bir bağım olmadan dışardan takip eden biri olarak bir değerlendirmede bulunmak istiyorum. Öncelikle Jollygame oyun yöneticilerinin profesyonelliği konusunda kimsenin en ufak bir şüphesi olduğunu sanmıyorum. Burada @Odin ve @Asgard dan söz ediyorum.
    Onun dışında forum platformundaki moderatörler konusunda da çok değerli moderatörler olduğundan eminim. Ancak bu konudaki bahsedilen kişi 1X1Y adlı kullanıcı ise kesinlikle bir moderatöre yakışmayacak söylemler içerisindedir. Jollygame kalitesinin kat kat altında davranışlar sergilemektedir. Yazdığı mesajlar vs.
    Ancak bu mesajlar bir ceza gerektirir mi hiç sanmıyorum. Düşünülmesi gereken konu JollyGame kalitesi ve böyle davranışların bi arada bulunması. Şahsen oyun içi ya da oyun dışı bir tartışma sonrası ya da olay ne ise bilmiyorum oyunun herhangi platformunda daha yetkili birisi böyle davranışlarda bulunuyorsa bundan kesinlikle rahatsız olurdum.
    Bence @Odin bu konuyu detaylı incelerse sadece bu kullanıcıların yorumlarını bile incelerse son kararını verecektir.
    Merakla sonucu takip ediyorum.
    Burada arkadaş zaten kendisi belirtmiş ben bir şey demiyorum. Sadece forumdan yazılanları takip etmekle konuyu bildim olmuyor. Fikir edinmek istiyorsada onu kötülemeye başlamadan önce edincek. 2.si konuyu bilmediğimi nereden çıkardın ?
    ***RYuCiN***

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Burada arkadaş zaten kendisi belirtmiş ben bir şey demiyorum. Sadece forumdan yazılanları takip etmekle konuyu bildim olmuyor. Fikir edinmek istiyorsada onu kötülemeye başlamadan önce edincek. 2.si konuyu bilmediğimi nereden çıkardın ?
    Konuyu bilseydiniz çok değer verdiğiniz moderatörün hata yaptığını kimseye hakaret etme hakkı olmadığını savunurdunuz bana burada hiç hatası yokmuş gibi konuşmalar yapmazdınız demek istediğim empati yapardınız...

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun için de olan guiler arası polemiklerde kendi guildini savunmak için ne gerekiyorsa yapsın ona birşey demiyorum.
    Ben forumdaki geçmişteki bir konudan bahsediyorum orada ki moderatörün ortamı yumuşatıp gerekli önlemleri alıp konuyu modere etmesi gerekirken haklılıkları konusunda ısrar edenlere hakaretler yağdırmasına karşıyım. Hakaret edemez görevi herkese bu forum platformunda eşit davranmaktır.

Daha evvel açmış olduğum konuda da yine hakaretlere maruz kaldım kaydı yine var. Yönetim layık görmüş deniyor, yönetim bu şahsa hakaret etme hakkımı veriyor, iyi iletişimde olmadığı kişilere küçümseme hakkımı tanıyor neden burada şahsı korumaya çalışan bir kaç kişi konuya empati yapmıyor.
    @DonnaR isimli üye ailesinin en önemli fertlerinden birine hakaret geldi diye bu kişiyi ne zaman banlayacaksınız diye konu açıyor, bu konuda kesinlikle ceza alması gerektiğini düşüyor.

Ben aynı hakkı talep ettiğimde neden sorun oluyor burasını anlamadım.Kimseye iftira atmıyorum haksız ithamda da bulunmuyorum .
    Bu kişi @Asgard dın yakın zamanda moderatör değerlendirmesi konusunu açtığında yazanı aktarıyorum size
    Moderatörün görevi düzeni korumada biz yöneticilere yardım etmek amaçlı var olduklarını söylediler.
    Hakaretlerle , küçük görmelerle , küfür etmelerle düzen sağlanmaz ...
    BU ADAM SENIN ANANA BACINA SOVDUYSE ALSIN CEZA ONA LAFIM YOK AMA FORUM ICERISINDE TARAFLI SOYLE BOYLE DIYORSUN O NA ITIRAZ EDIYORUM OKADAR
    pierreberde bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    207
    Beğenilme 
    148

Alıntı raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu bilseydiniz çok değer verdiğiniz moderatörün hata yaptığını kimseye hakaret etme hakkı olmadığını savunurdunuz bana burada hiç hatası yokmuş gibi konuşmalar yapmazdınız demek istediğim empati yapardınız...
    Daha önceki mesajlarım da belirttim tekrar belirteyim. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. @1X1Y arkadaşımız karşısındakinin anlayabileceği bir dilde görevini yerine getirir. O yüzden inşallah doğru olan yerini bulur. Kolay gelsin.
    ***RYuCiN***

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

@Odin bu mesajın ardından yenı bır konu gelıyor ya sızı kale almıyor yada adamın içinde bır devrımcı ruh var ve ısrarlı bır sekılde gereksız bır konuyu uzatıyor
    http://www.jollygame.net/forum/484074-mesaj55.html

kardes varsa sikayetın : bSilkroad Şikayetler buraya konu açacaksın gecte olsa bakıyorlar
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BU ADAM SENIN ANANA BACINA SOVDUYSE ALSIN CEZA ONA LAFIM YOK AMA FORUM ICERISINDE TARAFLI SOYLE BOYLE DIYORSUN O NA ITIRAZ EDIYORUM OKADAR
    Bazı durumlara itiraz edebilirsin en doğal hakkın, Bu sana gelen en doğal hak aynısını bende de mevcut hakaret etmek sadece küfür etmekle olmaz , bir insanı ailevi veya şahsı veya guruplara hakaret etme hakkı yoktur hakaret eden birde moderatörün kendisi ise diğer üyelere veya oyunda bulunanlara sen küfür etme deme hakkı da yoktur

Diğer üyeler yönetimde olanlara bu forumda görev yapanlara küfür ve hakaret ettiği zaman ceza alıyorlar almıyorlar diyemezsiniz, bu forumda görevli biri defalarca hakaret etmesine rağmen cezası yok nasıl bir adalet ve sistem anlayışıdır bu bunu bana biri mantıklı bir şekilde açıklayamadığı için konu uzuyor böyle, yok çünkü açıklaması uygulanması gereken yaptırım bellidir...

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş