Beğeni Ağacı2Beğeniler
  • 2 Post By ayarcı

Konu:Proxy İsyanı...

_NZT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _NZT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Standart Proxy İsyanı...

Yıllardır Bsro ' yu oynuyorum. Bir çok kez bıraktım ve geri döndüm. Şuan sw kapasitesi 1.500 ' İp limiti 10 olarak görünmekte. Proxy denen illeti bir çok kişi oyun da kullanıyor. Adam tek bilgisayardan 6-7 party karakter açabiliyor. Karakterleri bota koyarken artık slot bulamıyoruz ayıptır. O kadar silk çekip premium alıyoruz yine trafik veriyor. Oyuna 1 sefer de giremiyorsak premiuma neden para veriyoruz ? Açmış oldukları bu karakterler ile elde etmiş oldukları geliri setlerine harcayıp server üzerinde ki en iyi karaktere sahip olsun , sw nin % 90 ı bu karakterlere karşı koyamasın. İyi mi oluyor siz ce ? Kimseyle ws atamamak ? İnsan da zevk kalmıyor artık. Adam oyuna yeni başlamış giriyor bakıyor swde ki setlere +13+14. Yeni başlayan adamın da düşüncesi herkes zaten setini dizmiş ne yapıcaz bu sw de düşüncesiyle direkt oyundan çıkıyor kullanıcı. Benim setim var 8 li de partim var kendim için isyan etmiyorum burda. Son 1 yılda oyuna gelen yeni Player sayısı kaç ? Madem proxy ' e onay var sw nin ip limiti de kaldırılsın o zaman nedir bu mantıksızlık ? Silke para verdiğimiz yetmiyor bir de proxy çıktı. Şahsım adına ben proxy kullanımını şiddetle kınıyor ve kaldırılmasını istiyorum.

wegastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wegastar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı _NZT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllardır Bsro ' yu oynuyorum. Bir çok kez bıraktım ve geri döndüm. Şuan sw kapasitesi 1.500 ' İp limiti 10 olarak görünmekte. Proxy denen illeti bir çok kişi oyun da kullanıyor. Adam tek bilgisayardan 6-7 party karakter açabiliyor. Karakterleri bota koyarken artık slot bulamıyoruz ayıptır. O kadar silk çekip premium alıyoruz yine trafik veriyor. Oyuna 1 sefer de giremiyorsak premiuma neden para veriyoruz ? Açmış oldukları bu karakterler ile elde etmiş oldukları geliri setlerine harcayıp server üzerinde ki en iyi karaktere sahip olsun , sw nin % 90 ı bu karakterlere karşı koyamasın. İyi mi oluyor siz ce ? Kimseyle ws atamamak ? İnsan da zevk kalmıyor artık. Adam oyuna yeni başlamış giriyor bakıyor swde ki setlere +13+14. Yeni başlayan adamın da düşüncesi herkes zaten setini dizmiş ne yapıcaz bu sw de düşüncesiyle direkt oyundan çıkıyor kullanıcı. Benim setim var 8 li de partim var kendim için isyan etmiyorum burda. Son 1 yılda oyuna gelen yeni Player sayısı kaç ? Madem proxy ' e onay var sw nin ip limiti de kaldırılsın o zaman nedir bu mantıksızlık ? Silke para verdiğimiz yetmiyor bir de proxy çıktı. Şahsım adına ben proxy kullanımını şiddetle kınıyor ve kaldırılmasını istiyorum.
    +11111111

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı _NZT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adamlar sırf kapasiteyi doldurmak için boş çar sokuyor kardo 76 level setli 76 level silahlı çarlar slotta

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

Neden böyle bir şey yapıyorlar oyunu doldurmanın amacı nedir bu insanların?

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

Bot atarsın proxy ile arena charı açarsın tamam ama 76lıklara neden bot salar bir insan

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı Filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden böyle bir şey yapıyorlar oyunu doldurmanın amacı nedir bu insanların?
    PHBOTLA OTO KERVAN YASAKLANDIKTAN SONRA BÖYLE BİRŞEY YAPMAYA BAŞLADILAR

ayarcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ayarcı isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    71
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    24

Anlamadığım bısey var ip limit varsa Proxy neden var Proxy varsa ip limit neden var İnan bunu ben anlamadım?
    erdinc ve _NZT bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş