Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Para ile çar sattım itemleri alıp kaçtı adam Acil ilgilenin!!

Darkkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Darkkiller isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Standart Para ile çar sattım itemleri alıp kaçtı adam Acil ilgilenin!!

Dün sabah saat10 civarında LeeSeMeThiS nickli dolandırıcı benden çar alacağını söyledi daha sonra çardaki itemlerin hepsini alacağını yani çar sende kalsın itemlerin hepsini ver dedi daha sonra bana güvenmesi için bi miktar item istedi ve parayı yatırdığını söyledi hesabımı kontrol ettim para gelmemişti sonra yanlış yere attığını söyledi setin geri kalanından biraz daha isteyip kesin atacağını söyledi yani uzun lafın kısası kendisi şeref yoksunu 200 300 lira için anasına küfür edecek kadar haysiyetsiz bi arkadaş sizden ricam konuşmaları incelemeniz ve gerekeni yapmanız benim okadar emek vererek yaptığım çarımı böyle çakallara yedirtmeyin lütfen benim nick DarkKiIIer o dolandırıcının nick LeeSeMeThiS lütfen gerekeni yapın böyle dolandırıcılara inanmayın ben yandım siz yanmayin herkesi kendiniz gibi bilmeyin ortalık çakal kaynıyor sizden ricam itemler bana yar olmadı onada olmasın çarının banlanmasini istiyorum

BeCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BeCooL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    117
    Beğenme 
    572
    Beğenilme 
    533

yönetimin ilgilenmesini istiyoruz arkadaşımdır kendisi @Asgard @Odin geri dönüşü yapılmıcagını biliyorum ama çalan arkadaş kullanamasın .
    bSro : JBeCooL & CyaNerds

Steam (cs:go) : curtisjerrells / Léon

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    117
    Beğenme 
    572
    Beğenilme 
    533

Güncel

Lordzulh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Lordzulh isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    63
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    195

Yönetim buna bişey yapamaz diye biliyorum cünki hem item satısı yasak bu item satısına girer hemde itemleri kendisi vermiş. Bukadar basit yalanlarla nasıl kandırılmıssınız anlamıyorum

Lordzulh CupRaa

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    117
    Beğenme 
    572
    Beğenilme 
    533

Alıntı Lordzulh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetim buna bişey yapamaz diye biliyorum cünki hem item satısı yasak bu item satısına girer hemde itemleri kendisi vermiş. Bukadar basit yalanlarla nasıl kandırılmıssınız anlamıyorum
    Anladıgım kadarıyla sen hiçbişey bilmiyosun olay item satışı degil adam çar satmış komple güven için bi kaç item istemiş ve arkadaşta diyoki karşı tarafta parayı yatırıcak olan kişi yanlış hesap no vermişte 2 kere 300 lira yatırmışta vsvs böyle bilginiz olmadan sırf laf olsun diye yorum atmayın dostlar konular basit degil

Lordzulh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Lordzulh isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    63
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    195

Alıntı BeCooL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladıgım kadarıyla sen hiçbişey bilmiyosun olay item satışı degil adam çar satmış komple güven için bi kaç item istemiş ve arkadaşta diyoki karşı tarafta parayı yatırıcak olan kişi yanlış hesap no vermişte 2 kere 300 lira yatırmışta vsvs böyle bilginiz olmadan sırf laf olsun diye yorum atmayın dostlar konular basit degil
    (daha sonra çardaki itemlerin hepsini alacağını yani çar sende kalsın itemlerin hepsini ver dedi) bu cümle ne anlama geliyor ??

Lordzulh CupRaa

melihhnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    melihhnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Arkadaşlar bu konuda yardım etmek isterim bu adam benim charımıda satın almak istedi durduk yere pwp yaparken 5 6 kez kestim ve adam charı satın almak istedi. şuan numarası var. Yardımcı olmak isterim. Adam oyunda başkalarının canını yakmasın lütfen el atın suç üstü yapalım gerekirse video alırım. Şuan görünce şok oldum. Beni ikna etmek içinde her yolu denedi. Ama ben silk ile satıcağımı söyleyince akşam döncem dedi ve şimdilik param yok alamıcam dedi. Bu dolandırıcıyı oyundan uzaklaştıralım lütfen charına ban atılsın oyundan uzaklaşsın lütfen.

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    117
    Beğenme 
    572
    Beğenilme 
    533

Alıntı melihhnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu konuda yardım etmek isterim bu adam benim charımıda satın almak istedi durduk yere pwp yaparken 5 6 kez kestim ve adam charı satın almak istedi. şuan numarası var. Yardımcı olmak isterim. Adam oyunda başkalarının canını yakmasın lütfen el atın suç üstü yapalım gerekirse video alırım. Şuan görünce şok oldum. Beni ikna etmek içinde her yolu denedi. Ama ben silk ile satıcağımı söyleyince akşam döncem dedi ve şimdilik param yok alamıcam dedi. Bu dolandırıcıyı oyundan uzaklaştıralım lütfen charına ban atılsın oyundan uzaklaşsın lütfen.
    böyle adamlar varken sorun çözmeye çalışırken

Alıntı Lordzulh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (daha sonra çardaki itemlerin hepsini alacağını yani çar sende kalsın itemlerin hepsini ver dedi) bu cümle ne anlama geliyor ??
    sen gel böyle tiplerle ugraş ^^

melihhnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    melihhnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Bence söz konusu tl ile item satışı olmamalı. Adam tl ile charımı almak istedi ve çok ikna edici konuşuyor. Güvence olarak bir kaç item istiyor. Numarasını verdi wpden yazıyor. Ben kalkıp elimdeki power daggeri onuda geçtim 1 tane itemi bile versem güvence olarak, adam bunu çalıp gitse bi anlamı yok yani. Bugün belki ben inanmadım ama yarın başkasını ikna edip çalabilir. Bi yaptırımı olmak zorunda. Adamı şuan power itemli charını kullanıyor. 1 kere ban atılırsa bence elini ayağını çekebilir. Yada ip ban atılması çokta güzel olur.

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    117
    Beğenme 
    572
    Beğenilme 
    533

Alıntı melihhnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence söz konusu tl ile item satışı olmamalı. Adam tl ile charımı almak istedi ve çok ikna edici konuşuyor. Güvence olarak bir kaç item istiyor. Numarasını verdi wpden yazıyor. Ben kalkıp elimdeki power daggeri onuda geçtim 1 tane itemi bile versem güvence olarak, adam bunu çalıp gitse bi anlamı yok yani. Bugün belki ben inanmadım ama yarın başkasını ikna edip çalabilir. Bi yaptırımı olmak zorunda. Adamı şuan power itemli charını kullanıyor. 1 kere ban atılırsa bence elini ayağını çekebilir. Yada ip ban atılması çokta güzel olur.
    ellerine saglık kardeşim biz adamın ceza alması derdindeyiz bazı angutlar item satışı muabbetinde ^^ bende o arkadaşla telefonda konuştugumda bi ton ayak çekti bana .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş