Sayfa 7 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 56789 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı43Beğeniler

Konu:ARENA BOTLARINDAN KURTULMANIN YOLU

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    486
    Beğenme 
    1243
    Beğenilme 
    1199

BEN Özet olarak şunu söylüyorum BU Sw de bu denli kapasite fazlalığı ilk olarak PHbotla kervan çekenlerle başladı .Sonra bu ph bot yasaklandı bir süre duruldu sonra yine birileri birşey yapıyor ne yapıyor bilmiyorum ama yine kapasite 1500e çıktı.Bunun arkasından da iniş bu phbotçular çıkmaz.
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hurley isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    264
    Beğenme 
    178
    Beğenilme 
    705

Alıntı JesusChrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum,bence çözüm bu değil,temple'den arena coin düşmeye başlasa da ordan o kapatılsada başka birşey de olsa sonuç yine aynı @Yummy ye suçu atıyor bazıları bazıları @Hoenheim e arada @LittleMiddle e bazen @Hurley. Bu arkadaşları biliyorum sw'de çoğu bayadır varlar oynuyorlar.Bu zamana kadar bu arkadaşlar varken sw'ye gayet rahat bir şekilde giriliyordu."Girilmiyordu zaten doluydu yeni oyuncular geldi bot açtılar böyle oldu." mu diyeceksiniz?Birileri gerektiğinden fazla çar açıp salıyor orası aşikar.Phbot ile kervan salımları olduğu zamandan bu yana sw dop dolu ağzına kadar.Kervan çekimi yasaklandı evet ama 2 hafta bir boş oldu sonrasında yine dolu oldu.Noldu bu etiketlediğim arkadaşlar bu zamana kadar yaptıkları şeylerin üstüne 150 200 çar daha mı açtı?Bilmesem kimin ne yaptığını diyeceğim tamam haklısınız.Ama yeter bu kadar o ona bu buna suç atıyor sürekli bu döngü kaç gündür devam ediyor.
    Kimsenin günahını almak istemiyorum ama birileri sanki proxy veya arena bot yasaklansın diye oyuna char sokuyor
    AndreA_A, Kyria and LittleMiddle like this.

HafizIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HafizIyotanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    146
    Beğenme 
    1311
    Beğenilme 
    548

Alıntı Hurley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimsenin günahını almak istemiyorum ama birileri sanki proxy veya arena bot yasaklansın diye oyuna char sokuyor
    Katılıyorum,değişik bir bakış açısı
    AndreA_A ve LittleMiddle bunu beğendi.
    ALTINORDU-BARBARİANS
    JC

AndreA_A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AndreA_A isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    124

Kesinlikle öyle, isimlerde ortada.
    ReaLaMity_

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    486
    Beğenme 
    1243
    Beğenilme 
    1199

Katılıyorum,değişik bir bakış açısı
    Alıntı AndreA_A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle öyle, isimlerde ortada.
    birisi sinirlenmiş yarası var o yüzden yapıyor olmalı bunu proxy ile istdiklerini yapamamış bununda yasaklanıp kımsenın kullanmasması ısteyen bırılerı kım onlar cok merak edıyorum adam gıbı çıksınlar biziz deseler keşke.
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı AndreA_A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-) Sen o kadar aptal olmasaydın ph bot ile çektiğin kervanı milletin gözüne sokmazdın! Odin beyde seninde dediğin gibi aptal değil ve sonuç olarak yasakladı! Dediğin gibi aptal belli !
    2-) Benim kimseyle şahsi bir sorunum yok ve olamazda. Oyun oynuyoruz oyun, bunun bilincinde olan bir bireyim. Sw nin dolu olmasındaki sebeplerden biri senin ve Emre denen arkadaşın oyuna soktuğunuz charlar. Bunu inkar edebilirsiniz umrumda değil, bunu bilen tek kişi ben değilim. Proxy benim umrumda değil, bir tane stall charım bile yok. Bu yüzden yasaklanıp yasaklanmaması beni alakadar etmiyor!
    3-) Diğer yazdıklarındanda anlaşıldığı üzere ph botu ile kervan çekmenin yasaklanmasından sonraki kuyruk acın çok net. Hala daha ciğercinin arena charlarında gözün, yasaklansın diye bir taraflarını yırtıyorsun. Odin Asgard yasaklanmayacak dedikçe ağlamaların duyuluyor buradan. Odin’e herhangi bir özel mesaj atmadım atmam da.
    4-) Problemin baş aktörlerinin adını herkes öğrensin diye yazdım konuya! Laf sokma gibi bir çabam yok, sen kimsin ki!
    5-) ‘birinin delikanlılığını, şerefini sorgulayacaksanız fazlasıyla sizde bulunması gerekiyor’ sen bizimkini sorgulayıp olmadığına karar verdin ya bizde bu hakkı kendimizde bulup sende de olmadığına karar verdik.
    Bu saatten sonra diyecek çok bir şeyim yok. @Odin bundan sonraki süreçte bilgilendirmeleri yapacaktır. Eyvallah.
    Şimdi güzel kardeşim ben senin adını dahi bilmiyorum. Ne şahsına aptal dedim, nede senle kişisel bir sorunum var. Direkt olarak ismimi yazıp bir açıklama beklemişsin bende yazdım. Ph botu kimsenin gözüne sokmadım phbot varolan birşeydi geldim bu svde kullandım, kullandık. Kullanmadan önce bizzat Odinden izin aldım dilersen konuşmaları özelden gönderebilirim. Yahu gözüm benim neden kuyruk acım olsun ph botun kapatılmasıyla ilgili ben kasacağımı kasmışım zaten. Benim ciğercinin çarlarında neden gözüm olsun Hatta dilerse arkadaş o kadar çarla daha fazla gold kasması için bi kaç tüyoda verebilirim. Ciğerci dediğin adam dahi proxy kapansın diyor. Gerçekten dediğin gibi ben 300 çar açabiliyorsam her slota 1-2 çar gönderip itemi geçtim tablet toplattırıp sattırsam 1-2 b kasar. 700 b güzel para tabi ben o kadar çarı öyle gereksiz bir şekilde kullanmam açıyor olsam. Ben sadece sana 3 kişinin 250 çar açtığı gerçeğini söyledim. Bunu bulunmuş olduğum uniondan açanlarda var. Kısacası 10 tane isim 500 tane çar açıyor. Daha öncede dediğim gibi benim kişilerle sorunum yok, adamlar illegal bir şeyler yapmıyorlar. Yasak değil kullanıyorlar. Ben kimsenin karakterini şerefini sorgulamadım, herhangi bir kişinin bu değerlerini sorgulayamayacağını belirttim, bilakis tanımadığı birinin. Seninde dediğin gibi bu saatte sonra diyecek bir şeyin olmasın güzel kardeşim, Odin durumu inceliyor çözüm bulmaya çalışıyordur. İnşallah bulacaktırda, gönlümüz proxynin yasaklanması, arena botunun önüne geçilmesi yönünde..

HATASIZCOL_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HATASIZCOL_Yaşar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    173
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    204

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Odin @Asgard @Freyr

Siz düşünmüşsünüzdür elbet fakat genede bir öneri sunmak istiyorum mıllet arena botu ıle bedavadan coın kasarak set yapıp satıyor bu nedenle arena saatlerı dısında bıle 300 charı yenıden sok cıkar yapmaya usendıklerı ıcın botları kapatma luzumunda bulunmuyorlar.
    Size önerim Battel Arenayı kapatın arene coını temple ye koyun ratresını bıraz yuksek tutarsanız Arenadan dusenden serı olmamak sartıyla hem temple aksıyonu artar power dusme sansı cogalır power pıyasası belkı bıraz daha duser hemde templeye hazır botlarla gıremeyeceklerı ıcın oyun bır benze olsun rahatlar
    @Asgard @Odin ???

YASAR___09_________________________ RedLine&OttomanHeRoS_____________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    534
    Beğenilme 
    351

Konuyu okudum,bence çözüm bu değil,temple'den arena coin düşmeye başlasa da ordan o kapatılsada başka birşey de olsa sonuç yine aynı @Yummy ye suçu atıyor bazıları bazıları @Hoenheim e arada @LittleMiddle e bazen @Hurley. Bu arkadaşları biliyorum sw'de çoğu bayadır varlar oynuyorlar.Bu zamana kadar bu arkadaşlar varken sw'ye gayet rahat bir şekilde giriliyordu."Girilmiyordu zaten doluydu yeni oyuncular geldi bot açtılar böyle oldu." mu diyeceksiniz?Birileri gerektiğinden fazla çar açıp salıyor orası aşikar.Phbot ile kervan salımları olduğu zamandan bu yana sw dop dolu ağzına kadar.Kervan çekimi yasaklandı evet ama 2 hafta bir boş oldu sonrasında yine dolu oldu.Noldu bu etiketlediğim arkadaşlar bu zamana kadar yaptıkları şeylerin üstüne 150 200 çar daha mı açtı?Bilmesem kimin ne yaptığını diyeceğim tamam haklısınız.Ama yeter bu kadar o ona bu buna suç atıyor sürekli bu döngü kaç gündür devam ediyor.
    Vallahi ben çözüm önerimle geliyorum. Salamıyorumda iş temposundan ötürü zaten salarsam da charlarımı tüm sw biliyo burcak1-88 ama suç ta atılıyosa en kötü pc 88 charr açıyo bende 3 pc ile bi dalarsam olayın rengi değişir.
    HafizIyotanka ve LittleMiddle bunu beğendi.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

yakup07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yakup07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    80
    Beğenilme 
    48

kesinlikle üstünde durulması gereken bi konu arkaşımız kesinlikle haklıdır

HATASIZCOL_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HATASIZCOL_Yaşar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    173
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    204

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Odin @Asgard @Freyr

Siz düşünmüşsünüzdür elbet fakat genede bir öneri sunmak istiyorum mıllet arena botu ıle bedavadan coın kasarak set yapıp satıyor bu nedenle arena saatlerı dısında bıle 300 charı yenıden sok cıkar yapmaya usendıklerı ıcın botları kapatma luzumunda bulunmuyorlar.
    Size önerim Battel Arenayı kapatın arene coını temple ye koyun ratresını bıraz yuksek tutarsanız Arenadan dusenden serı olmamak sartıyla hem temple aksıyonu artar power dusme sansı cogalır power pıyasası belkı bıraz daha duser hemde templeye hazır botlarla gıremeyeceklerı ıcın oyun bır benze olsun rahatlar
    https://www.youtube.com/watch?v=uSjvacaBZIU

YASAR___09_________________________ RedLine&OttomanHeRoS_____________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

Sayfa 7 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 56789 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş