Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:ÇOK ACAYİP SAÇMA VE MAĞDUR BIRAKAN BİR DURUM 10 GÜNDÜR ÇÖZÜM BEKLİYORUM

WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhenPigsFly isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    300
    Beğenme 
    595
    Beğenilme 
    948

Red face ÇOK ACAYİP SAÇMA VE MAĞDUR BIRAKAN BİR DURUM 10 GÜNDÜR ÇÖZÜM BEKLİYORUM

Sayın @Asgard @Odin,

Daha önce bSilkroad öneri ve istek bölümüne açmış olduğum bot charları şifresi değişmesi adlı konumu 02.10.2017 tarihinde yorum yaparak konuyu kilitlemişsiniz. Şifrelerin kendi kendine değişemeyeceğini ve bunun benim sorumluluğumda olduğumu belirtmişsiniz fakat ben konumun içeriğindede belirttiğim gibi bot charlarıma site üzerinden ve normal botsuz bir şekilde oyunun clientinden giriş yapamıyorum . Onun dışında mBot oto girişte şifreler kayıtlıydı bende o süre zarfında mBotu kapatmadım ordan karakteri kapatıp aynı sekilde mevcut şifremle giriş yapabiliyorum ve başarılı şekilde oyuna girebiliyorum. Sanırım bugda kalma söz konusu siteden ve normal clientden giremiyorum. Aynı zamanda böyle bir şey başıma geldiğinde ortada kalmayayım diye bot charlarımı ilk oluştururken hepsine ait olan mail adreslerini tek tek almıştım. Şuan sistem üzerinden şifremi unuttum dediğimde de onay maili gelmiyor. Onay maili gelse zaten ben kendim halledebileceğim çünkü mail adreslerine erişimin zaten mevcut. Bu konu hakkında daha öncede sayın @Odin sizle görüşmem oldu siz bana mail adreslerime onay kodu gelmemesinin sebebinin sistemde engellenmiş gözükmesinden dolayı olduğunu tarafıma ilettiniz ve bunu kaldırdığınızı tekrar denememi söylediniz. Bende öyle yaptım 10 adet bot charının 3 tanesine gelen onay maili ile şifrelerini değiştirdim.Diğerlerine devam etmeye çalıştığımda yine aynı sorun devam etti ve onay maili gelmedi.Özel mesaj yoluyla size geri dönüş yaptım ama geri dönüş olmadı.Dediğim gibi sorun bilgi paylaşımı değil bir bug olduğunu veya sistemsel bir sorun olduğunu düşünüyorum. Şifresini sıfırladığım üç hesabada giriş yaptığımda item olarak herhangi bir sorun olmadığını gördüm .Şuan şifresini onay maili gelmediğinden dolayı sıfırlayamadığım bot charlarına yine dediğim gibi mbotun otomatik girişinden girebiliyorum ama aynı id pw ile site üzerinden ve normal clientden giris yapamıyorum.Şifre sıfırlama seçeneğine başvurduğumda ise mevcut e-posta adreslerine mail gelmiyor.

Bot charlarına ek olarak yaklaşık iki saat önce ana karakterimin şifresini site üzerinden değiştirdim.Daha sonra oyundan çıkıp yeni şifremle tekrar oyuna girmeye çalıştığımda şifre yanlış hatası aldım. Yine benzer bir sorun burada da devam etmekte. İşin garibi yeni şifremle site üzerinden giriş yapabiliyorum ama oyuna yeni şifremle giriş yapamıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Kapatılan konumun linki ;

http://www.jollygame.net/forum/55-bs...degismesi.html

Bu konumdada içerik bölümünde böyle bir sorun olduğundan yukarıda açıkladıklarımdan bahsettim.

İlginize rica ederim .
    Konu WhenPigsFly tarafından (04.Ekim.2017 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.
    Kyria ve pierreberde bunu beğendi.
    NewAdventure

ReaLaMity_

vonCount

WhenPigsFly

Pill

*NWA____HuSo

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

@Odin @Asgard ilgilenseniz artık
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Historia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Historia isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    99
    Beğenme 
    404
    Beğenilme 
    727

@Asgard @Odin mailler gizli sorular sıfreler hersey varken sorunun hala artık cozulmemesı ılgılensenız artık
    Vaktiyle bir Atsız varmış ; var olsun!
    RedLine
    Adalet BAKANI
    Tengri Biz Menen

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Çok acaip bir durum nerden baksan anlaşılmıyor .Anlam verilmiyor.
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Kırmızı tonla yazdığın paragraftaki sorunu; bazı karakterleri oyun üzerinde kabul etmiyordu sanırım siteden giriş yaptığında şifreyi değiştir düzelecektir. Diğer konuya gelecek olursakta konunun dikkatli bir şekilde okunup cevap verilmeden ezber bir açıklama dahilinde kapatılması zaten gülünç. Sistemsel hatalar çok düşük olsa da mevcut (kabul edilmese de). Arkadaşımızın mail sorunu bir an önce giderilmeli. Bu ilgisizlik aynı zamanda müşteriye yapılan ayıptır. Bu görmezden gelinemez. Jollygame kalitesine yakışmıyor.
    Kyria, orka, WhenPigsFly ve 1 kişi bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

OWL
    OWL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OWL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    59
    Beğenme 
    1150
    Beğenilme 
    521

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırmızı tonla yazdığın paragraftaki sorunu; bazı karakterleri oyun üzerinde kabul etmiyordu sanırım siteden giriş yaptığında şifreyi değiştir düzelecektir. Diğer konuya gelecek olursakta konunun dikkatli bir şekilde okunup cevap verilmeden ezber bir açıklama dahilinde kapatılması zaten gülünç. Sistemsel hatalar çok düşük olsa da mevcut (kabul edilmese de). Arkadaşımızın mail sorunu bir an önce giderilmeli. Bu ilgisizlik aynı zamanda müşteriye yapılan ayıptır. Bu görmezden gelinemez. Jollygame kalitesine yakışmıyor.
    İsmin buga girmiş hacı moderatör yazmıyor :S
    Seçici olacaksın bu hayatta. Alkolün sahtesi, insanın kahpesi çarpar.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    300
    Beğenme 
    595
    Beğenilme 
    948

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kırmızı tonla bahsettiğim paragraftaki sorunu şifreyi eski şifremde kullandığım karakterleri kullanmadan sıfırladım ve sorunu düzelttim.Öneri için teşekkürler bot charları sorunu devam etmekte.
    NewAdventure

ReaLaMity_

vonCount

WhenPigsFly

Pill

*NWA____HuSo

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    300
    Beğenme 
    595
    Beğenilme 
    948

Alıntı KolayDegil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok acaip bir durum nerden baksan anlaşılmıyor .Anlam verilmiyor.
    On gündür bu sorunla karşı karşıyayım bende anlam verebilmiş değilim.İlk defa başıma geliyor bende çaresiz kaldım. Mailler mevcut sıfırlama maili tarafıma ulaşmıyor.Şifreler mbot üzerinden oto girişte geçerli kabul ediliyor karakterler oyuna giriyor site ve normal client üzerinden o şifrelerle giriş yapamıyorum.
    NewAdventure

ReaLaMity_

vonCount

WhenPigsFly

Pill

*NWA____HuSo

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    534
    Beğenilme 
    351

mail belli- id - pw belli charların id-pw verilir maillerin id-pw verilir kontrolü yapılır en kötü Admin paneli üzerinden mailler değiştirilir bu kadar uzatılması anlamsız.
    WhenPigsFly bunu beğendi.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

CanadaGold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CanadaGold isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    20

Daha önceki konuya da yazmıştım tekrar yazıyorum böyle bir sorunun kullanıcılara yaşatılması ve daha sonrasında bir soruna bir çözüm bulunmayıp , yöneticilerin bu sorunla ilgilenmemesi oyuna ve jollygame ye olan güvensizliği ortaya çıkartır. Yarın birgün benzer bir sorun yaşandığında bizim emeklerimiz de mi heba olacak ? Bu arkadaşa ve bu soruna derhal müdahale edilip böle hataların giderilmesi gerekiyor.
    WhenPigsFly bunu beğendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş