Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Düzeni sağlamada görevli kişi (Moderatör)

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı durumlara itiraz edebilirsin en doğal hakkın, Bu sana gelen en doğal hak aynısını bende de mevcut hakaret etmek sadece küfür etmekle olmaz , bir insanı ailevi veya şahsı veya guruplara hakaret etme hakkı yoktur hakaret eden birde moderatörün kendisi ise diğer üyelere veya oyunda bulunanlara sen küfür etme deme hakkı da yoktur

Diğer üyeler yönetimde olanlara bu forumda görev yapanlara küfür ve hakaret ettiği zaman ceza alıyorlar almıyorlar diyemezsiniz, bu forumda görevli biri defalarca hakaret etmesine rağmen cezası yok nasıl bir adalet ve sistem anlayışıdır bu bunu bana biri mantıklı bir şekilde açıklayamadığı için konu uzuyor böyle, yok çünkü açıklaması uygulanması gereken yaptırım bellidir...
    forum da yada oyunda ıcerısınde kufur gecmeyen konularda ceza almıyorsun forumda her turlu kufur yada kısaltmaları ceza ıcın gecerlı oyun ıcerısınde sadece aılevı ve dını konularda kufur ıcerıklerı yada ıftıra sonucunda ceza alıyorsun bunları ayıramıyorsan uzatma sende adam sana hakaret ettı dıye ceza almaz
    1X1Y bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forum da yada oyunda ıcerısınde kufur gecmeyen konularda ceza almıyorsun forumda her turlu kufur yada kısaltmaları ceza ıcın gecerlı oyun ıcerısınde sadece aılevı ve dını konularda kufur ıcerıklerı yada ıftıra sonucunda ceza alıyorsun bunları ayıramıyorsan uzatma sende adam sana hakaret ettı dıye ceza almaz
    Yalnız sadece bana değil geçmişteki bir konuda haklı olduklarını savunun 2 düzüneden fazla
    insana hakaret etti özelden bana ettikleri tuzu biberi.

Ceza alırmı almaz mı bilemem zaman her şeyin ölçüsüdür tek hak arama yeri bu platform değil yalnız ilk olarak odinin incelemelerinden sonraki kararını bekleyelim.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı durumlara itiraz edebilirsin en doğal hakkın, Bu sana gelen en doğal hak aynısını bende de mevcut hakaret etmek sadece küfür etmekle olmaz , bir insanı ailevi veya şahsı veya guruplara hakaret etme hakkı yoktur hakaret eden birde moderatörün kendisi ise diğer üyelere veya oyunda bulunanlara sen küfür etme deme hakkı da yoktur

Diğer üyeler yönetimde olanlara bu forumda görev yapanlara küfür ve hakaret ettiği zaman ceza alıyorlar almıyorlar diyemezsiniz, bu forumda görevli biri defalarca hakaret etmesine rağmen cezası yok nasıl bir adalet ve sistem anlayışıdır bu bunu bana biri mantıklı bir şekilde açıklayamadığı için konu uzuyor böyle, yok çünkü açıklaması uygulanması gereken yaptırım bellidir...
    Dün açtığın konuda guild arkadaşının bana ettiği küfür esnasında nediredeydin? Bana küfür hakaret edilir ama ben edemem iyiymiş. Şunu kafanıza sokun ben yönetimden biri değilim benim görevimi siz yanlış anlamışsınız. Yönetimden birisine küfür hakaret kullandığında sınırsız ban yersin ancak bana ithamda bulunduğunda 5 gün 1 hafta vs gibisinden bir süreç. Bunu örneklendiriyorum ki yönetimden olmadığımı anlayabilin diye.
    Burda samimiyetsiz yalan yanlış konuşmaya devam ediyorsun. Hakarette bulunduğum konuda şikayet edilen tarafı savunduğumu tarafınıza hakaret ettiğimi vs. Orada kimseyi savunduğum olmadı linki atayım buraya tekrar tekrar oku istersen. Size hakaret ettiğimi iddia ediyorsunuz bilakis hakaret değil yaptıklarınıza göre az bile. Sizinle konu sonrasında konuştuk olayı özelden aramızda çözdük ancak 1 ay sonra gelip konu açtınız. Ne kadar gülünç değil mi? Konu da size cahil vs gibi ithamlarda bulunmuştum cahil olmakla kalmayıp kıt olduğunuzu hatta özrünüz olduğunu düşünüyorum artık. İdam ya da sürgün cezası ile falan çarptırılmamı bekliyorsunuz galiba hadi hayırlısı. Önceki konuda da yazdım eleştiriye açığım ancak ele alınır olsun çocukça tavırlarla değil.
    ReaLaMity
    1X1Y

RaPHieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaPHieL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    207
    Beğenilme 
    148

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün açtığın konuda guild arkadaşının bana ettiği küfür esnasında nediredeydin? Bana küfür hakaret edilir ama ben edemem iyiymiş. Şunu kafanıza sokun ben yönetimden biri değilim benim görevimi siz yanlış anlamışsınız. Yönetimden birisine küfür hakaret kullandığında sınırsız ban yersin ancak bana ithamda bulunduğunda 5 gün 1 hafta vs gibisinden bir süreç. Bunu örneklendiriyorum ki yönetimden olmadığımı anlayabilin diye.
    Burda samimiyetsiz yalan yanlış konuşmaya devam ediyorsun. Hakarette bulunduğum konuda şikayet edilen tarafı savunduğumu tarafınıza hakaret ettiğimi vs. Orada kimseyi savunduğum olmadı linki atayım buraya tekrar tekrar oku istersen. Size hakaret ettiğimi iddia ediyorsunuz bilakis hakaret değil yaptıklarınıza göre az bile. Sizinle konu sonrasında konuştuk olayı özelden aramızda çözdük ancak 1 ay sonra gelip konu açtınız. Ne kadar gülünç değil mi? Konu da size cahil vs gibi ithamlarda bulunmuştum cahil olmakla kalmayıp kıt olduğunuzu hatta özrünüz olduğunu düşünüyorum artık. İdam ya da sürgün cezası ile falan çarptırılmamı bekliyorsunuz galiba hadi hayırlısı. Önceki konuda da yazdım eleştiriye açığım ancak ele alınır olsun çocukça tavırlarla değil.
    Gereken kişiye gerektiği şekilde cevabını verir demiştim. Konuyu bilmiyordum evet, fakat yaptığım tahminler %100 tuttu. Kendinizi sütten çıkmış ak kaşık gibi göstermekten vazgeçin. Karşınızdaki kişininde bir sabrı olduğunu unutmayın. @1X1Y yi tabiiki önemsiyorum her fırsatta görüştüğüm bir dostumdur kendisi. Empati filan yapın azcık demişsin evet yaptım ama sana değil 1X1Y için yaptım.
    1X1Y bunu beğendi.
    ***RYuCiN***

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan önceki konuda guild arkadaşımın size küfür veya hakaret ettiğini söylediniz
    Guild arkadaşımın size ettiği küfürü onaylayan ve desteklediğim bir tane cümle yada kelime bekliyorum ki hiç kimse hiçbir grup birbirine hakaret edemez dememe rağmen

Yönetimde 2 kişi var odinve asgard bunu biliyorum.
    Yazdıklarınıza cevap vereyim:
    1.Bana bu platformda samimiyet konusunda ders verecek son kişi olma ihtimaliniz var.
    2.Size kimseyi savunuyorsunuz demedim tarafsız değilsiniz açık belli taraf tutuğunuz tarafını tutmadıklarınızı yerden yere vuruyorsunuz
    3.Sizin düşüncenize göre hakaret kelimesi heralde normal geliyor ben de iddaa ediyorum siz bana defalarca hakaret etmişken ben hiç çizgimden çıkmadım, siz hala hak ettiğimi düşünüyorsun bu hakaretleri.
    4.Özel konuşmalarımızda hata yaptığını 2 yada 3 gün sürdü kabul etmeniz bende sizi konularda takip ettim malesef aynı kafa yapısında devam ediyorsunuz.
    5.Ve hala cahillik sıfatını yakıştırma çabası var
    Tekrar diyorum ''benim cahilliğim ve kültürüm kimseyi ilgilendirmez şeytanda çok şey biliyor ama saygı duymuyorum''
    6.Eleştiriye açıkmısınız sorusunu tartışmaya açabiliriz isterseniz benim düşünceme göre değilsiniz katlanamıyorsunuz sabrınız yok...
    İYİ GÜNLER...

WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhenPigsFly isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    300
    Beğenme 
    595
    Beğenilme 
    948

Bunlar uniondan foruma konu açacağız 1x1y'nin moderatörlüğünü elinden alacağız yazanlar değilmi ? @1X1Y
    NewAdventure

ReaLaMity_

vonCount

WhenPigsFly

Pill

*NWA____HuSo

nihat1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    nihat1912 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı Pill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar uniondan foruma konu açacağız 1x1y'nin moderatörlüğünü elinden alacağız yazanlar değilmi ? @1X1Y
    sen panasonic misin yoksa duracell mi

RaPHieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaPHieL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    207
    Beğenilme 
    148

Hayırdır yetersiz mi geldin enerjimi lazım ? @nihat1912
    ***RYuCiN***

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Siz öyle bir yakıştırma yapmışsınız ben ne yakıştırmalar yaparım burası ortamı değil etik olmaz
    Siz korumaya devam edin hiç sıkıntı değil bunca zaman moderatörün taraftarları yazdı süreki 1 kişi olaya objektif baktı sadece.
    Hiçbir cümlemde de ''1x1y'nin moderatörlüğünü elinden alacağız'' kelime kullanmadım hatta ilk açtığım konuda isim bile vermedim.
    Diyorum size zaman her şeyin ölçüsü

nihat1912 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    nihat1912 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş