Beğeni Ağacı5Beğeniler

Konu:ÇÖZÜM BULACAGINIZA KONU KAPATIN SÜPERR

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    598
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5499

Doğru bir üslup ile konu açılır ve ilgili sorunuz bize yönetilirse yanıtımızı veririz.

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Alıntı Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru bir üslup ile konu açılır ve ilgili sorunuz bize yönetilirse yanıtımızı veririz.
    İYİ ACIYORUM BIRAZDAN YANITI MERAKLA BEKLIYORUM

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı Spartaküf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni gelen oyuncunun sw ye tutunabilmesini sağlayacak en iyi şey proxy sen çıkmışsın proxy yüzünden yeni gelen oyuncular sw de tutunamıyor diyorsun
    adam proky ıle 7-8 pt char salıyor tıtana yenı gelen nerden kasacak halbukı herkes normal lımıt kullansa bırılerı daha fazla faydalana bılır
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam proky ıle 7-8 pt char salıyor tıtana yenı gelen nerden kasacak halbukı herkes normal lımıt kullansa bırılerı daha fazla faydalana bılır
    bosuna yazma buna kendısıde proxy kullanıyo bellıkı laf anlatamassın

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Açtığınız konu "başlık" sebebiyle kaldırıldı. Bize hitaben yazı yazıyorsanız saygı sınırlarını aşmamanızı öneriyorum. Tıpkı bizim size gösterdiğimiz saygı gibi sizden de aynısını bekliyoruz.
    sıze ne gıbı saygısızlık vardı uslubumuzda hakaret mı ettık kufur mu ettık sınırı aşacak ne vardı bence bu yazınız tamamen ego patlaması oldu yoksa sızdemı bazı yonetıcılerınız gıbı buyuk harf kullanılınca cvp vermıyorsunuz buyuk harf kullanıyoruz sesımız yuksek cıksın dıye sız uslubumuzu begenmıyorsanız cezalandırırsınız ama sonucta bukadar kısının merak ettıgı soruyu uslubunu begenmedıgınız kısı ıcın degıl dıger merak eden playerlar ıcın cevaplardınız

ŞUAN BİLE BU KISA GEREKSİZ CEVAPLARI VERECEGINIZE BU KONU HAKKINDAKI CALISMALARINI VE TAVSIYELERINIZI YADA COZUMU ICIN NELER YAPTIGINIZI ACIKLASANIZ DAHA YARARLI OLURDU
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Atı alan Üsküdar'ı geçti. Adamlar kazanacaklarını kazandılar.Siz ve benim gibi saflar sayesinde şirket oldular.Bundan sonra kimseye bir şey yapmazlar merak etmeyin para kazandılar zaten önemli olan para ve ünvandı hepsi oldu.Ben sizin yerinizde olsam oynamam oyunu tamamen kapatırım.(benim gibi)bunları yazdığım için büyük ihtimalle ban atıcaklar ama olsun.Boşuna vaktinizi siyan etmeyin silin oyunu bitsin gitsin.Bir sürü emek verdim(ve benim gibi sizlerde verdiniz.)kazancınız ney belki bir kaç arkadaş.Ama anlamıyosunuz adamlar parayıda kazandılar ünvanıda ne zamandan beri bağırıp çagırıp yenilik vs. istiyosunuz(bende istedim.) adamlar yapmıyor işte sadece para kazanma amaçlı olarak bile asroyu açtılar.Aklınız varsa oynamayın oyunu toplu olarak boykot edin bakalım ne yapacaklar.Yönetimde sorunlar var bir kişi boykot etmek istediği zaman direk ban atıyorlar.Diktatör gibi davranıyorlar.(bunları yazdığım içinde ban yiyeceğim bundan eminim.)Medeni olarak her birey birleşip topluluk olun ve oyunu boykot edin yıllardır ekmek yediriyorsunuz adamlara değerinizi belki öyle anlarlar 10 kişiden ne olacak demeyin 10 kişi 2 gün sonra 100 kişi olur siz yeter ki başlayın.Oyunda belli başlı guildler var birleşin boykot edin zaten siz oyuna girmezseniz en az 100 kişi olmayacak oyunda botalarınızıda çıkarın oyundan swyi tamamen bırakın girmeyin boykot edin forumdan kontrol edin bakın sözünüze nasıl gelicekler.

Buradan yönetimede sesleniyorum bana ban atacaksınız oyuncuların kafalarını karıştırıyorum diye.
    Ancak siz bir sürü insanın hakkını yediniz buradaki insanların parasıyla buralara kadar yükseldiniz ve ünvan sahibi oldunuz.Her şeyde bu insanlar size güvendi (örnek olarak asro) ancak siz güvenlerini istismar ettiniz.Bu kadar insana önce güven duygusunu aşılayıp para ünvan kazandıktan sonra bu insanları mağdur ettiğiniz için kaç kişinin hakkına girdiğinizi bilmiyorsunuz.Bu işi artık yapamıyosanız söyleyin insanları oyalamayın.
    Yazık yazık...

Furki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Furki isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    99
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    701

Yav allah aşkına burada size kaç kere yazılması gerek ? Bizden doğru bir üslup neden bekliyorsunuz? Size günlerdir herkes sitem ediyor konu açıyor ama umrunuzda değil sizi etiketlediğimiz şeylere cevap vermiyorsunuz sonra doğru bir üslup bekliyorsunuz öylemi? Yaptığınız şey sitenizde link kısaltma çok işimize yarıyordu demi bizim link kısaltma çok teşşekkür ederiz zaman kaybı yaşatmadınız bize link kısalttırma kullanarak.. Foruma bile az giriyorsunuz artık açıklayın ne yaptığınızı. Adam 6 7 8 pt atıyor siz göz yumuyorsunuz ne saçmalık ,buda işin abartısına giriyor. İşinizi düzgün yapın artık. Böyle giderse daha ağır laflar duymayı hak ediyorsunuz.
    Konu Furki tarafından (06.Kasım.2017 Saat 18:19 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş