Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu
Beğeni Ağacı31Beğeniler

Konu:Bu nedir?

HATASIZCOL_Yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HATASIZCOL_Yaşar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    173
    Beğenme 
    657
    Beğenilme 
    204

Alıntı Galen_mareka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amk coluk cocugune karıstıryon mk .
    hak ediyolar

YASAR___09_________________________ RedLine&OttomanHeRoS_____________________________ Kula kulluk edene yazıklar olsun

Spartaküf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spartaküf isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı erdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dön bi bak o titan slotlarında olanlara hangisi bedevadan orda ? ben bot charıma 1500-2000 lira harcıycam sağlam olsunlar die sen +7 nova stafla faydalanmakmı istiyiceksin ?
    pk lık oyunda var ama oyunda kancıklık yok yaparsın bot pt ni adam gibi gelirsin ks leşiriz
    Hayırdır daha fazla masraf yapınca başkası oradan faydalanamaz diye bir kural mı var ? İstersen 10 bin tl masraf yap adam gelir oraya nova pt siyle baktı ks atamıyor pk da olur pk oyunun içerisindeki bir alternatiftir, madem öylw pk komple kaldırılsın hazır o kalkmışken şuda kalksın buda kalksın eee boş yapmayın, biriside yazmış benim titan slotum diye la hayırdır slotlar ne zamandan beri tapulu şekle geçti oyunun bokunu çıkaran tayfa sizin gibi düşünenlerdir oyuna oyun olarak değil başka bir şekilde bakıyorsunuz.
    manismo bunu beğendi.

Amonyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Amonyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    70
    Beğenme 
    159
    Beğenilme 
    165

Alıntı Spartaküf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırdır daha fazla masraf yapınca başkası oradan faydalanamaz diye bir kural mı var ? İstersen 10 bin tl masraf yap adam gelir oraya nova pt siyle baktı ks atamıyor pk da olur pk oyunun içerisindeki bir alternatiftir, madem öylw pk komple kaldırılsın hazır o kalkmışken şuda kalksın buda kalksın eee boş yapmayın, biriside yazmış benim titan slotum diye la hayırdır slotlar ne zamandan beri tapulu şekle geçti oyunun bokunu çıkaran tayfa sizin gibi düşünenlerdir oyuna oyun olarak değil başka bir şekilde bakıyorsunuz.
    Sen Yanliş Yere Geldin Sanırım..

ComradeS * Starex * A_PISTOLERIA

Spartaküf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Spartaküf isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    25

Alıntı Amonyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen Yanliş Yere Geldin Sanırım..
    ???

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

oyunun içinde pklık var işine gelen oynar işine gelmeyen oynamaz.2 3 tane salak çıkmış yok benim slotum yok pk olursan kansız olursun vs. mal mısınız lan siz ? işinize gelmeyince çatır çatır sallıyosunuz her türlü p.çliği yapıyorsunuz işinize gelse kimseyi s2nize takmassınız. yok power silah taktım o slot benim vs. lan malaklar gidin başka yere salın adamdan rahatsız oluyorsanız.adam oyun kuralları doğrultusunda hareket ediyor.

yemin ediyorum oyunun bu mal tayfası yüzünden oyun bu hale geldi.bu malaklar oyunun anasını ağlattı.

ha bu arada ne zaman bırakıyorsunuz oyunu ???
    sigarambitti bunu beğendi.

Elward - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Elward isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    22
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    53

Böyle işsizliği yapan kişilere gerçekten sinir oluyorum umarim cezasini yer .
    👑 -------RoyalFamily-------👑 Demonisher
    Elward*RoyalGrowin

erdinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    erdinc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    97
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    346

Alıntı Spartaküf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taze geln gibi gördüğün her yere oturma varsa götün buyur gel slot belli
    ComradeS

aLoneAnqeLs

ibLis_

HizBuLisLam

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    97
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    346

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunun içinde pklık var işine gelen oynar işine gelmeyen oynamaz.2 3 tane salak çıkmış yok benim slotum yok pk olursan kansız olursun vs. mal mısınız lan siz ? işinize gelmeyince çatır çatır sallıyosunuz her türlü p.çliği yapıyorsunuz işinize gelse kimseyi s2nize takmassınız. yok power silah taktım o slot benim vs. lan malaklar gidin başka yere salın adamdan rahatsız oluyorsanız.adam oyun kuralları doğrultusunda hareket ediyor.

yemin ediyorum oyunun bu mal tayfası yüzünden oyun bu hale geldi.bu malaklar oyunun anasını ağlattı.

ha bu arada ne zaman bırakıyorsunuz oyunu ???
    sanada diyorum ağlama götün yiyosa gel pk ol veya ks at laf yapma
    ComradeS

aLoneAnqeLs

ibLis_

HizBuLisLam

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı erdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanada diyorum ağlama götün yiyosa gel pk ol veya ks at laf yapma
    oyunu oynamıyorum dostum ben.sadece bu oyunun sizin gibiler yüzünden bu hale geldiğini söylüyorum ve pk olan adam her türlü haklı oyunu kuranlar pklığı aktif hale getirmişler sana pk olan adamlar her yerde pklık yapabilir.kafanızdan kurallar uydurup kendinize göre oyunu şekillendirmeyin.kansız vs. diyorsunuz adama adam size illegal yolla bir şey yapmamış oyun kuralları doğrultusunda hareket etmiş.zorunuza gitmesin.ha iyimi yapmış 10 numara 5 yıldız olmuş sen ve senin gibiler hak ediyor.
    oyunun bu hale gelmesinin en büyük sebeplerinden birisi sen ve senin gibi cennetten arsa almış gibi davranan mallar yüzünden oldu.

genel olarak bakıyorumda xbow bugudur wiz bugudur oyunda senin kafa tarzına sahip belli kesimler tarafından yapılmıştır ve sizin sayenizde bu slot benim gibi saçma salak düşünceler yüzünden oyun bu hale gelmiştir.oyunu hep kendi istekleriniz doğrultusunda şekillendirme çalışıyorsunuz.

sizin tek yaptığınız milletin işine gelmeyip sizin işinize gelen konularda ses çıkarmamanız ve milletin işine gelmeyip sizin işinize gelen konularda bas bas bağırmanız bu konuda olduğu gibi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    97
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    346

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunu oynamıyorum dostum ben.sadece bu oyunun sizin gibiler yüzünden bu hale geldiğini söylüyorum ve pk olan adam her türlü haklı oyunu kuranlar pklığı aktif hale getirmişler sana pk olan adamlar her yerde pklık yapabilir.kafanızdan kurallar uydurup kendinize göre oyunu şekillendirmeyin.kansız vs. diyorsunuz adama adam size illegal yolla bir şey yapmamış oyun kuralları doğrultusunda hareket etmiş.zorunuza gitmesin.ha iyimi yapmış 10 numara 5 yıldız olmuş sen ve senin gibiler hak ediyor.
    oyunun bu hale gelmesinin en büyük sebeplerinden birisi sen ve senin gibi cennetten arsa almış gibi davranan mallar yüzünden oldu.

genel olarak bakıyorumda xbow bugudur wiz bugudur oyunda senin kafa tarzına sahip belli kesimler tarafından yapılmıştır ve sizin sayenizde bu slot benim gibi saçma salak düşünceler yüzünden oyun bu hale gelmiştir.oyunu hep kendi istekleriniz doğrultusunda şekillendirme çalışıyorsunuz.

sizin tek yaptığınız milletin işine gelmeyip sizin işinize gelen konularda ses çıkarmamanız ve milletin işine gelmeyip sizin işinize gelen konularda bas bas bağırmanız bu konuda olduğu gibi.

mal ve yalak olduğun konuyu başından okumadığından belli en başındada dedim pk olabilir ama mbottan stun ayarlarsa bu pk lık deil kansızlıkdır ********liktir kafamıza göre kural uydurmuşuz dedin adamın charlar neden süresiz ban yedi ? demekki gm bu işi bilmiyor sen daha iyi biliyosun öylemi ? işimize gelme konusuna gelince yine diyorum slot orda ks atmak isteyen atsın alır alamaz o mevzu deil sor bakalım ks ye gelenlerin hangisine böyle bi pislik yapmışız biz bilmiyormuyuz mbottan stun impodent ayarlamayı oynamıyosun bu oyunu salak saçma konuşup yorum yapma işine bak
    ComradeS

aLoneAnqeLs

ibLis_

HizBuLisLam

Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş