Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:SAHTE RANK KASAN ARKADAŞ

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

alihaydar81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alihaydar81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    67

@Asgard verın cezayı artık kanıt ortada

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Bir umuttur yaşamak Writed By KolayDegil

H-O-C-A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    H-O-C-A isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    28
    Beğenme 
    22
    Beğenilme 
    25

Ahh yavuz ahh )

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Elemanlar konu acmadan once ben zaten yonetume sordum konumu acarak Yani ortada bir suc yok bile bile yapilan .Ama isterdim ki hesap makinesi ile çeken fakirler degil de ihpone ile ceken zenginler sayesinde reklamim.olsaydi.Sanimiz yururdu FTW KolayDegil Konuyu iyi incele kanka .Sahte rank kasma amacim olsa Kendi as carim ile kendi nickim.ile alalen mi yaparim hic dusunme firsatlari bile olmamis keske 1 dk degil de 3 5 dk cekselermis cekememisler neden acaba Bunlar daha cok beklerler.Orta da sahte rank yok Rankdan gelen silk yok bir sey yokBunlarin amaci cekememezlik Insallah baskabirini gercekten yakalarsaniz ozelden sikayet edin de adam cari bosaltmasin.Nyse WTS KolayDegil Trader Cari 350 Tl Ama gonulleri olsun bir hafta uyari bani verilsin yoksa bunlar reklamimi yapmayi birakmayacak RedLine gibi efsanevi guildde nasil yer edinmisler anlamadim bildim kadariyla 18+ Krallar ve Kral adaylari aliniyordu botlar degil
    Konu LittleMiddle tarafından (09.Kasım.2017 Saat 04:28 ) değiştirilmiştir.

talinali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    talinali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    7

İphone sahibi olunca kendisini zengin sanan popülist arkadaşa kendi eliyle kervan çeke çeke traderliğini 7 level yapan arkadaşların hakkına girdiğini söyleyin madem. Onlar enayi miydi? Ayrıca video çekildiği kulağına gelince gelip burada konu açmış olmak ban yemesinin önüne geçmiş görüldüğü gibi, ban yiyecek işler yapan arkadaşlara da yol göstermiş oldu bu arkadaş.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı talinali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İphone sahibi olunca kendisini zengin sanan popülist arkadaşa kendi eliyle kervan çeke çeke traderliğini 7 level yapan arkadaşların hakkına girdiğini söyleyin madem. Onlar enayi miydi? Ayrıca video çekildiği kulağına gelince gelip burada konu açmış olmak ban yemesinin önüne geçmiş görüldüğü gibi, ban yiyecek işler yapan arkadaşlara da yol göstermiş oldu bu arkadaş.
    bana kervan çeke çeke 7 lvl olan trader çar göstersene gerizekalı kardeş ? o çar tam 1.5 senelik Ben 1.5 sene de TRADER çarıla kese kese 4 lvl zor yaptım .Orta da bir sahte rank yok boşuna hayallere kapılmayın Fake karaektlerle de yorum kasmaya gerek yok boş boş ağlamayın FTW KolayDegil. AYRICA benı herkes KolayDegil nickimle tanıyor bile bile böyle birşey yapmıycamı bilirler sizin gibi sonradan oyuna başlayanlar tabi böyle heycanla telefondan video çekmeye çalışabiliyor.Internette ekran videosu alma programları var .Onları deneyın .Telefonla 3gp video nedir .s
    Konu LittleMiddle tarafından (09.Kasım.2017 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

AYRICA birazcık onuruz varsa fake hesap ile degğil kendı hesaplarınız ıle yorum atın . @Asgard bu konuyu kilitler misiniz sonucu yazana kadar ki hoş şikayet konusu bu şikayetlere taşır mısınız ?

Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyria isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    1230
    Beğenilme 
    441

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elemanlar konu acmadan once ben zaten yonetume sordum konumu acarak Yani ortada bir suc yok bile bile yapilan .Ama isterdim ki hesap makinesi ile çeken fakirler degil de ihpone ile ceken zenginler sayesinde reklamim.olsaydi.Sanimiz yururdu FTW KolayDegil Konuyu iyi incele kanka .Sahte rank kasma amacim olsa Kendi as carim ile kendi nickim.ile alalen mi yaparim hic dusunme firsatlari bile olmamis keske 1 dk degil de 3 5 dk cekselermis cekememisler neden acaba Bunlar daha cok beklerler.Orta da sahte rank yok Rankdan gelen silk yok bir sey yokBunlarin amaci cekememezlik Insallah baskabirini gercekten yakalarsaniz ozelden sikayet edin de adam cari bosaltmasin.Nyse WTS KolayDegil Trader Cari 350 Tl Ama gonulleri olsun bir hafta uyari bani verilsin yoksa bunlar reklamimi yapmayi birakmayacak RedLine gibi efsanevi guildde nasil yer edinmisler anlamadim bildim kadariyla 18+ Krallar ve Kral adaylari aliniyordu botlar degil

Konu açmış olabilirsin. Önceki yorumumda da belirttim konu açtığını ama tutup ortada sahte rank yok falan deme bilader. Sote bir yerde bota bıraktığın saniyeden itibaren sahte rank işlemini gerçekleştiriyorsun. Tam zamanını hatırlamıyorum ama uzun bir zaman önce ilgili madde güncellendi. Forumu aktif kullanıyorsun ve yanılmıyorsam eskiden RF ile kervan çekiyordun. Senin gibi birisi nasıl olur da yapılan işlemin Legal - İllegal olduğunu bilmez orası da ayrı bir muamma.
    BSro

Guild
    : RedLine

Kyria

Every Night Faster

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı Kyria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu açmış olabilirsin. Önceki yorumumda da belirttim konu açtığını ama tutup ortada sahte rank yok falan deme bilader. Sote bir yerde bota bıraktığın saniyeden itibaren sahte rank işlemini gerçekleştiriyorsun. Tam zamanını hatırlamıyorum ama uzun bir zaman önce ilgili madde güncellendi. Forumu aktif kullanıyorsun ve yanılmıyorsam eskiden RF ile kervan çekiyordun. Senin gibi birisi nasıl olur da yapılan işlemin Legal - İllegal olduğunu bilmez orası da ayrı bir muamma.
    Forumu aktif kullanıyorum sadece evet.AYRICA Sizin biladeriniz de değilim .Benim maddenin eklendiğinden haberim yok ki oldu da olduktan sonra da öyle bir rank işlemine devam etmedim.Ki eğer ortada bir suç varsa konu şikayetlere açılrı böyle laubali şekilde sohbete açılmaz.Benim zamanımdaki RF 1 yıl oldu kapanalı nerdeyse.Sonraki RF de bulunmadım .Maddeden haberim olsa yapmazdım ki bu tabi benım hatam.Ayrıca o çar 1.5 senelik.Ben 1.5 sene bilfiil sahterank kassam o çar 20 kere 7 lvl olurdu.Beni bilen biliyor gerisi de ilgilendirmez . Konu 2li münakaşaya girmek amaçlı tamamen o yüzden böyle açılmış.Şikayetlere açılsa beklenilse yeterli olacaktır.Cezası 1 hafta ile yönetimin insiyatifiyle cezalandırılıyormuş bırakalım işi yönetim araştırsın çözsün.Boşu boşuna çocukca işlere gerek yok .iyi forumlar bu da son yorumum. Bundan sonra da bu konuya yorum atmayacagım ki artık amacından sapmış bir olay kolay gelsın

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş