Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234
Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:Proxy ve phbot yasaklansın

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    42

Oyunun tadı kaçtı iyice bence de proxy ve phbot yasaklansın bu ne ya etrafta bot kervanlarından geçilmiyor.Zaten parası olan silk alıp oyunda diğerlerinden daha iyi yükseliyodu şimdi bi de buna proxy ve phbot eklendi.Artık parası olan diğerlerine göre daha çok avantajlı oldu ki bu da çok büyük bir haksızlıktır.Şimdi diyeceksiniz ki sen de al sen de kullan.İyi de kardeşim sen para verdin diye ben de mi para vermek zorundayım.Tamam emek sw de silk satışı olur ona hiç sözüm yok ama ya bunlara ne demeli? Ayrıca bunlar yüzünden oyunda artık gold satılmaya başlandı eğer zahmet edip oyuna girerseniz görürsünüz hani gold/item satışı yasaktı ?? Bir de rank konusu var ki ona da değineyim bu phbot kullananlar yüzünden thiefler hiç uğraşmadan rank kasabilme durumuna geldi(Lütfen thiefler kızmasın gerçekleri konusuyorum) Hani sahte rank yasaktı ??

Sayın yöneticiler foruma yeni asistan alıp oyuna yenilik getirme peşinde olacağınıza önce şu sw ile ilgilenin artık.Çoğu kişi bu durumdan şikayetçi niye kaale alınmıyoruz? Kendi yaptığınız kurallara kendiniz uymuyorsunuz. Türkiye'deki emek sw ler içinde farklı bir yeriniz olduğunu düşünüyorsunuz en çok da bu kadar yıl açık durduğu için.Forumla oyunla ilgilenmeyecekseniz verdiğiniz hizmetin kalitesini düşürürsünüz.Eğer ilgilenemiyorsanız da ip limit kaldırın kuralları kaldırın herkes istediği gibi takılsın o zaman.

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    598
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5499

Kervan ile ilgili yeni karar yarın gün içerisinde açıklanacak değerli arkadaşlar. Konuyu kapatıyorum.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş