Sonuç: Proxy Kapatılıp Ceza Getirlsinmi

Katılımcı sayısı
150. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Getirilsin

113 75.33%
  • Getirilmesin

37 24.67%
Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:Proxy Kapatılması Ve ceza gelmesi için Oylama!!!!

Spartaküf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spartaküf isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı yusbabaqa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ULAN NE SALAK ADAMSIN HERKEZ KAPATILSIN DIYO TEK BASINA GELMIS BURDA PROXY SAVUNUYON AKLIN BASMIYOMU SENIN SW İSTEMIYO PROXY TABI SENIN CEBINE GIREN PARA AZALCAK BİR TARAFIN TUTUSUYO
    Artık ilkokul çocuğu bile büyük harflerle yazmıyor önce şundan bir vazgeç laflarını da doğru seç akıllı ol.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş çok boş bır sohbet ben artı basıyorum param var ve suana kadar belkı 300 b lık elıxır aldım bu sadece benım bır suru mıllet alıyor gıt elıxır toplat sun sat acc sı 8 b weapon 15 shield 25 b stone sat delıgıbı stone satılıyor artı dene ezık pre al 150 sılke artı bas sat bunları yaparak bu sw de zengın olan bır suru mıllet var adam gold kasmak ıcın maske yapıp satıyor sen burdada hıc bır yontemı begenmıyorsun ısteyen yapıyor emek server dıye bosuna demıyorlar ya parasını verır charını alırsın yada bos zamanın vardır degerlendırır goldunu kasar charını yaparsın
    başkan gözünü seviyim yapma elixir,stone,adv ile olacak işler değil, dw'de 50 stall çarından 30 u elixir,stone satıyor, en az 10 stall adv var zaten, sen oyuna yeni başlayacaksın bunları toplamak için boş slot bulacaksın, hadi buldun diyelim birikecek satacaksın uğraşıp duracaksın karşılığında adam bir nova +7 staff almak istese dünyanın parasını verecek bak nova +7 den bahsediyorum sonra bu adam biraz dolaşacak bakacak milletin botlarında bile power 11ler 12ler ne oynayacağım lan bu sw diyerek çekip gidecek, yanlış anlamayın o botlarına 11-12 alan adamlar belki yıllardır bu server'da onlara lafım yok sadece yeni başlayan birinin gözünden server durumuna bakmanızı istiyorum,madem server'ı çok düşünen insanlar var(sözde), düşürün kardeşim piyasayı yeni başlayan adamın gözü korkmasın. phbot ile kervan çekiyorlar dediler gözle görülür fiyat arttırdılar phbot olayı yasaklandı fakat fiyatlar hala aynı durumda,yani şunu anlatmaya çalışıyorum burada yorum yapan çoğu kişi kendi çıkarına yorum yapar birisi proxy yasaklansın ister,diğeri istemez, birisi der proxy kalırsa server'ı bırakırım,diğeri proxy yasaklanırsa,yani sonuçta (sözde) çok düşündükleri bsilkroad kaybeder. Bunca zamandır proxy vardı kimsenin sesi çıkmıyordu da ne oldu bu 3-4 gündür 3-5 kişi ağlar oldu ?

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı Spartaküf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne güzel yazmışsın sen öyle Sana bir sorum var ben server'a yeni başladım nasıl gold kasacağım nasıl oynadığım oyundan keyif alır hale geleceğim bana bunu açıklamasını yap bakam ? Kervan diyenin ağzına ıslak odunla vururum,adamlar bottan 5-10 level çarları kervan güzergahlarına yağdırmış gördükleri an gelip indiriyorlar.hadi arada yakalanmadan çektin falan diyelim, yeni başlayan bir adamın gözünden sw ye bir bak bakalım empati yap,adam dw gelip stalları bir geziyor fiyatları bir öğreniyor o an bitiyor sw onun için, çünkü eğer eş dost tanıdık yok ise o adamın o sw de tutunabilmesini sağlayabilecek tek şey proxy konusudur ! onun dışındaki yok nova 8 li parti yapsın yok lmp kassın sözde geçerli fakat uygulamada iş yapmayacak işlerle tavsiye vermeye kalkmayın birde. Phbot ile afedersin işin boku çıkmıştı haklı olarak yasaklandı fakat sırf sunucu doldu diye proxy yasaklanamaz eğer bir çözüm düşünülecekse o bence kapasite arttırılması vs şeyler olur onuda gm ler halleder elbet fakat siz kısa sürede sonuç istiyorsunuz bu adamlar her şeyi düşünüp tartıp karar vermek zorunda.
    Merhaba güzel kardeşim. Ben ve iki arkadaşımda oyuna yeni başladık. Günde 1 t kasabiliyoruz. Ufak tefek hesaplar yapıyorum 8 trader çar ile alexten semere trans petlerle kervan çektiğinde 40 b kar bırakıyor. Bi tur 20 dk sürüyor. Sağlam bi sistem ile bak sağlam bi pt ile demiyorum 3-4 grade fgw at (ben npc fb setlerle atıyorum) ortalama haftada 1-2 talisman düşürürsün talismanlar 400-700 b. Günlük 1-2 saatlik alchmy ile rahat 100-200 b lik item basabilirsin. Sadece ufak alternatiflerdi bunlar. Yazdıklarım sana muhalefet olduğum anlamına gelmesin yıllardır ben bu platformda bu sorun için konu açtım alttan gelenlerin önlerinin açılmasını istedim. Şahsım adına diyorum limit arttırılırsa bi 50 çar daha sokarım yani limitin arttırılması çözüm değil.

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arena botu kaldırılsın dıyen kımse yok kı ben arena kasıcam 11 lımıt var 11 char ıle arenaya gırıyorsam kımene benım kızdıgım 3 gunde set yapıp satma cabasında olan 300 char sokan kısıler kardes sok 11 char yap setını
    Kardeşim ben ph bot ile kervan çekiyordum kimse çıkıpta proxyi kapansın demedi ph bot kaldırılsın dedi ve buna yasak getirildi ellerine sağlık. Proxye yasak getiremeyeceklerini bildiğim için ben arena botununda kaldırılmasını istiyorum.
    1X1Y ve Kyria bunu beğendi.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben ph bot ile kervan çekiyordum kimse çıkıpta proxyi kapansın demedi ph bot kaldırılsın dedi ve buna yasak getirildi ellerine sağlık. Proxye yasak getiremeyeceklerini bildiğim için ben arena botununda kaldırılmasını istiyorum.
    phy bot kaldırılmadı dıkat et otomatık kervan muhabbetı kaldırıldı ph bot ıle kendıne tracele baslarında sen dur bak kımse banlaya bılıyormu gor
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba güzel kardeşim. Ben ve iki arkadaşımda oyuna yeni başladık. Günde 1 t kasabiliyoruz. Ufak tefek hesaplar yapıyorum 8 trader çar ile alexten semere trans petlerle kervan çektiğinde 40 b kar bırakıyor. Bi tur 20 dk sürüyor. Sağlam bi sistem ile bak sağlam bi pt ile demiyorum 3-4 grade fgw at (ben npc fb setlerle atıyorum) ortalama haftada 1-2 talisman düşürürsün talismanlar 400-700 b. Günlük 1-2 saatlik alchmy ile rahat 100-200 b lik item basabilirsin. Sadece ufak alternatiflerdi bunlar. Yazdıklarım sana muhalefet olduğum anlamına gelmesin yıllardır ben bu platformda bu sorun için konu açtım alttan gelenlerin önlerinin açılmasını istedim. Şahsım adına diyorum limit arttırılırsa bi 50 çar daha sokarım yani limitin arttırılması çözüm değil.

peki arena botunun kime ne zararı var ? arena botuyla arenaya giren çar sayısı en fazla 200-250 civarı geriye kalan online sayısının arena ile alakası yok , arena botunun yasaklanma fikri çok saçma geldi.

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Artık ilkokul çocuğu bile büyük harflerle yazmıyor önce şundan bir vazgeç laflarını da doğru seç akıllı ol.
    UFFFF KORKTUM SIMDI SANA BISEY YAZMAYACAM HA ERKEK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

UFFFF KORKTUM SIMDI SANA BISEY YAZMAYACAM HA ERKEK
    akıllı ol derken mecazi anlamda söyledim,aklını kullan hemen hakarete yönelme anlamında fakat görüyorum ki kullanmıyorsun.

Ayrıca konularda baştan sona yazmış olduğun mesajlara bir göz gezdirmeni tavsiye ederim,Çünkü böyle bir Türkçe yok.

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

peki arena botunun kime ne zararı var ? arena botuyla arenaya giren çar sayısı en fazla 200-250 civarı geriye kalan online sayısının arena ile alakası yok , arena botunun yasaklanma fikri çok saçma geldi.
    ''Proxye yasak getiremeyeceklerini bildiğim için'' diyerek başladım kardeşim. ''Kökten çözümü varken neden yasak getirmiyorsun proxye?'' diye sordum Odine. Aynı taraftayız senle phyi arenayı onu bunu yasaklayacağına proxyi yasaklasın diyorum ben.

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

akıllı ol derken mecazi anlamda söyledim,aklını kullan hemen hakarete yönelme anlamında fakat görüyorum ki kullanmıyorsun.

Ayrıca konularda baştan sona yazmış olduğun mesajlara bir göz gezdirmeni tavsiye ederim,Çünkü böyle bir Türkçe yok.
    MERAK ETME TURKCEYI NASIL KULLANCAGIMI SANA SORMAYACAM DEVLET DAİRESİ DEGILSIN SANA İMLA KURALLARINA GORE YAZAYIM SEN AKILDAN BAHSEDIYONDA SEN CIK KENDI YAZDIKLARINA BAK BASTAN ASAGI SALDIGIN ARENA BOTLAR YASAKLANCAK DIYE BIR TARAFLARIN TUTUSMUS BURDA NASIL DAHA COK HAKSIZ KAZANC SAGLARIM DERDINE DUSMUSSUN BIZ SW DAHA IYI YERLERE GELSIN DIYE ONERIDE BULUNUYOZ KENDI CEBIMIZE BISEYLER GIRSIN DIYE DEGIL ANLADINMI

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

MERAK ETME TURKCEYI NASIL KULLANCAGIMI SANA SORMAYACAM DEVLET DAİRESİ DEGILSIN SANA İMLA KURALLARINA GORE YAZAYIM SEN AKILDAN BAHSEDIYONDA SEN CIK KENDI YAZDIKLARINA BAK BASTAN ASAGI SALDIGIN ARENA BOTLAR YASAKLANCAK DIYE BIR TARAFLARIN TUTUSMUS BURDA NASIL DAHA COK HAKSIZ KAZANC SAGLARIM DERDINE DUSMUSSUN BIZ SW DAHA IYI YERLERE GELSIN DIYE ONERIDE BULUNUYOZ KENDI CEBIMIZE BISEYLER GIRSIN DIYE DEGIL ANLADINMI
    TURKCEYİ değil Türkçeyi, KULLANCAGIMI değil kullanacağımı , SORMAYACAM değil Sormayacağım , BAHSEDIYON değil Bahsediyorsun , YASAKLANCAK değil Yasaklanacak, BURDA değil Burada, BULUNUYOZ değil Bulunuyoruz , BISEYLER değil bir şeyler , önce İlkokul zamanına geri dön ve eğitimini tamamla, daha sonrasında gelip benimle konuşma şerefine nail olabilirsin Türkçe yalnızca Devlet dairesine karşımı imla kurallarına dikkat edilerek yazılır ? yok sunucunun daha iyi yerlere gelmesi için öneride bulunuyormuş da hebele hübele, bende sabahtan beri seni ciddiye alıp konuşuyorum bende hata.

Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş