Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 789
Beğeni Ağacı13Beğeniler

Konu:SW FULL CHEK VERIN AMA UPDATELI OLSUN

Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hurley isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    234
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    685

Alıntı Furki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahadır güzel dille konuşmuyoruz galiba o yüzden cevap alamıyoruz. ÜSLUBUNU DÜZELT

Sonunda küfür edecem banlanıcam sabır..
    Proxy hakkında zaten cevap verildi http://www.jollygame.net/forum/8-bsi...ciklamasi.html

Furki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Furki isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    99
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    732

Alıntı Hurley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proxy hakkında zaten cevap verildi http://www.jollygame.net/forum/8-bsi...ciklamasi.html
    Kardeşim sende aynı cevabı yazmayı bırak. Biliyorum merak etme neyin nerde cevap verildiğini. Ben ilgisizliklerinden bahsediyorum herhangi bi açıklama yapmıyorlar ona sitem ediyorum.Nasıl bu kervan olayına hemen el attılarsa proxyi bilemem ama arena botlarına karşı bir müdahale yapılmalı.Kervan işini yapan kişi haksızlık olarak düşünüyor şuan ki bende hak veriyorum yapan dostlarıma her ne kadar onlar o kervan işinden fight 2h aldılarsa onlarda legend set alıyorlar. 2hyi bahane edip durmasınlar onlara karşı. İyi Forumlar.

H0ll0W - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    H0ll0W isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    49
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    122

Bu proxy denilen illetin bi sınırı yok mudur max 10 char felan gıbı ne bu arkadas guıldde 20 kısıyız 12 kısı skypde oyuna gırmeyı beklıyor hala

selo1232 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    selo1232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    124
    Beğenme 
    540
    Beğenilme 
    117

@Asgard @Odin oyundaysanız çıkında cave yetişiyim.

asus11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    asus11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    49

vay anassının gözü arkadas telefon netinden bağlanıyorum hemde avea bu yüzden internetimde yavas o kadar deniyorum kaza bela bi yer acılıyor ekran kararıyor karakterler tam görünüyor ben starta tıklayana kadar milletin 4.ptsindeki dc yiyen bot benden önce otomatik olarak girmiş oluyor ve sonra benim gözler yaşlı WTB ADALET

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    377
    Beğenme 
    1070
    Beğenilme 
    2685

Bahadır güzel dille konuşmuyoruz galiba o yüzden cevap alamıyoruz. ÜSLUBUNU DÜZELT

Sonunda küfür edecem banlanıcam sabır..
    kanka ne yapalım yalvaralım mı rica ediyoruz işte adama özel mesaj attım 10. kez ısrarla farklı baslıklarla bakmamakta ısrarlı bende mesaj atmakta ısrarlıyım konu acmayacam özel mesaja cvp alıcam bır ılk olacak
    Furki bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    509
    Beğenilme 
    694

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen daha çömezsin sefa dıye bırı var rıtuele gore 300 char acıyormus artık o babayıgıt kımse
    Selamün aleyküm kardeşim. Cümledeki isim olduğumu düşünerekten yazıyorum değilsem tiye almayın. Senin yorumun üzerinden belli bir kitleye yazmak istiyorum. Şunu belirterek başlayacağım: ben proxynin yasaklanması taraftarıyım buna rağmen bu hafta içerisinde free ve normal proxy kullanım,ı alımı hakkında konu açacağım, talep görürse oyun içerisinde gold ile proxy ıpsi satacağım. Bundan sonraki yazacaklarım varsayım üzerine olacaktır. Farzedelimki 300 çarı açıyorum, açabilecek imkan imkanın bittiği yerde bilgiye sahibim. Kimsenin tek kelime yazmaya hakkı yok bu çarlar için. Ortada illlegal bir şey yok. Bu 300 çar tam olarak nerede kullanılıyor? Slotlarda, cavede, stallarda? İllaki farkedilmesi lazımdı. Odin gibi birisi böyle bir şeye müsade eder mi sanıyorsunuz. Burda mesele 1 kişinin 300 çar açmasıda değil. Burada mesele proxy nin kendisi şu oyunu oynayan birisi prxoynin yasaklanmasını neden istemezki. Cevap bsilkroad ilk 2 yılından sonra ekmek teknesi olarak görülmeye başlanmasıdır.. Odinin proxy kapanmayacak demesi boş, zamanında bizede ph botun kapatılmayacağını söylemişti ama kapandı. Sv nin geleceği için proxyede yasak getirebilir. Tamam teknik olarak mümkün değil al sende yetkili birini sırf proxyi takip edecek. Şurada 2-3 bin liralık çarı olan adam banı göze alarak proxyimi kullanacak sanıyorsunuz. Bunun neresi zor anlamıyorum. Limiti 2000 e çekmek çözüm mü olacak daha fazla bot daha fazla proxy. Yazacak çok şey var ama okunmayacak, dikkate alınmayacak.
    AusePride bunu beğendi.

BeCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BeCooL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    117
    Beğenme 
    571
    Beğenilme 
    533

Kardeşim sende aynı cevabı yazmayı bırak. Biliyorum merak etme neyin nerde cevap verildiğini. Ben ilgisizliklerinden bahsediyorum herhangi bi açıklama yapmıyorlar ona sitem ediyorum.Nasıl bu kervan olayına hemen el attılarsa proxyi bilemem ama arena botlarına karşı bir müdahale yapılmalı.Kervan işini yapan kişi haksızlık olarak düşünüyor şuan ki bende hak veriyorum yapan dostlarıma her ne kadar onlar o kervan işinden fight 2h aldılarsa onlarda legend set alıyorlar. 2hyi bahane edip durmasınlar onlara karşı. İyi Forumlar.
    Kimse alınıp gücenmesin ama burda 3 5 kişi var proxy kullanan onların işine gelmiyo diye orta yolu bulmaya çalışıyolar ^^
    bSro : JBeCooL & CyaNerds

Steam (cs:go) : curtisjerrells / Léon

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    377
    Beğenme 
    1070
    Beğenilme 
    2685

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm kardeşim. Cümledeki isim olduğumu düşünerekten yazıyorum değilsem tiye almayın. Senin yorumun üzerinden belli bir kitleye yazmak istiyorum. Şunu belirterek başlayacağım: ben proxynin yasaklanması taraftarıyım buna rağmen bu hafta içerisinde free ve normal proxy kullanım,ı alımı hakkında konu açacağım, talep görürse oyun içerisinde gold ile proxy ıpsi satacağım. Bundan sonraki yazacaklarım varsayım üzerine olacaktır. Farzedelimki 300 çarı açıyorum, açabilecek imkan imkanın bittiği yerde bilgiye sahibim. Kimsenin tek kelime yazmaya hakkı yok bu çarlar için. Ortada illlegal bir şey yok. Bu 300 çar tam olarak nerede kullanılıyor? Slotlarda, cavede, stallarda? İllaki farkedilmesi lazımdı. Odin gibi birisi böyle bir şeye müsade eder mi sanıyorsunuz. Burda mesele 1 kişinin 300 çar açmasıda değil. Burada mesele proxy nin kendisi şu oyunu oynayan birisi prxoynin yasaklanmasını neden istemezki. Cevap bsilkroad ilk 2 yılından sonra ekmek teknesi olarak görülmeye başlanmasıdır.. Odinin proxy kapanmayacak demesi boş, zamanında bizede ph botun kapatılmayacağını söylemişti ama kapandı. Sv nin geleceği için proxyede yasak getirebilir. Tamam teknik olarak mümkün değil al sende yetkili birini sırf proxyi takip edecek. Şurada 2-3 bin liralık çarı olan adam banı göze alarak proxyimi kullanacak sanıyorsunuz. Bunun neresi zor anlamıyorum. Limiti 2000 e çekmek çözüm mü olacak daha fazla bot daha fazla proxy. Yazacak çok şey var ama okunmayacak, dikkate alınmayacak.
    Kardes arena botlarını salan sefa sensen eger bu cümlede gecen kişi sensin ben bugüne kadar proksi kullalanlar illegal iş yapıyor demedim hiç ama başkalarını madur ediyorlar dedim bununda arkasındayım proksi kullananlar kullanmayan ip limitinde char açmak isteyen yada tek charla oynayan kişilerin haklarına tecavuz ediyorlar proksi yasaklanmayacak bunu biliyoruz artık ama en aIndan bir kısıtlama falan getirilsin
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    599
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5509

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan Birinci ... 789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş