Sayfa 7 Toplam 15 Sayfadan Birinci ... 56789 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı39Beğeniler

Konu:Karakterim şuanda soyuluyor !

Spartaküf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spartaküf isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı JomiaeL46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın GM ' ler Jomiael EricaaEricaade benım charım bu konu ıle ılgım alakam var ıse de yok ısede bılgılendırme yazın cunkı arkadaslar oyundakı ırtıbarımı zedeledıler İFTİRA ATTILAR HALEN DAHADA AHLAKSIZCA KONUSMALAR YAPIYORLAR LUTFEN BUNLAR KARSILIKSIZ KALMASIN!!!!..
    İşin Detayı Çözülmeden Ona Buna İftira Atılmasın.. !!!

Ftw JomiaeL.
    Ortada iftira yok şüphelenme var milleti galeyana getirmeyin boş yere olay sırasında sende oradaydın diye sana da özelden sorduk olayın senle alakası çıkarsa sonucuna katlanırsın dedik, iftirayı nereden çıkarttın ?

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı B_adar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soygun ıle alakası olan tum IP adreslerınden gırılen charlara BAN ISTIYORUZ...!
    biz bunu istemiyoruz farklı bir ıp üzerinden itemleri aktarabilir yaptığı yanına kalır çarı soyan kişinin kim olduğu daha önce hangi çarları oynadığı vs söylenirse kim olduğunu öğrenelim bu kişinin.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

bana pm atan hırsız kişi şuan da dw önünde yakaladım. üst resimdeki fake karakter alttaki guild içerisindeki gerçek karakter birebir aynısı ve pvp esnasında gerçek çar ile konuşuyorduk araya fake karakter ile sızmış ve ben gerçek karakter ile konuştuğumu sanıyordum.

Arkadaşımın oyundaki nicki ile aynısı o kargaşada pvp esnasında ben nasıl ayırt edebilirim bu ikisini @Odin @Asgard

Buyurun buda gerçek nick
    Konu Spartaküf tarafından (19.Kasım.2017 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

@Odin @Asgard @Freyr olay saatinden beri buralardayım sayfa yenileyip duruyorum ilgilenmenizi bekliyorum.

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Alıntı Spartaküf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Odin @Asgard @Freyr olay saatinden beri buralardayım sayfa yenileyip duruyorum ilgilenmenizi bekliyorum.
    bosuna ugrasma kardesım aynı sekılde bızım 20 t lik malzememız gıttı donup bı cevap bıle vermedıler g.o

Yavuzhan4141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yavuzhan4141 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

Alıntı B_adar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÜSTAD İYİ GÜZEL HOŞ DİYORSUNDA EDİLEN HAKARET AÇIK AÇIK EDİLEN İFTİRA ATMALARI INSAN LEKELEMEK BU KADAR MI BASIT HADI CHARI SOYULANI ANLAYISLA GÖREYİMDE O KUFUR EDEN LION A NOLUO CHARI SOYULANIN SESI CIKMIYOR SUKUNETINI KORUYOR ONA NOLUYOR NEDEN BU YAKINMALAR ?
    olsun kardeşim sen burda kimseyi muhattap alma konu sahibi kişiyi sadece muhattap al .Mağdur olan kişi konu sahibi.Diğerleri de arkadaşları oldukları için tabi yorum yapabilirler kırıcı olablr şüphelenebılırler sen sakince sonucu bekle .

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

@Odin @Asgard @Freyr adam kaldıgı yerde. Devam ediyor herkese pm atıyor birilerinin yine bir boşluk anına gelicek bişe olucak lütfen artık bir bakarmısınız Lıonwar küçük ı ile kurulmuş büyük ihtimal nicki fake hesap adam parayı bitirmeden gerekn yapılsınnnn

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

cihan1624 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cihan1624 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    0

Bu dolandırıcı sahtekar kişi şu anda guildin diger üyelerinide kandırmaya çalışıyor
    bu resimdekilerde bana az önce yazdıkları
    Bu olaya lütfen müdahale edelim .

Yavuzhan4141 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yavuzhan4141 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    4

Alıntı cihan1624 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu dolandırıcı sahtekar kişi şu anda guildin diger üyelerinide kandırmaya çalışıyor
    Guildin diğer üyelerini de kandırıyorsa hala şuan demekkki forumda konuyu görmedi forumla alakası olmayan bir kişi yapmış bunu en azından bunu biliyoruz demek ki.Eğer lionwar çarının sahıbnın adı mami ise ismini de biliyor.Bu da soyan kişinin planlı bir şekilde SF guildine saldırdığını gösterir.Kİ diğer guild üyelerinin de ismini biliyor .Enteresan bir durum ben de çok merak ediyorum kim çıkıcak altından doğrusu. Belki de bizim de çarlarımızın fakelerini açmış hazırda bekliyor olabilir diğer kurbanlarını seçmek için.İşte tam bu anda @Odin sizin bir açıklama yapmanız gerekiyor girilen ıp lerdeki çarlarda.AYNI olay benim de geçen sene başıma geldi .LovelyWizard nickli çarımın büyük I ile fakesini ve guildin fakesini açarak dolandırıclık yapmaya çalışmıştı birisi .Direk beni seçmiişti yani kurban olarak.Birileri bunu kasıtlı olarak yapıyor bu kişi o zaman ki kişi de olabilir . O zaman beni berkan uyandırdı olaya da banlatmıştık .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı cihan1624 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Az önce guildimizden cihan arkadaşımız başta olmak üzere bir iki kişiyi daha dolandırmaya çalışmış eğer benim olayım olmasa belkide bu arkadaşların canını yakacaktı bu kişi , arada isim benzerliği yok bire bir nick aynı gözüküyor pm de olayı özelden freye e detaylı anlattım bu herif planlı bir şekilde bu işlere kalkıştı ve hala devam etmeye çalışıyor, bu yöntem ile hırsızlık olayları bitmez belliki adamın kaybedecek bir şeyi yok ben çalayımda banlanmazsam oh ne ala banlanırsam da zaten kaybedecek bir şeyim yoktu beraberimde benim gibi oynamak isteyen birininde hevesini kaçırdım düşüncesi ile bakar keyfine @Asgard @Odin diğer yönetici arkadaşı etiketlemek istemiyorum çünkü özelden yapılan mesajlaşmalarda olayı detaylı ve insanca anlatmaya çalıştıkça kendisi karşısındaki insanı deli edebilecek bir tavırla konuşuyor bu yüzden o kişiye karşı zerre saygım ve beklentim yok, benim beklentim @Odin ve @Asgard dandır.

Sayfa 7 Toplam 15 Sayfadan Birinci ... 56789 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş