Sonuç: bSilkroad Yeni Server açılsın mı?

Katılımcı sayısı
93. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

44 47.31%
  • Hayır

50 53.76%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı26Beğeniler

Konu:bSilkroad Yeni Server

excellent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    excellent isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    4
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    0

Alıntı Loss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    " B Silkroad " Yeni server !
    Yanlış olan bişey mi var?

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bSro da 4 yıllık playerda fight İteme sahip olabilir 1 yıllık playerda. Biraz emek, gerisi kendiliğinden geliyor emin ol. İtem vs ihtiyacın olursa buradan ya da oyun içinden 1X1Y pm atabilirsin. Servera hoşgeldin diyelim, iyi oyunlar.
    Silkroad o emeği hakediyor, yinede herşey için teşekkürler, iyi oyunlar dilerim..

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Alıntı excellent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görünen o ki, tecrübeleriniz böyle bir şeyin en azından şuan için mümkün olmadığını, bu duruma alışmanın ve uyum sağlamanın gerekliliğini gösteriyor.
    Seninde dediğin gibi saedece şu an için mümkün değil. Yıllardır bu platformdayım (17.04.2012 forum kullanmaya başladığım tarih) Bi çok kez bırak başlamalarım oldu. Neredeyse 6 yıllık bir svde illaki farklılıklar olmalı, olacak. Yıllardır forumda bu farkın minumuma indirilmesi için,yeni gelen playerlerin önünün açılması için konular açtım, bu oyun size o kadar zevk veriyorki, o kadar güzel bi ortam sunuyorki sizde kendinizi bu oyunun bir parçası olarak görüp sv için daha güzel, daha oynanılabilir bir alan yaratmak istiyorsunuz. Odin gibi profesyonel bir yönetici illaki bir zamanlar playerdi. Ama uzun süredir yaptığı yöneticilik sonucu artık oyuna bir player gözüyle bakamıyor, player ne istiyor bilemiyor. Eğer oyun bilgin üst düzey değilse, günde oyuna bakabilecek 2-3 saatin yoksa, pc özelliklerini geçiyorum yıllardır kill client ile 8 li pt açıp, 3 grade fgw girdiğim zamanlar oldu. Ve ya 2000-3000 liralık çar alacak bütçen yoksa bu oyuna tutunamaz ekşına dahil olamazsın. Son iki yıldır sadece forumu takip ediyordum bu 2 yıllık süreçte oyuna başlayıp bir noktaya gelmeyi başarabilen 3 guild biliyorum. (rlm-bs ve vs) Gerisini sen anla. Jollygame olarak açılan abra (120 ve 100 cap ) centaur (80) svleri ilk etapta bir bsro kadar ilgi görsede izlenilen yanlış politikalar sonucu kapatırsak bizim gibi bir firmaya yakışmaz düşüncesiyle açık tutulan iki svdir şu an için. Bu svde 7 bin liraya çar satıldı belki şu an daha fazla edecek çarlar var. 6 yıllık olmasına rağmen stallarda elixir stone görebiliyorsan bi svde o svde emek vardır, emeğin değeri vardır. Şu an için bu svde bi cap artırımı olsa veya 2. bi bsro açma düşüncesi olsa neredeyse bir linç girişimi olacaktır diye düşünüyorum. Bu cümleler tamamen şahsi fikrimdir son zamanlarda oyuna foruma olan ilgi o kadar azaldıki, kaç yıllık playerler bile bu durumdan rahatsız oldu. Bu durumda insan farklı şeyler düşünebiliyor, acaba bsronunda abra ve centaur gibi kendiliğinden boşalması mı isteniyor? Yakın çevremle yapmış olduğum muhabbetlerde jollygame'in jubileyi ikinci bir bsro ile yapacağını söylüyorum. Böyle bir şeyi düşünmeme sebebiyet veren bir çok madde var.. Kolay gelsin kardeşim hoş geldin.
    Furki, _LiFe_, excellent ve 1 kişi bunu beğendi.

Elward - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Elward isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    22
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    53

Yaklaşik 2013 Yılından beri Bsro Çatı altındayim fakat bsro kapanmasini istemem cünkü o kadar charimiza emek veriyoruz ve fightli charlar düzüyoruz yeniden başlamak açikçası üzücü olur burda herkes kapanmacaği için silk vs char aliyor ayrica bsilkroad bir şiket normal previte serverler gibi değil az para kazansada yada çok bu sw 2010 yılından beri açik diye biliyorum fakat oyunun dolu olmasi oyunda proxy kulanan arkadaşların aç gözlü olduğunu düşünüyorum zaten oyunda ip limit 11 jollygame'nin burda sadece proxy yasaklamasini öne sürürüm böylecelikle eskisi gibi tekrardan nasil devam ettiysek o şekil devam ederiz
    👑 -------RoyalFamily-------👑 Demonisher
    Elward*RoyalGrowin

Furki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Furki isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    99
    Beğenme 
    537
    Beğenilme 
    701

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jollygame olarak açılan abra (120 ve 100 cap ) centaur (80) svleri ilk etapta bir bsro kadar ilgi görsede izlenilen yanlış politikalar sonucu kapatırsak bizim gibi bir firmaya yakışmaz düşüncesiyle açık tutulan iki svdir şu an için.son zamanlarda oyuna foruma olan ilgi o kadar azaldıki, kaç yıllık playerler bile bu durumdan rahatsız oldu. Bu durumda insan farklı şeyler düşünebiliyor, acaba bsronunda abra ve centaur gibi kendiliğinden boşalması mı isteniyor? Yakın çevremle yapmış olduğum muhabbetlerde jollygame'in jubileyi ikinci bir bsro ile yapacağını söylüyorum. Böyle bir şeyi düşünmeme sebebiyet veren bir çok madde var..
    Bende böyle düşünüyorum. Artık oyunda ptsi güzel olanlar yada proxy ile 3 5 pt açanlar. Fight lı olanlar oynuyor. Olan onlara olacak gibime geliyor ama hadi hayırlısı. Umurlarında değil. çok fazla abartılıcak birşey olmadığı sürece. Eline sağlık Sefa güzel yazmışsın.

Assassin"ninde alıntı yaptığı gibi bende ondan alıntı yapıyorum : İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. (George Eberhard)

Artık sizde hizmet göremiyorum. Kaarınızda azalacaktır merak etmeyin.
    excellent bunu beğendi.

Elward - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Elward isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    22
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    53

Alıntı Furki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende böyle düşünüyorum. Artık oyunda ptsi güzel olanlar yada proxy ile 3 5 pt açanlar. Fight lı olanlar oynuyor. Olan onlara olacak gibime geliyor ama hadi hayırlısı. Umurlarında değil. çok fazla abartılıcak birşey olmadığı sürece. Eline sağlık Sefa güzel yazmışsın.

Assassin"ninde alıntı yaptığı gibi bende ondan alıntı yapıyorum : İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir. (George Eberhard)

Artık sizde hizmet göremiyorum. Kaarınızda azalacaktır merak etmeyin.
    İnşallah proxyler kapanir kanka
    👑 -------RoyalFamily-------👑 Demonisher
    Elward*RoyalGrowin

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    408
    Beğenme 
    640
    Beğenilme 
    608

Alıntı excellent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış olan bişey mi var?
    Bsilkroad zaten bir server, var olan bir server nasıl yeni bir server olsun oraya takıldım.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı Demonisher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşik 2013 Yılından beri Bsro Çatı altındayim fakat bsro kapanmasini istemem cünkü o kadar charimiza emek veriyoruz ve fightli charlar düzüyoruz yeniden başlamak açikçası üzücü olur burda herkes kapanmacaği için silk vs char aliyor ayrica bsilkroad bir şiket normal previte serverler gibi değil az para kazansada yada çok bu sw 2010 yılından beri açik diye biliyorum fakat oyunun dolu olmasi oyunda proxy kulanan arkadaşların aç gözlü olduğunu düşünüyorum zaten oyunda ip limit 11 jollygame'nin burda sadece proxy yasaklamasini öne sürürüm böylecelikle eskisi gibi tekrardan nasil devam ettiysek o şekil devam ederiz
    olm swat bizim berkanın nick degıl mı lan berkan ? @Skuld izin aldı mı bu senden qqqqanaaaqqqqqaaa
    Sentinel bunu beğendi.
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Raymo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raymo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    55

Bsro değilde asrodaki oyuncular oyunu bıraksa da server sıfırlanıp yeniden açılsa, eski hatalar yapılmadan oynanacak hale gelse de oynasak

Historia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Historia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    99
    Beğenme 
    404
    Beğenilme 
    727

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bSro da 4 yıllık playerda fight İteme sahip olabilir 1 yıllık playerda. Biraz emek, gerisi kendiliğinden geliyor emin ol. İtem vs ihtiyacın olursa buradan ya da oyun içinden 1X1Y pm atabilirsin. Servera hoşgeldin diyelim, iyi oyunlar.
    üf hep aynı vaatler
    Vaktiyle bir Atsız varmış ; var olsun!
    RedLine
    Adalet BAKANI
    Tengri Biz Menen

Historia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Historia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    99
    Beğenme 
    404
    Beğenilme 
    727

Alıntı Loss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bsilkroad zaten bir server, var olan bir server nasıl yeni bir server olsun oraya takıldım.
    sen gittin gideli thief kalmadı swde don gel
    Vaktiyle bir Atsız varmış ; var olsun!
    RedLine
    Adalet BAKANI
    Tengri Biz Menen

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş