Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Düzeni sağlamada görevli kişi (Moderatör)

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Standart Düzeni sağlamada görevli kişi (Moderatör)

@Odin bana konuyu inceleyip karar vereceğinizi söylemiştiniz incelemeden bana bir bilgi vermeden konuyu kapıyorsunuz.Artık bir çözüm şart...

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

ReaLaMity
    1X1Y

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    145
    Beğenme 
    455
    Beğenilme 
    302

Konu ile hiç bir bağım olmadan dışardan takip eden biri olarak bir değerlendirmede bulunmak istiyorum. Öncelikle Jollygame oyun yöneticilerinin profesyonelliği konusunda kimsenin en ufak bir şüphesi olduğunu sanmıyorum. Burada @Odin ve @Asgard dan söz ediyorum.
    Onun dışında forum platformundaki moderatörler konusunda da çok değerli moderatörler olduğundan eminim. Ancak bu konudaki bahsedilen kişi 1X1Y adlı kullanıcı ise kesinlikle bir moderatöre yakışmayacak söylemler içerisindedir. Jollygame kalitesinin kat kat altında davranışlar sergilemektedir. Yazdığı mesajlar vs.
    Ancak bu mesajlar bir ceza gerektirir mi hiç sanmıyorum. Düşünülmesi gereken konu JollyGame kalitesi ve böyle davranışların bi arada bulunması. Şahsen oyun içi ya da oyun dışı bir tartışma sonrası ya da olay ne ise bilmiyorum oyunun herhangi platformunda daha yetkili birisi böyle davranışlarda bulunuyorsa bundan kesinlikle rahatsız olurdum.
    Bence @Odin bu konuyu detaylı incelerse sadece bu kullanıcıların yorumlarını bile incelerse son kararını verecektir.
    Merakla sonucu takip ediyorum.
    Raava bunu beğendi.
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu ile hiç bir bağım olmadan dışardan takip eden biri olarak bir değerlendirmede bulunmak istiyorum. Öncelikle Jollygame oyun yöneticilerinin profesyonelliği konusunda kimsenin en ufak bir şüphesi olduğunu sanmıyorum. Burada @Odin ve @Asgard dan söz ediyorum.
    Onun dışında forum platformundaki moderatörler konusunda da çok değerli moderatörler olduğundan eminim. Ancak bu konudaki bahsedilen kişi 1X1Y adlı kullanıcı ise kesinlikle bir moderatöre yakışmayacak söylemler içerisindedir. Jollygame kalitesinin kat kat altında davranışlar sergilemektedir. Yazdığı mesajlar vs.
    Ancak bu mesajlar bir ceza gerektirir mi hiç sanmıyorum. Düşünülmesi gereken konu JollyGame kalitesi ve böyle davranışların bi arada bulunması. Şahsen oyun içi ya da oyun dışı bir tartışma sonrası ya da olay ne ise bilmiyorum oyunun herhangi platformunda daha yetkili birisi böyle davranışlarda bulunuyorsa bundan kesinlikle rahatsız olurdum.
    Bence @Odin bu konuyu detaylı incelerse sadece bu kullanıcıların yorumlarını bile incelerse son kararını verecektir.
    SADECE ÖRNEKLEME YAPALIM

ben bır guıld master ıyım ve guıldım sw nın bellı baslı guıldlerı arasında bulunuyor aynı zamanda yonetım bana forumda bellı baslı bır gorev vermıs bu gorevı yerıne getırıyorum sımdı yerlı yersız haklı yada haksız konular acılıp guıldıme ve guıldımdekı arkadaslarıma hakaretler yapıldıgında bende bunu aynı yapılan uslupla cevaplıyorum dıye suclumu olurum bence hayır sonucta fırumda yonetıcı degıl kı bu kısı sadece yonetımın ona layık gordugu gorevı yapmaya calısan bır modarator bunu sankı bır devletın bakanıymıs gıbı yargılamanız gayet mantıksız
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

RaPHieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaPHieL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    207
    Beğenilme 
    148

Oyun içi veya oyun dışı herhangi bir konuda bilgin yoksa zaten böyle bir şey yazman mantıksız. Yukarıda da arkadaş belirtmiş 1X1Y Realamity Guildinin masterıdır. Guilde yapılan herhangi bir hakarete, hakareti yapanların anlayacağı bir dilde geri dönüş yapacaktır doğal olarak. Merakla sonucu beklemene de gerek yok olan biteni zaten yönetimin bildiğine eminim.
    ***RYuCiN***

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı RaPHieL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1X1Y Realamity Guildinin masterıdır.
    http://www.jollygame.net/forum/8-bsi...iren-1x1y.html
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    145
    Beğenme 
    455
    Beğenilme 
    302

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SADECE ÖRNEKLEME YAPALIM

ben bır guıld master ıyım ve guıldım sw nın bellı baslı guıldlerı arasında bulunuyor aynı zamanda yonetım bana forumda bellı baslı bır gorev vermıs bu gorevı yerıne getırıyorum sımdı yerlı yersız haklı yada haksız konular acılıp guıldıme ve guıldımdekı arkadaslarıma hakaretler yapıldıgında bende bunu aynı yapılan uslupla cevaplıyorum dıye suclumu olurum bence hayır sonucta fırumda yonetıcı degıl kı bu kısı sadece yonetımın ona layık gordugu gorevı yapmaya calısan bır modarator bunu sankı bır devletın bakanıymıs gıbı yargılamanız gayet mantıksız
    Bu devlet ya da başka birşey değil. Yönetici ise bunun bir ağırlığı olduğunu bilmeli. Sen mantıksız tabirinde bulunabilirsin bunu sana yakıştırırım. Ama bir yönetici yaparsa bu başka bir noktaya gider. Moderatör de sonuçta yönetici grubundandır.
    Ayrıca bahsettiğiniz konu hakaret vs o konuda bilgim olmadığını yazmıştım. Ben sadece önceki benzer başlık altındaki yorumlardan birinden söz etmiştim.

Oyun içi veya oyun dışı herhangi bir konuda bilgin yoksa zaten böyle bir şey yazman mantıksız. Yukarıda da arkadaş belirtmiş 1X1Y Realamity Guildinin masterıdır. Guilde yapılan herhangi bir hakarete, hakareti yapanların anlayacağı bir dilde geri dönüş yapacaktır doğal olarak. Merakla sonucu beklemene de gerek yok olan biteni zaten yönetimin bildiğine eminim.
    Mantıksız tabirini sana da yakıştırıyorum kardeşim. Yöneticilik olayını sadece bir oyun camiasından bildiğiniz fikrine kapılmamı sağladınız.
    Bu konuda 1X1Y adlı arkadaş dışında hiç birinizle muhattap olmayacığımı da belirtmek isterim. Malum mantıksız diye tanımladığınız biri ile bir şeyler konuşmak ya da tartışmak sizin zeka seviyeniz hakkında ciddi soru işaretleri yaratır.
    İyi günler
    Raava bunu beğendi.

RaPHieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaPHieL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    207
    Beğenilme 
    148

Bu devlet ya da başka birşey değil. Yönetici ise bunun bir ağırlığı olduğunu bilmeli. Sen mantıksız tabirinde bulunabilirsin bunu sana yakıştırırım. Ama bir yönetici yaparsa bu başka bir noktaya gider. Moderatör de sonuçta yönetici grubundandır.
    Ayrıca bahsettiğiniz konu hakaret vs o konuda bilgim olmadığını yazmıştım. Ben sadece önceki benzer başlık altındaki yorumlardan birinden söz etmiştim.

Mantıksız tabirini sana da yakıştırıyorum kardeşim. Yöneticilik olayını sadece bir oyun camiasından bildiğiniz fikrine kapılmamı sağladınız.
    Bu konuda 1X1Y adlı arkadaş dışında hiç birinizle muhattap olmayacığımı da belirtmek isterim. Malum mantıksız diye tanımladığınız biri ile bir şeyler konuşmak ya da tartışmak sizin zeka seviyeniz hakkında ciddi soru işaretleri yaratır.
    İyi günler
    Peki sana mantıksız gelen ney oldu? Şu anda bir oyun camiasındasın farkındasın dimi? Evet kafamızda soru işaretleri yarattın? Sen kimsin ve nereden çıktın gibi? Kendin söylemişsin herhangi bir konuda bilgim yok diye ama burada atıp tutuyorsun. Bu arada FORUM MODERATÖRÜ arkadaşımızla muhatap olmak istiyorsan görevini yerine getirip senin zeka seviyenle uğraşmaya çalışacaktır. İyi Günler. Başarılar @1X1Y
    ***RYuCiN***

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Bu devlet ya da başka birşey değil. Yönetici ise bunun bir ağırlığı olduğunu bilmeli.

Malum mantıksız diye tanımladığınız biri ile bir şeyler konuşmak ya da tartışmak sizin zeka seviyeniz hakkında ciddi soru işaretleri yaratır.
    İyi günler
    1. OLARAK BU MESAJI OKUMANI ÖNERIRIM :
    http://www.jollygame.net/forum/483721-mesaj2.html
    2. OLARAK SENINLE TARTISMIYORUM SANA BILGI AMACLI BIR YORUM YAPTIM BUNU TARTISMA OLARAK ALGILADIYSAN ODA SENIN GORUSUN
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    145
    Beğenme 
    455
    Beğenilme 
    302

Peki sana mantıksız gelen ney oldu? Şu anda bir oyun camiasındasın farkındasın dimi? Evet kafamızda soru işaretleri yarattın? Sen kimsin ve nereden çıktın gibi? Kendin söylemişsin herhangi bir konuda bilgim yok diye ama burada atıp tutuyorsun. Bu arada FORUM MODERATÖRÜ arkadaşımızla muhatap olmak istiyorsan görevini yerine getirip senin zeka seviyenle uğraşmaya çalışacaktır. İyi Günler. Başarılar @1X1Y
    O mesajdan sana mantıksız demiş olmam şeklinde bir fikre kapılman gerçekten beni güldürdü. O seviyeye düşmem kardeşim. Mantıksız diye bir tabir kullanmanı doğal karşılıyorum demek istedim.
    İnsanlar anlayamadıkları şeyi mantıksız bulur çünkü.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş