Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:OYUNDAN ATIYOR

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    516
    Beğenme 
    1251
    Beğenilme 
    1186

Alıntı Shadowhunters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana mı? Sabahtan beri uzatan sensin farkındaysan. Forumu takip eden biri senden başka boş ypıp post kasan birini göremez Sana cevap vermemin sebebi de sana sarmayı seviyorum çünkü senin beni yanlış anlamayacağını biliyorum

Verecek cevap bulamayınca kafasından teoriler uyduran forumun en boş kişisine selamlar
    sence benim post kasmama gerek bir durum var mı tatlım ya Zaten top5e girdim senın yuzunden veriliyorsa ben sana dırek vereyım postlarımdan ben en azından şu top5dn çıkayım boş konuşuyorsam bir senle boş konuşuyorum değerini bil

uzatan benım cunku cevap vermeyınce küsüyorsun ağlıosun .s
    JollyGame

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    1240

Alıntı bongover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim zaten oto deniyor ama atıyor az önce lordda attı tam zerkli devillı girerken
    6. denemem ve her kodu girdikten sonra demişsin de kod derken elle ıd pw girdiğini anladım. Yanlışmıyım?
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    1240

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sence benim post kasmama gerek bir durum var mı tatlım ya Zaten top5e girdim senın yuzunden veriliyorsa ben sana dırek vereyım postlarımdan ben en azından şu top5dn çıkayım boş konuşuyorsam bir senle boş konuşuyorum değerini bil

uzatan benım cunku cevap vermeyınce küsüyorsun ağlıosun .s
    Buraya benim dışında yaptığın boş konuşmaları atarım istersen sadece benimleymiş mi anlarız O postların yarısından fazlası boş zaten yani çok kolay bir iş ^^
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    516
    Beğenme 
    1251
    Beğenilme 
    1186

Buraya benim dışında yaptığın boş konuşmaları atarım istersen sadece benimleymiş mi anlarız O postların yarısından fazlası boş zaten yani çok kolay bir iş ^^
    olm yarısından çoğu boş yaısından cunku çoğu senınle konuşmalarımız sana post kasacaz diye ben dolu demiyorum zaten kaç gece uykusuz kaldık senın postu arttıracaz diye emeklerimi bir anda gözardı ediyorsun kırılıyorum .s
    JollyGame

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    1240

olm yarısından çoğu boş yaısından cunku çoğu senınle konuşmalarımız sana post kasacaz diye ben dolu demiyorum zaten kaç gece uykusuz kaldık senın postu arttıracaz diye emeklerimi bir anda gözardı ediyorsun kırılıyorum .s
    Konu benim postları arttırmak değilki senin boş yazman ve sadece bana yazmıyorsun genel olarak öylesin. Uykusuz kaldık birbirimize sardık inkar etmiyorum zevk aldığım için yaptım. Senin gelip kendini savunmak için söylemen karakterini gösteriyor. Senin az daha kasalım şu heimdalı geçicem dediğini hatırlar gibiyim de hiçbir zaman dile getirmedim. Dediğim gibi zevk aldığım için sana sarıyorum ve hiçbir zamanda cevap vermedin diye ağlamadımki cevap vermek zorundada değilsinki amacın belli zaten.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    516
    Beğenme 
    1251
    Beğenilme 
    1186

Konu benim postları arttırmak değilki senin boş yazman ve sadece bana yazmıyorsun genel olarak öylesin. Uykusuz kaldık birbirimize sardık inkar etmiyorum zevk aldığım için yaptım. Senin gelip kendini savunmak için söylemen karakterini gösteriyor. Senin az daha kasalım şu heimdalı geçicem dediğini hatırlar gibiyim de hiçbir zaman dile getirmedim. Dediğim gibi zevk aldığım için sana sarıyorum ve hiçbir zamanda cevap vermedin diye ağlamadımki cevap vermek zorundada değilsinki amacın belli zaten.
    kızıyorsumusun suat )) ) ) öyle birşey demedim .Ben senin Asgarda sövecem Yavuz Fake hesap açalım ban yersem ona geçerim dediğini de unutmadım yani .
    JollyGame

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    1240

kızıyorsumusun suat )) ) ) öyle birşey demedim .Ben senin Asgarda sövecem Yavuz Fake hesap açalım ban yersem ona geçerim dediğini de unutmadım yani .
    Sinirlenince boş boş konuştuğumu biliyorsun lafın gelişi demişimdir. Hayatımda küfür etmemişimdir nerdeyse ben sen miyim herkesi kendin sanma Senin gibi özelden konuşulanları burda yazıp kendimi küçük düşürmeyeceğim. Dediğim gibi karakterini gösteriyorsun ona göre davranıcam artık.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    516
    Beğenme 
    1251
    Beğenilme 
    1186

Sinirlenince boş boş konuştuğumu biliyorsun lafın gelişi demişimdir. Hayatımda küfür etmemişimdir nerdeyse ben sen miyim herkesi kendin sanma Senin gibi özelden konuşulanları burda yazıp kendimi küçük düşürmeyeceğim. Dediğim gibi karakterini gösteriyorsun ona göre davranıcam artık.
    valla ayıp ediyosn ben sana hiç karakterinle ilgili birşey dedim mi MOD odasındaki Raporlamamı ss alıp Burağa gönderip laaflarımı taşıyorsun diye gerçekten kırdın benı .s Hiç anlayışlı değilsin yani .s
    JollyGame

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    516
    Beğenme 
    1251
    Beğenilme 
    1186

@Shadowhunters tmm tmm suat tmm suat tmm ya tmm suat .
    Son Aktivitesi: Bugün 01:43
    Şimdiki Durum: Konuya Cevap Yazıyor OYUNDAN ATIYOR
    JollyGame

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    130
    Beğenilme 
    1240

valla ayıp ediyosn ben sana hiç karakterinle ilgili birşey dedim mi MOD odasındaki Raporlamamı ss alıp Burağa gönderip laaflarımı taşıyorsun diye gerçekten kırdın benı .s Hiç anlayışlı değilsin yani .s
    Sınav haftasındaydım ve o ara burakla samimiydim baya bir an boşluğuma denk geldi ve söyledim. Sende biliyorsun laf taşıma demeyelim de sevdiğim insanlara bazı şeyleri söylüyordum ama artık pişmanım bu son olaydan sonra. Seninde sahte rank olayını sana attığımda önceden konu açıp salağa yatarak kendini aklamaya çalışan emek hırsızı yavuz. Şu oyunda yaptığım hataların hepsiyle yüzleşdim hepsinden özür diledim kimse dört dörtlük değil sonuçta sen korkak olup boş yapmaya devam et. Sana bu son postum ne halin varsa gör. Kastığın sahte ranklardan benimde hakkıma girdin sana hakkım helal olmasın
    [IMG][/IMG]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş