Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu
Beğeni Ağacı31Beğeniler

Konu:Bu nedir?

wegastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wegastar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı SuperStar_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda kimse edebiyat hocalığı yapmasın bize dostlar guildini ağzına alan adamlar bir baksın önce guildine unionuna sonra gelsin konusma tercihinde bulunsun lafım ortayadır .
    Madem oyun dolu bilmem ne diye ağlayanlar gitsin önce oyuna açtıkları bot çarlarını kapatsın o zaman ks leşme işi olsun ks leşme işi olunca erkek gibi ks leşelim öyle karı gibi 5 partiyi bir partinin üstüne salmasın YUMMY nin yaptığı gibi herkese tek tek cvp veripte kendimi yormayacağım madem bu kadar insan gibi konusuyorsunuz herkes 1 parti veya ıp limitine ayak uydursun daha dün unionmu artık guildmi playeriniz bekir getirdi çarlarını üstümüze pk yaptı elimizde ss dahi var elin sağına soluna yorum yapmadan önce bir kendinize bakın sonrada guild ve unionunuza bakın beyler .
    Bana boş gazel okumayın bizim kimseye verilecek hesabımız yok kimsede sağa sola ağlamasın
    10 limit üstü açmasa kimse server dolu olmaz kimse yıgınla çarı arenaya girmese server dolmaz onlara gelinse ses soluk yok biz slota 5 parti getirdiği için pk yapınca kötüyüz D:
    Rolünüzü iyi oynıyorsunuz ama senaryo başka yerden
    Laf ebeleride olmasa su oyunda forumda zaman geçmez yemin ediyorum
    Ahmet abinin slotundaki çarlar bize ait deil bunuda herkes böyle bilsin.
    Kimin dost kimin düşman olduğunu biliriz biz.

@TearOfGod KARDEŞİMİNDE DOSTLAR GUİLDİ OLARAK HER TÜRLÜ ARKASINDAYIZ.
    KİMSEDEN KORKUMUZ YOK KAÇACAĞIMIZ YOK HERKES ÖNCE KENDİ KENDİNİ ELEŞTİRSİN .

TEŞEKKÜRLER K.G
    +7 nova staflı bot partisiyle +13 powerli partiye gidip pk çekmenin mantığı neydi o zaman işine gelince erkeklik taslıyorsun burda

wegastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wegastar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

bende configi biliyorum ama hiç bir zaman tehdit göstergesi olarak kullanmadım ama senin konuşmalarındanda gördüğüm kadarıyla yasaklanmazsa şuraya gider pk çekerim swde huzur bozarım vs gibi tavırlarda bulunuyorsun. bu ne kadar doğru ? sende çek power 12 13 lü partini titan slotuna at veya Proxy le aç 3 parti çar sal 3 farklı slota ama gördüğüm kadarıyla serverin huzurunu kaçırmaktan başka bir şey yapmıyorsun maalesef. @TearOfGod

SuperStar_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuperStar_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    253
    Beğenilme 
    281

Alıntı wegastar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende configi biliyorum ama hiç bir zaman tehdit göstergesi olarak kullanmadım ama senin konuşmalarındanda gördüğüm kadarıyla yasaklanmazsa şuraya gider pk çekerim swde huzur bozarım vs gibi tavırlarda bulunuyorsun. bu ne kadar doğru ? sende çek power 12 13 lü partini titan slotuna at veya Proxy le aç 3 parti çar sal 3 farklı slota ama gördüğüm kadarıyla serverin huzurunu kaçırmaktan başka bir şey yapmıyorsun maalesef. @TearOfGod
    Lan güdük necmi bsg sen bir dön bak söyle kendine kalitene kişiliğine gel ondan sonra yorum yap

SuperStar_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SuperStar_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    54
    Beğenme 
    253
    Beğenilme 
    281

Serverin huzuru diyor birde lan olum su kişilikten kişiliğe bürünmeyi bırakın moda oldunuz bsilkroad tarihinde kalleşlik modası

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Bende tehdit etmiyorum zaten. Cümlende ''serverin huzuru'' derken serveri sadece mami ve yummi mi oluşturuyor kardeşim? Bu iki isim dışında bu olaya girilmedi. Benimde anladğım kadarıyla siz svye, svdeki slotlara fazlasıyla sahiplenmişsiniz. Amacım kimsenin huzurunu kaçırmak değil. Gayet kurallara uygun şekilde oynuyorum bu oyunu. Bence siz fazla abartıyorsunuz.

Kyria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kyria isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    1230
    Beğenilme 
    441

Kim daha uzağa işer? Böyle devam edin sidik yarıştırmaya. Artık gerçekten çok komik buluyorum bu tarz konuları.
    BSro

Guild
    : RedLine

Kyria

Every Night Faster

Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sentinel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1072
    Beğenilme 
    846

kim ne yapıyor bilmemde hırs uğruna ya da proxy nin yasaklanması için işin b*kunu çıkaranlar ya da sırf kapasite dolsun diye zorla çar sokanlar veyahut botla pk olanlar "oynadıkları" serverin durumunun kötüye gittiğini farkedemiyor sanırım. oyuncular bıraktıktan sonra beraber keyif alabilecek misiniz. bende biliyorum botla pk olmayı ama etik mi ya da gerek var mı diye sorguluyorum, kendimi karşımdakinin yerine koyuyorum. hiçbirşey değişmeyecek farkındayım ama düşüncelerimi belirtmek istedim. ( yazdıklarım sadece konudakilere değil. bir şey yasak değil diye yapmak zorunda değilsiniz.)
    Kyria, ayrii0720, wegastar ve 3 kişi bunu beğendi.
    HiddenPower*RoyalGuard

RoyalFamily

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slottaki çarlar bana ait değil kardeşim. Korkuyorum yakında silahınız patlayıp konu açacaksınız suçu bana atacaksınız. Şu an için sadece Yummi nin slotunda bi partim var. (diğer 3 slotunda rahatça kasabiliyor) Almış başını gidiyor tam bir şehir efsanesi olmuş kim diyor benim 300 çar açtığımı ? Ne duydunuz ne gördünüz neye dayanaraktan bu iddaayı ortaya atıyorsunuz. Daha dün bir yorumumda 3 isim saydım bizzat kendi yazdıkları cümlelerle svdeki çarların 6 da 1 ini açıyorlar diye. Tekrar diyorum kimseyle şahsi sorunum yok. En basiti bu konuya yorum yapan erdinç kardeşimiz 38 tane çar açık diyor. Neyini anlamıyorsunuz daha.
    Sadece yummyle bi konu altında yorumlarınıız gördüm orda grçen laflar bi 100 200 tane daha sokarım ugraşırız sükreli gbisinden aynen çok lag yaptırıyorsunda olabilir rateleri bozuyoraunda olabilir
    wegastar bunu beğendi.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı xks1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece yummyle bi konu altında yorumlarınıız gördüm orda grçen laflar bi 100 200 tane daha sokarım ugraşırız sükreli gbisinden aynen çok lag yaptırıyorsunda olabilir rateleri bozuyoraunda olabilir
    Yanlışın var dostum.

Alıntı Yummy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel Böyle çocuklar olduğu sürece 150 char açmaya devam edicem
    Alıntı Yummy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekirse 250 char atarım.
    xks1 bunu beğendi.

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlışın var dostum.
    Pardon ozaman bn yanlış anlamışım

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş