Sayfa 6 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 45678 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı43Beğeniler

Konu:ARENA BOTLARINDAN KURTULMANIN YOLU

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    1204
    Beğenilme 
    741

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Odin @Asgard @Freyr

Siz düşünmüşsünüzdür elbet fakat genede bir öneri sunmak istiyorum mıllet arena botu ıle bedavadan coın kasarak set yapıp satıyor bu nedenle arena saatlerı dısında bıle 300 charı yenıden sok cıkar yapmaya usendıklerı ıcın botları kapatma luzumunda bulunmuyorlar.
    Size önerim Battel Arenayı kapatın arene coını temple ye koyun ratresını bıraz yuksek tutarsanız Arenadan dusenden serı olmamak sartıyla hem temple aksıyonu artar power dusme sansı cogalır power pıyasası belkı bıraz daha duser hemde templeye hazır botlarla gıremeyeceklerı ıcın oyun bır benze olsun rahatlar
    oyundan sorumlu yönetici olacak adamsın Kardo şu oyunu Senın kadar düşünseler tey babam tey.. ^^

Char : __MyRuLeSs
    Guild :RedLine
    Name:Hanifi Mete
    ForeveR:_AsKaN_

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    486
    Beğenme 
    1243
    Beğenilme 
    1199

Alıntı Kyria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazacaklarına tek bir postta dile getir sende durumdan yararlanıp post kasmaya kalkma şurada. Tekrar belirtiyorum Nasıl PH bot kervanı herkesten gelen tepki ile yasaklandı veya değişiklik yapıldıysa burada da aynı tepki beklendi sadece. Ama millet Arena Arena diye konu açınca istenilen şimdilik olmadı. Asıl yapılmak istenen PROXY nin kapatılması.
    SANANE benim postumdan .Bir karın ağrın var ise rapor sistemini kullan benimle birebir münakaşaya girme alıntı yapma eğer beğenmiyorsan yazdıklarımı Ayarlar kısmında engelleyebilirsin bu sayede yazdıklarımı görmemiş olursun .Birdaha uyarmıyım.
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyria isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    1230
    Beğenilme 
    441

[QUOTE=LittleMiddle;499157]SANANE benim postumdan .Bir karın ağrın var ise rapor sistemini kullan benimle birebir münakaşaya girme alıntı yapma eğer beğenmiyorsan yazdıklarımı Ayarlar kısmında engelleyebilirsin bu sayede yazdıklarımı görmemiş olursun .Birdaha uyarmıyım.[/QUOTE]

Uyarsana beni kardaş , senden gıcıklandım bir kere devam et hadi. Olmadı yüz yüze konuşalım seninle öyle uyar bir de belki anlamam buradan yazmanla.
    BSro

Guild
    : RedLine

Kyria

Every Night Faster

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    486
    Beğenme 
    1243
    Beğenilme 
    1199

[QUOTE=Kyria;499158]
    Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SANANE benim postumdan .Bir karın ağrın var ise rapor sistemini kullan benimle birebir münakaşaya girme alıntı yapma eğer beğenmiyorsan yazdıklarımı Ayarlar kısmında engelleyebilirsin bu sayede yazdıklarımı görmemiş olursun .Birdaha uyarmıyım.[/QUOTE]

Uyarsana beni kardaş , senden gıcıklandım bir kere devam et hadi. Olmadı yüz yüze konuşalım seninle öyle uyar bir de belki anlamam buradan yazmanla.
    daha forumda alıntı yapmayı bılmıyorsun heycandan ellerın tıtıremıs yazamamısın Benı forumda yorumlarıma karışıyorsun.Tehdit mi ediyorsun andaval.İşine bak birazcık onurun varsa saan benimle muhattap olma diyen bir insanla muhattap olma .Senin beni çekememen benim asla bir sorunum değil.Uzun zamandır zaten farkediyorum Ama haset etme boşver .Seninle yüzyüze gelincenapcan dövcen mi azımı burnumu mu kırıcan YIL OLMUŞ 2017 HALA eski çocukluklar devam ediyor. GLOBALDAN adres ver abisi diye de bir glo at da tam olsun yazık la ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    486
    Beğenme 
    1243
    Beğenilme 
    1199

Mümkünse bu konuya bsilkroadı oynamayan Veya ara verip sadece forumdan takip eden veya çarı olup da oynamayan hali hazırda sadece boş boş konuşmak olsun diye yorum yapmak isteyen münakaşa girmek ısteyen yorum yazmasın .Birşeyleri konuşarak tartışıyoruz tartışmayı kavgaya dönüştürüp kutupları kendi üstüne çekmek isteyenelr Allahsen bi s.gitsin bunlardan zaten çok çektik .

_LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _LiFe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    217
    Beğenilme 
    119

Alıntı Lordzulh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arena bittigi zaman arenada olan charlar oto dc yemesi icin bir şey yapılabilirmi acaba @Asgard @Odin ??
    var kardeş öyle bi sistem arenaya kayıt yapan karakter hareket etmediği zaman DC veriyor.
    RoyalFamily™
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░_LiFe_*KingRhymes░▒▓█▇▆▅▄▃▂

AndreA_A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AndreA_A isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    124

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimle alakası yok. Ne ben böylesine bir şeyi herkesin gözüne sokarak yapacak kadar aptalım, ne de Odin böyle bir şeye müsade edecek kadar aptal. Burada aptal olanlar herneyse. Şimdi ben senin guildinden unionundan 3 isim sayacağım bu 3 isimle şahsi bi sorunum yoktur, sizin gibi gelip kişilere de takılmıyorum direkt proxy kapansın diyorum.
    İsmi oğuzhandı galiba ciğerci kardeşimin:

dipnot: bu adam bile proxy kapansın diyor ve çok mantıklı önerile sunuyor tebrik ediyorum. Tabi proxyin yanında arena botununda yasaklanması lazımki arkadaşıda etkilesin. Yoksa tek giriş yöntemi proxy değil.
    Sadece 4 lmp slotunu bildiğim yummi:

Ve yeri bende bir başka olan ileride çok daha iyi anlaşacağımız Bekir kardeşimin benim bildiğim 3 lmp slotunda partisi var. Wariorlar dışardan olduğu için lmp ptlerini 10 ar sayıyorum. 1 proxylikte çöp çarları as çar vs için yer bırakıyorum. Kısacası 3 kişinin açmış olduğu çar 170+50+40=260 yani svnin 6 da 1 lik kısmını bu 3 arkadaşımız açıyor. Varsayalımki bir şekilde geriye kalanın 5 te 1 inide ben açıyorum bundan kimene. Kim ne karışabilir ne diyebilir. Ne hakla Odine beni oyundan uzaklaştırmasını söyleyebilirsiniz İllaki odine özel msjdan şikayet etmişsinizdir. Iplere loglara bakılıp böyle bir şeyin yapılıp yapılmadığı ortaya çıkar rahatım yani.
    Son olarak olayın detayını, doğruluğunu bilmeden daha önce hiç muhabbetimin dahi olmadığı şahısların buraya gelip kendince laf sokma çabası içerisine girmesi pek hoş değil, birinin delikanlılığını, şerefini sorgulayacaksanız fazlasıyla sizde bulunması gerekiyor.
    1-) Sen o kadar aptal olmasaydın ph bot ile çektiğin kervanı milletin gözüne sokmazdın! Odin beyde seninde dediğin gibi aptal değil ve sonuç olarak yasakladı! Dediğin gibi aptal belli !
    2-) Benim kimseyle şahsi bir sorunum yok ve olamazda. Oyun oynuyoruz oyun, bunun bilincinde olan bir bireyim. Sw nin dolu olmasındaki sebeplerden biri senin ve Emre denen arkadaşın oyuna soktuğunuz charlar. Bunu inkar edebilirsiniz umrumda değil, bunu bilen tek kişi ben değilim. Proxy benim umrumda değil, bir tane stall charım bile yok. Bu yüzden yasaklanıp yasaklanmaması beni alakadar etmiyor!
    3-) Diğer yazdıklarındanda anlaşıldığı üzere ph botu ile kervan çekmenin yasaklanmasından sonraki kuyruk acın çok net. Hala daha ciğercinin arena charlarında gözün, yasaklansın diye bir taraflarını yırtıyorsun. Odin Asgard yasaklanmayacak dedikçe ağlamaların duyuluyor buradan. Odin’e herhangi bir özel mesaj atmadım atmam da.
    4-) Problemin baş aktörlerinin adını herkes öğrensin diye yazdım konuya! Laf sokma gibi bir çabam yok, sen kimsin ki!
    5-) ‘birinin delikanlılığını, şerefini sorgulayacaksanız fazlasıyla sizde bulunması gerekiyor’ sen bizimkini sorgulayıp olmadığına karar verdin ya bizde bu hakkı kendimizde bulup sende de olmadığına karar verdik.
    Bu saatten sonra diyecek çok bir şeyim yok. @Odin bundan sonraki süreçte bilgilendirmeleri yapacaktır. Eyvallah.
    ReaLaMity_

HafizIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HafizIyotanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    146
    Beğenme 
    1311
    Beğenilme 
    548

Konuyu okudum,bence çözüm bu değil,temple'den arena coin düşmeye başlasa da ordan o kapatılsada başka birşey de olsa sonuç yine aynı @Yummy ye suçu atıyor bazıları bazıları @Hoenheim e arada @LittleMiddle e bazen @Hurley. Bu arkadaşları biliyorum sw'de çoğu bayadır varlar oynuyorlar.Bu zamana kadar bu arkadaşlar varken sw'ye gayet rahat bir şekilde giriliyordu."Girilmiyordu zaten doluydu yeni oyuncular geldi bot açtılar böyle oldu." mu diyeceksiniz?Birileri gerektiğinden fazla çar açıp salıyor orası aşikar.Phbot ile kervan salımları olduğu zamandan bu yana sw dop dolu ağzına kadar.Kervan çekimi yasaklandı evet ama 2 hafta bir boş oldu sonrasında yine dolu oldu.Noldu bu etiketlediğim arkadaşlar bu zamana kadar yaptıkları şeylerin üstüne 150 200 çar daha mı açtı?Bilmesem kimin ne yaptığını diyeceğim tamam haklısınız.Ama yeter bu kadar o ona bu buna suç atıyor sürekli bu döngü kaç gündür devam ediyor.
    LittleMiddle bunu beğendi.
    ALTINORDU-BARBARİANS
    JC

Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sentinel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1072
    Beğenilme 
    846

konunun bir kısmını okudum ama zamanında yapmıştık bu tarz öneriler. templeye fgwye lmp koyulsun arena koyulsun bilmem nereye şu koyulsun ama değişmedi, şimdide değişeceğini sanmam
    HafizIyotanka bunu beğendi.
    HiddenPower*RoyalGuard

RoyalFamily

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    486
    Beğenme 
    1243
    Beğenilme 
    1199

Alıntı JesusChrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum,bence çözüm bu değil,temple'den arena coin düşmeye başlasa da ordan o kapatılsada başka birşey de olsa sonuç yine aynı @Yummy ye suçu atıyor bazıları bazıları @Hoenheim e arada @LittleMiddle e bazen @Hurley. Bu arkadaşları biliyorum sw'de çoğu bayadır varlar oynuyorlar.Bu zamana kadar bu arkadaşlar varken sw'ye gayet rahat bir şekilde giriliyordu."Girilmiyordu zaten doluydu yeni oyuncular geldi bot açtılar böyle oldu." mu diyeceksiniz?Birileri gerektiğinden fazla çar açıp salıyor orası aşikar.Phbot ile kervan salımları olduğu zamandan bu yana sw dop dolu ağzına kadar.Kervan çekimi yasaklandı evet ama 2 hafta bir boş oldu sonrasında yine dolu oldu.Noldu bu etiketlediğim arkadaşlar bu zamana kadar yaptıkları şeylerin üstüne 150 200 çar daha mı açtı?Bilmesem kimin ne yaptığını diyeceğim tamam haklısınız.Ama yeter bu kadar o ona bu buna suç atıyor sürekli bu döngü kaç gündür devam ediyor.
    işte birisi derdimizi anladı çok şükür .Birisi de anladı anasını satayım . Bu oyunda Hoenheim yıllardır arena çar salıyor ( 2-3 yıl) ben ise 1 aydır salıyorum ayrıca benim arena soktugum çar sayısını herkes biliyor ama yine de söyliyim 20 çar açıyorum ben .Şayet istesem 150 çar da açabilirim ama açmıyorum .Çarlarım janganda duruyor .Yavuzla başlıyor nickleri .Hurley desen 48 tane açıyor kendi zaten forumda söyledi. BİR DE KAAN VAR o da 80 100 tane açıyor ki gormuyom ben artık onu .açmıyorben çarları çıkardım şuan çarım 3 adet var oyunda stal çarı . Asçarım . Ama bu sw de nalet olası sayı yine 1500 .Bu işte başka bir iş var en başından beri söylüyorum ama kimse anlamak istemiyor ki .İlla arena diye konuşuyorlar.Önce bir sorunu çözelim diyorum arena değil sorun ney sonra çözüm üretilsin.Şuan arena bot yasaklansa sw sayısı bir süreline 1400e düşer .Ondan sonra yine 1500 çıkıyor.Bu sayı neden bilmiyorum hiç düşmüyor.GECE 5 te de 1500 GUNDUZ DE 1500 . Yani kardeşim derdimizi bir sen anladın .Sana da teşekkür ederim.
    Konu LittleMiddle tarafından (24.Kasım.2017 Saat 19:44 ) değiştirilmiştir.
    HafizIyotanka bunu beğendi.

Sayfa 6 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 45678 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş