Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı31Beğeniler

Konu:Bu nedir?

Hoenheim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hoenheim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    60
    Beğenme 
    534
    Beğenilme 
    351

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hiç bot parti çarım yok ama ayarlamaya çalışıyorum şimdi titan slotu iyi olan bir yerde partimi salmak istiyorum ama orası dolu ve ks atmam mümkün değil ben bu titan slotundan nasıl faydalanacağım bahsettiğiniz pk olayı şahsen pk lık oyunda olan bir şey odin buna nasıl bir kısıtlama getirir bilemem ama yukarıda belirttiğim durumda olan birine ne tavsiyesi vericeksiniz

Melesa bir slot var 1 yıldır o kişide benim bildiğim kadarı ile o kadar sahiplenmiş ki orayı onun o sahiplenmiş duygusunu yaşamak lazım anlamak için

titan noktalarında ks atamayan diğer pt çarları sürekli gold vererek mi alacak alternatifler yaratamıyacaklar mı kendilerine. Gerekeni anlatabildiğimi umuyorum inşalla
    Çok pahalı bir saat, takı vs... gördün cebinde paran yok çaldın. Bunun adı nasıl hırsızlıksa bu scriptten pk nında adı emek hırsızlığı tabi yapıp yapmamak kişinin şerefine kalmış .
    elandir1 ve AndreA_A bunu beğendi.
    ReaLaMiTy_ & NewAdventure
    CiqerciHERE

Hoenheim

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı xks1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kimin kimin diyeceginize adamlar belli şu pht bot kervanı yapan arkdaş sefaydı sanırsam onun işi olması gerek bi konu altında görmüştüm siz ugraştıkça adamda ugraşırım yazmışdı sanırım size kg adam serveri pert etti onun sayesinde bu serverin dolulugu her slota aynını yoluyor sizleri bitirmek için arkdaşı takdir ediyorum ama kafası şeytanlıga çalşıylr hep
    Slottaki çarlar bana ait değil kardeşim. Korkuyorum yakında silahınız patlayıp konu açacaksınız suçu bana atacaksınız. Şu an için sadece Yummi nin slotunda bi partim var. (diğer 3 slotunda rahatça kasabiliyor) Almış başını gidiyor tam bir şehir efsanesi olmuş kim diyor benim 300 çar açtığımı ? Ne duydunuz ne gördünüz neye dayanaraktan bu iddaayı ortaya atıyorsunuz. Daha dün bir yorumumda 3 isim saydım bizzat kendi yazdıkları cümlelerle svdeki çarların 6 da 1 ini açıyorlar diye. Tekrar diyorum kimseyle şahsi sorunum yok. En basiti bu konuya yorum yapan erdinç kardeşimiz 38 tane çar açık diyor. Neyini anlamıyorsunuz daha.

erdinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    erdinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    97
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    346

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slottaki çarlar bana ait değil kardeşim. Korkuyorum yakında silahınız patlayıp konu açacaksınız suçu bana atacaksınız. Şu an için sadece Yummi nin slotunda bi partim var. (diğer 3 slotunda rahatça kasabiliyor) Almış başını gidiyor tam bir şehir efsanesi olmuş kim diyor benim 300 çar açtığımı ? Ne duydunuz ne gördünüz neye dayanaraktan bu iddaayı ortaya atıyorsunuz. Daha dün bir yorumumda 3 isim saydım bizzat kendi yazdıkları cümlelerle svdeki çarların 6 da 1 ini açıyorlar diye. Tekrar diyorum kimseyle şahsi sorunum yok. En basiti bu konuya yorum yapan erdinç kardeşimiz 38 tane çar açık diyor. Neyini anlamıyorsunuz daha.
    Evet belirttiğim gibi 38 charım acık ücretli de proxim var ve şuandada arena botu kuruyorum ama kimseye salca olmam pislik yapmam hakkımda yapmaya calışıyorum he derseniz kapayın oyun rahatlasın onada varım çok char açabilenler gelsin söz verelim acmayalım
    ComradeS

aLoneAnqeLs

ibLis_

HizBuLisLam

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı erdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet belirttiğim gibi 38 charım acık ücretli de proxim var ve şuandada arena botu kuruyorum ama kimseye salca olmam pislik yapmam hakkımda yapmaya calışıyorum he derseniz kapayın oyun rahatlasın onada varım çok char açabilenler gelsin söz verelim acmayalım
    Yanlış anladın kardeşim ben sadece senin yazdığın cümleyi öne sürerekten arkadaşlara bir şey demeye çalıştım. Yani şu oyunda 2 kutup her 2 kutuptada 4 er guild olarak baz alıyorum. Garantisini veriyorum her guild en az 100-150 çar açıyor. Kalanları katmıyorum bile bu hesaba. Şahsi fikrim sözle filan olmaz diye düşünüyorum, proxye direkt olarak yasak gelmeli.

HATASIZCOL_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HATASIZCOL_Yaşar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    173
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    204

Allah belasını versin o karaktersizlerin coluk cocugu ölsün inşallah ne adiliktirki az bi zevkimiz var onada mani oluyor karekter yoksulları

YASAR___09_________________________ RedLine&OttomanHeRoS_____________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı erdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim bu umut hangi guildde yazsana bana
    Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahsa direk o yapmıştır demiyorum dakat sefa denilen arkadas 1X1Y nin slotuna ve winky nin slotuna bu şekilde saldırıda bulundu şuan bu şekilde ilk kullanılan bor bu arkadaşa ait oldugu için herkes bu arkadaşı öne sürecektir tek şupeli kendisi ve dostlar guildinde mantıken kendi unionundaki birine böyle birşey yapacagını düşünmüyorum ama birilerine ilham verdiği kesin bu tür davranışlar sw yi geri götüren hareketler huzursuzluk çıkaran hareketler bu hareketleri engellemek te yönetimin görevi @Asgard @Odin
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

TheProtectoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheProtectoR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    101
    Beğenme 
    90
    Beğenilme 
    144

Alıntı HATASIZCOL_Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah belasını versin o karaktersizlerin coluk cocugu ölsün inşallah ne adiliktirki az bi zevkimiz var onada mani oluyor karekter yoksulları
    amk coluk cocugune karıstıryon mk .

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı Galen_mareka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amk coluk cocugune karıstıryon mk .
    emre ayarın kaçmıs onune gelene kufurlu konusmaya baslamıssın ıyıce az yavas ol bu kufurlu konustuklarının cogu abınden buyuk ınsanların gozundekı yerını dusurme tavsıyem sana
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

SuperStar_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuperStar_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    253
    Beğenilme 
    281

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahsa direk o yapmıştır demiyorum dakat sefa denilen arkadas 1X1Y nin slotuna ve winky nin slotuna bu şekilde saldırıda bulundu şuan bu şekilde ilk kullanılan bor bu arkadaşa ait oldugu için herkes bu arkadaşı öne sürecektir tek şupeli kendisi ve dostlar guildinde mantıken kendi unionundaki birine böyle birşey yapacagını düşünmüyorum ama birilerine ilham verdiği kesin bu tür davranışlar sw yi geri götüren hareketler huzursuzluk çıkaran hareketler bu hareketleri engellemek te yönetimin görevi @Asgard @Odin
    Burda kimse edebiyat hocalığı yapmasın bize dostlar guildini ağzına alan adamlar bir baksın önce guildine unionuna sonra gelsin konusma tercihinde bulunsun lafım ortayadır .
    Madem oyun dolu bilmem ne diye ağlayanlar gitsin önce oyuna açtıkları bot çarlarını kapatsın o zaman ks leşme işi olsun ks leşme işi olunca erkek gibi ks leşelim öyle karı gibi 5 partiyi bir partinin üstüne salmasın YUMMY nin yaptığı gibi herkese tek tek cvp veripte kendimi yormayacağım madem bu kadar insan gibi konusuyorsunuz herkes 1 parti veya ıp limitine ayak uydursun daha dün unionmu artık guildmi playeriniz bekir getirdi çarlarını üstümüze pk yaptı elimizde ss dahi var elin sağına soluna yorum yapmadan önce bir kendinize bakın sonrada guild ve unionunuza bakın beyler .
    Bana boş gazel okumayın bizim kimseye verilecek hesabımız yok kimsede sağa sola ağlamasın
    10 limit üstü açmasa kimse server dolu olmaz kimse yıgınla çarı arenaya girmese server dolmaz onlara gelinse ses soluk yok biz slota 5 parti getirdiği için pk yapınca kötüyüz D:
    Rolünüzü iyi oynıyorsunuz ama senaryo başka yerden
    Laf ebeleride olmasa su oyunda forumda zaman geçmez yemin ediyorum

@TearOfGod KARDEŞİMİNDE DOSTLAR GUİLDİ OLARAK HER TÜRLÜ ARKASINDAYIZ.
    KİMSEDEN KORKUMUZ YOK KAÇACAĞIMIZ YOK HERKES ÖNCE KENDİ KENDİNİ ELEŞTİRSİN .

TEŞEKKÜRLER K.G
    Konu SuperStar_x tarafından (25.Kasım.2017 Saat 18:51 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben yapıyor olsam önceki yaptıklarım gibi ben yaptım derdim. Şuradaki bi Allahın kulundan korkacak değilim. Konuyla ilgilide bir şeyler demek istiyorum.

Alıntı sward53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bot carlarını serbest bırakın cavede nasıl olsa botcarı baya var bi cevap vermiyorsunuz konulara bizde bot carı acalım config dosyasına cavede nekadar thief ismi varsa yazıp atack yaptırmaya başladıkmı cavede ne kapışma kalır nede eglence bu konulara bi cevap yazın yazmadıgınız zaman bizde bot carı atıp buf almaya başlıyacaz iyi çalışmalar
    bu yoruma ithafen mami kardeşim
    Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapsanıza bi moruk, Allah aşkına
    yazdı. Silinen bir konudada ben bizzat unionumda bulunan bir guildin masterine yani hocaya kardeşim adamlar illegal bir şeyler yapmıyorlar buraya gelip yazmaya gerek yok öyle şeye böyle tarak deyip sende yapacaksın şeklinde bir yorum yazmıştım bütün samimiyetimle. Öncesinde unionumdaki bir kaç arkadaşla konuşmam olmuştu bu config meselesi için bulunduğun uniondan bazı arkadaşlarla konuşmaya çalışmışlar sizinkilerde alaycı bir şekilde reddetmişler ve kullanmaya devam etmişler. Daha 2-3 hafta öncesinde cavede kullanılıyordu zaten. Ben global atmıştım confige config kardeş diye. Bu globala bile alaycı bir şekilde cevap gelmişti bazı arkadaşlardanki dahada cavede kullanmak nasip olmadı. Şimdi bunun cavede veye cave dışında kullanılması farklı şeyler mi? Eğer olaya rakip gözüyle değilde birbirimizi daha iyi tanımak adına baksak bi çok konuda hemfikir olduğumuzu görebilirsin. Bu arada proxy gibi config olayınada karşıyım yasaklanması taraftarıyım. Lakin bir yasaklama getirimediği sürece en iyi şekilde kullanacağımın garantisini verebilirim.
    Konu TearOfGod tarafından (25.Kasım.2017 Saat 18:35 ) değiştirilmiştir.
    NymeriaSand bunu beğendi.

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan Birinci 12345 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş