Alıntı erdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mal ve yalak olduğun konuyu başından okumadığından belli en başındada dedim pk olabilir ama mbottan stun ayarlarsa bu pk lık deil kansızlıkdır ********liktir kafamıza göre kural uydurmuşuz dedin adamın charlar neden süresiz ban yedi ? demekki gm bu işi bilmiyor sen daha iyi biliyosun öylemi ? işimize gelme konusuna gelince yine diyorum slot orda ks atmak isteyen atsın alır alamaz o mevzu deil sor bakalım ks ye gelenlerin hangisine böyle bi pislik yapmışız biz bilmiyormuyuz mbottan stun impodent ayarlamayı oynamıyosun bu oyunu salak saçma konuşup yorum yapma işine bak
gm yanlış yapmış gm yaptı diye doğru yapmışmı oluyor hayır. zamanında power silahlı npc setli char satan bir arkadaşı gmye şikayet ettim adam satabilir dedi banlamadılar. ama bakıyorumda şimdi item satışı diye çatır çutur banlıyolar. bırakın bu işleri işinize gelmiyor ağlıyosunuz bu oyunda bir çok insanın hakkı yeniliyor.bunun sebepleride açık ve bariz belli boşuna kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın oyunun geleceğini s....niz. şimdi kendi pisliğinizde boğulun hadi eyv.