Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:SAHTE RANK KASAN ARKADAŞ

Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyria isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    1230
    Beğenilme 
    441

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumu aktif kullanıyorum sadece evet.AYRICA Sizin biladeriniz de değilim .Benim maddenin eklendiğinden haberim yok ki oldu da olduktan sonra da öyle bir rank işlemine devam etmedim.Ki eğer ortada bir suç varsa konu şikayetlere açılrı böyle laubali şekilde sohbete açılmaz.Benim zamanımdaki RF 1 yıl oldu kapanalı nerdeyse.Sonraki RF de bulunmadım .Maddeden haberim olsa yapmazdım ki bu tabi benım hatam.Ayrıca o çar 1.5 senelik.Ben 1.5 sene bilfiil sahterank kassam o çar 20 kere 7 lvl olurdu.Beni bilen biliyor gerisi de ilgilendirmez . Konu 2li münakaşaya girmek amaçlı tamamen o yüzden böyle açılmış.Şikayetlere açılsa beklenilse yeterli olacaktır.Cezası 1 hafta ile yönetimin insiyatifiyle cezalandırılıyormuş bırakalım işi yönetim araştırsın çözsün.Boşu boşuna çocukca işlere gerek yok .iyi forumlar bu da son yorumum. Bundan sonra da bu konuya yorum atmayacagım ki artık amacından sapmış bir olay kolay gelsın
    Yerinde olsam bende aynısını yapardım kardeş.
    BSro

Guild
    : RedLine

Kyria

Every Night Faster

talinali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    talinali isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    17
    Beğenilme 
    7

Sen kese kese 4 level zor yaptiysan kasarak 7 level yapmak imkansiz mi oluyor double gerizekali? Yakalaninca utanmadan gelmis bir de konu acmis burda afkuruyor. Bu arada ben fake degilim tamam mi?
    xks1 bunu beğendi.

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AYRICA birazcık onuruz varsa fake hesap ile degğil kendı hesaplarınız ıle yorum atın . @Asgard bu konuyu kilitler misiniz sonucu yazana kadar ki hoş şikayet konusu bu şikayetlere taşır mısınız ?
    Onurunuz derken ? Herkes önce bir aynaya baksın 2 li oynayan birisi değildir servera yeni gelen birisidir ayriyetten elle çek çeke 7 lwl olan arkdaş arıyprsan @Skuld örnek alabilrsin koçum
    talinali bunu beğendi.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

He birde milletin maddi durmuyla dalga geçmenin yeri yok hepimziin gidicegi aynı yer aynı toprak aynı tabut kimse kimsede üstün degildir o çalşır okadarını alır sen baba parasıyla okadarını alırsın
    talinali bunu beğendi.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı xks1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onurunuz derken ? Herkes önce bir aynaya baksın 2 li oynayan birisi değildir servera yeni gelen birisidir ayriyetten elle çek çeke 7 lwl olan arkdaş arıyprsan @Skuld örnek alabilrsin koçum
    Sen birilerini örnek göstermek yerine önce kendini örnek gösterilecek biz pozisyona yükselt evlat .Şimdi s.g boş boş yorum yapma benim asabımızı bozma .Berkanı ben de sana örnek gösterebilirim ama sen örnek alabilir misin bilmiyorum.Senin örnek gösterdin adamla da ben kervan çektim .Sahiplerini örnek gösterme kendin örnek ol ayrıca benimle ne sen 2 de o iki avanak muhattap olmassa sevınırım whatsap grubundan siz varsınız diye ayrılıyorum yüzsüz yüzsüz gelip hala benımle muhattap olmaya çalışıyorsunuz .SİZDEN KURTULAMICAM MI BEN NE YILIŞIK ADAMLARSINIZ .PM ATMA MESJ ATMA ALINI YAPMA YAPMA YANI BİRAZCIK ONURUNUZ VARSA MUHATTAP OLAMYIN KOVULDUNUZ YERDE
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

He birde milletin maddi durmuyla dalga geçmenin yeri yok hepimziin gidicegi aynı yer aynı toprak aynı tabut kimse kimsede üstün degildir o çalşır okadarını alır sen baba parasıyla okadarını alırsın
    BEN BABA PARASIYLA GEREKİRSE SENİ DE SATIN ALIRIM NAPALIM YANI TARLALARI EVLERI HAYIR KURUMUNA MI BAĞIŞLIYALIM SİZİN SEFİLLİNİZİ YAŞAMAK ICIN .SENIN BABANIN NE SATIN ALDIGIĞI ALACAĞI DA UMRUMDA OLMAZ KISKANMAYIN HASET ETMEYIN.SANAYİDE ÇALIŞIP 3 KURUŞ PARAYLA SİGARA ALMAYA AÇ GEZMEYE DEVAM EDIN AMA BENIMLE MUHATTAP OLMAYIN YETERINCE SEVİYENİZE İNDIM.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

AYRICA berkan @Skuld bu sw de elle kervan çeken statüsünde girebilcek bir player değil daha üst seviyede tek olan bir playerdır.Örnek verdiğin kişi bu sw de KERVAN ile ilgili kendi taktıgını kurmuş geliştirmiş birisidir.Onu bu konuya örnek vermen saçma olmuş .Tamam örnk verdin diyelim hadi sen ağlama diye ama istisnalar kaideyi bozmaz.Onur derken sen de aynaya bir baksan iyi olur .AMA TEKRAR SOYLUYORUM BNMLE MUHATTAP OLMA SEN VE SENIN TAYFAN YANI 3-4 KİŞİSİNİZ KENDI ÇAPINIZDA KAVRULUP DURAN BENIMLE MUHATTAP OLAMYIN.BEN SIZE OLMAMAK ICIN HERŞEYI YAPIYORUM SİZ PEŞIMI BI BIRAKIN

Zeusppm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Zeusppm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Yavuzcum sen bizi pek tanıyamaışsın belli cahilliğine veriyorum.. Sen kimseyi satın alamazsın da dur bakalım kim kimi satın alabiliyomuş onuda görücez merak etme peşinde değil gölgendeyim canım benim öpüyorum tontiş yanaklarından kendini fazla sıkma stress li halim güzeldir stress atmaya kalkarsam arkana bakmadan yürüyemeyeceksin onuda iyi biliyorumda dediğim gibi cahilliğine veriyorum ya susarsın ya susarsın kendine cici bak..

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Yeni üyelik açan konuya geliyor TONTİŞ yanaklı dediğin adam 177 boyunda 79 kilo tontiş olan yerler başka karıştırdın galiba Senın yaşın kadar benım kitap okumuşluğum ve gezmişliğim vardır .CAHİL diyorsun ama sadece sokakta sokak ağzıyla gzmeyi torba çekmeyi bilirsiniz.İlim irfandan uzak nesilde yetişiyorsunuz.OKUYUN OKUYUN

Var mı daha hesabınız açıp gelcek tatlişler WTB YENI UYE İLK MESAJ BU KONUYA

Zeusppm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Zeusppm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

birine s.g demeden öncedende on kere düşün

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş