Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu
Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:OYUNDAN ATIYOR

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı Shadowhunters Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sınav haftasındaydım ve o ara burakla samimiydim baya bir an boşluğuma denk geldi ve söyledim. Sende biliyorsun laf taşıma demeyelim de sevdiğim insanlara bazı şeyleri söylüyordum ama artık pişmanım bu son olaydan sonra. Seninde sahte rank olayını sana attığımda önceden konu açıp salağa yatarak kendini aklamaya çalışan emek hırsızı yavuz. Şu oyunda yaptığım hataların hepsiyle yüzleşdim hepsinden özür diledim kimse dört dörtlük değil sonuçta sen korkak olup boş yapmaya devam et. Sana bu son postum ne halin varsa gör. Kastığın sahte ranklardan benimde hakkıma girdin sana hakkım helal olmasın
    QWEQWEQWW Sonunda içini döktün suat burak da değişik çocuk sevmiyorum sadece samimiyim diye itirafın da hoşuma gitti.: ama burağa ss yi atıp olayları büyütme çaban inan doğru değildi ki ben Burak sorun yok aramda sadece 2 arkadaş ile vardı yani ama saol yine de ) Berkan gibi beni de kıskandığını biliyordum

REDLİNE dan laf taşıdığını itiraf etmen için elimden geleni yaptım umarım senin için rahatlamıştır Ama sahte rank falan hikaye sen Keşke birilerine laf taşımasaydın Milletin yüzüne söylemedini başkalrına arkasından soylemen hıc guzel bır davranıs değil Kıskankçlık da başına bela açabilir bak Senin silk çekerek para vererek yaptığın şeyleri başkalarının oyun bilgisi ile yapması senı ılgılendırmemeıs lazımdı keşke daha çok emek verip daha guzel şeyler başarsaydın FORUMDAda açtığın boş konuları kimse yorum atmıyo diye bana whatsapdan kanka yorum atkonulara guncel olsun dediğini de burdan soylemıcem bak Bu da benim son postumbu konuya ^^ İnşallah Kıskançlık huyundan arınır hayatı biraz daha hafife alarak yaşamanı tavsiye ediyorum
    Konu LittleMiddle tarafından (03.Aralık.2017 Saat 01:29 ) değiştirilmiştir.
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    QWEQWEQWW Sonunda içini döktün suat Berkan gibi beni de kıskandığını biliyordum

REDLİNE dan laf taşıdığını itiraf etmen için elimden geleni yaptım umarım senin için rahatlamıştır Ama sahte rank falan hikaye sen Keşke birilerine laf taşımasaydın Milletin yüzüne söylemedini başkalrına arkasından soylemen hıc guzel bır davranıs değil Kıskankçlık da başına bela açabilir bak Senin silk çekerek para vererek yaptığın şeyleri başkalarının oyun bilgisi ile yapması senı ılgılendırmemeıs lazımdı keşke daha çok emek verip daha guzel şeyler başarsaydın FORUMDAda açtığın boş konuları kimse yorum atmıyo diye bana whatsapdan kanka yorum atkonulara guncel olsun dediğini de burdan soylemıcem bak Bu da benim son postumbu konuya ^^ İnşallah Kıskançlık huyundan arınır hayatı biraz daha hafife alarak yaşamanı tavsiye ediyorum
    Açtığım konulara yorum at diye dediğim bir konuşmamın ssni atar mısın? Berkanı veya seni kıskandığım da yok. Acaba siz ne mataksınızda sizi kıskanıcam. Biriniz liseli öğrenci biriniz 28ine gelmiş hayatında bir s*k olamamış biri İkinizin gerçek yüzünü gördüm ama zamanında bir şans tanıdım ve siz onuda kaybettiniz. @xks1 kusura bakma kanka sen haklıymışsın. İnsanlar birilerinin hakkında konuşuyorsa inanmak lazımmış. Ben yinede bir şans verdim iki yüzlülere hata etmişim. Açığım ne varsa dök burayada seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum emek hırsızı.

Attığım bu ss her şeyi açıklıyor zaten boş boş konu dışı yorumlarını o zamanda kaldırdım ve arkadaşımsın diye yanlış anlarsın diye özelden izah ettim. Kı*ından element uydurmadan yaz mümkünse.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Açtığım konulara yorum at diye dediğim bir konuşmamın ssni atar mısın? Berkanı veya seni kıskandığım da yok. Acaba siz ne mataksınızda sizi kıskanıcam. Biriniz liseli öğrenci biriniz 28ine gelmiş hayatında bir s*k olamamış biri İkinizin gerçek yüzünü gördüm ama zamanında bir şans tanıdım ve siz onuda kaybettiniz. @xks1 kusura bakma kanka sen haklıymışsın. İnsanlar birilerinin hakkında konuşuyorsa inanmak lazımmış. Ben yinede bir şans verdim iki yüzlülere hata etmişim. Açığım ne varsa dök burayada seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum emek hırsızı.

Attığım bu ss her şeyi açıklıyor zaten boş boş konu dışı yorumlarını o zamanda kaldırdım ve arkadaşımsın diye yanlış anlarsın diye özelden izah ettim. Kı*ından element uydurmadan yaz mümkünse.
    SUAT ÇOK ikili oynuyorsun valla korkulur senden bana burakla sınav donemımde bıraz sohbetım oldu boş bulundum o ss yi yuzden burağa yolladım dedın sonra bana geldın kırılmadın demı falan dedın o yuzden bole aram ıyı onla dedın sımdı de başka konuşuyorsun AMA BURAĞI BU KONUYA ETIKETLEME benım ona sözüm var o sözmü tutacam burda onu ilgilendiren bir durum yok . senin kadar boş bir insan değil inan ki o .Yani RoyalFamilydeki insanları kıskanma huyunu ve aralarını bozma huyunu bırak herkes istediği gibidavransın .REDLİNEa SpecialForcesden laftaşıtorsun dıye whatsap gurbundan atılan sensın hala karakterden bahsetmen gülünç.Burakdan bana benden burağa laf taşıyorsun bence biraz sus ve kendine bir aynada bak de ki ben nerde hata yapıyorum Neden diye sor ..ÖZünde iyi bir insansın ama bu kötü huyların seni bitiriyor .s ben üzülüyorum senin için .

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

SUAT ÇOK ikili oynuyorsun valla korkulur senden bana burakla sınav donemımde bıraz sohbetım oldu boş bulundum o ss yi yuzden burağa yolladım dedın sonra bana geldın kırılmadın demı falan dedın o yuzden bole aram ıyı onla dedın sımdı de başka konuşuyorsun AMA BURAĞI BU KONUYA ETIKETLEME benım ona sözüm var o sözmü tutacam burda onu ilgilendiren bir durum yok . senin kadar boş bir insan değil inan ki o .Yani RoyalFamilydeki insanları kıskanma huyunu ve aralarını bozma huyunu bırak herkes istediği gibidavransın .REDLİNEa SpecialForcesden laftaşıtorsun dıye whatsap gurbundan atılan sensın hala karakterden bahsetmen gülünç.Burakdan bana benden burağa laf taşıyorsun bence biraz sus ve kendine bir aynada bak de ki ben nerde hata yapıyorum Neden diye sor ..ÖZünde iyi bir insansın ama bu kötü huyların seni bitiriyor .s ben üzülüyorum senin için .
    Ben diyorum zaten laf taşıdım hepsindende özür diledim pişmanım hatamı anladım zaten olayları söylediğim şeylere çarpıtarak yalan yanlış şeyler yazma. Zamanında oh de berkana laf ettiler berkanı savundum bunları da berkana söyledim ve rdde senin sahte rank olayını sana söyledim. Dediğim gibi o aralar sizle konuşuyordum iyilik baabında söyledim asla iş çevirmek vs. değilki geçen burağa söylediklerimden sonra gelişen olaylardan sonra hatamı anladım bir daha yapmamaya karar verdim. Ama sen geçmişte de sahte rank kasmışsın ve hala kasıyorsun en azından senin gibi değilim. SF dende asla RD ye bir şey taşımadım zaten söylediğim şeyleri söylüyorsun yeni olsun diye kafandan birkaç şey sallıyorsun. Neyse @Historia @_PaKiT0_CnK_ ben hiç size SF den bilgi taşıdım mı herhangibir ss olur falan yazdım mı? SF nin wp grubundan çıkmamın sebebi de rd ile takıldığımdan dolayı idi. Zaten sohbet etmek için girmiştim gruba. @xks1 kanka SF grubuna alan sendin sen biliyorsun gruptan çıkmamın sebebini yalan mı söylüyorum? Ara bozucu varsa o da sensin. Ben gruptan çıkınca arkamdan gwester onur bana laf etmiş demiştin ama birilerine sorduğumda öyle bir şey olmadığını öğrendim. Belki yanlış anlamışsındır diye ciddiye alıp sormadım. Var mı başka uydurmaların mümkünse kısa yaz boş boş uzatmışsın okumaktan başım ağrıdı
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Çok uzun yzmssn sabaha okucam sôz . Sadece Historian can bana gelip de kotuleyen sensin ki ayni guilddesin diye simdi donme.Nabza gore serbet yapma���� ����������karakterinden odun verme her zaman sana onerim bu

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Ayrıca sınav haftasında senin raporlamanı ss atmamın sebebi burağın bilmesi içindi. @xks1 burağa ss attığımda da dedim muhatap olma yazma bir şey. Kaç kere dedim ama burak beni dinlemedi. Kimsenin arasını açmak gibi derdim yok. Biraz mantıklı bakarsan olaya anlarsın. Neden berkana sana burağa ne amaçla söyledim. O zamanlar aramız iyidi bilirse daha iyi olur diye düşündüm ama dediğim gibi yaptığım şeyin yanlış olduğunu son olayda gördüm. Belkide burak sana o kadar saydırmasaydı yaptığımın yanlış olduğunu anlamıcaktım. Bazı kişilerden özür diledim. RD de seni sahte rank yaparken yakalayan bazı arkadaşlarla konuşma fırsatım olmadı onlardanda özür diliyorum yaptığım yanlıştı. Zaten bunları yapmam yapılan yanlışları değiştiremez. Sana o zamanda dedim neden böyle konu açtın kendini aklamaya çalıştın diye hala ben bilmiyordum demiştin. O zamanda ne mal olduğun anlaşılıyormuş da işte anlayamamışım.

Bide itiraf etmeni bekliyordum diyorsun ya hala salağa yatıyorsun. Huylu huyundan vazgeçmezmiş. Geçen hafta berkana bir şey yazıcaktım sanada attım hatta her şeyi itiraf edicem dedim vicdanım rahatlasın istedim. Sen atma durduk yere kendini küçük düşürürsün falan dedin. İtiraf etmemi bekleyen biri bunları mı der
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Çok uzun yzmssn sabaha okucam sôz . Sadece Historian can bana gelip de kotuleyen sensin ki ayni guilddesin diye simdi donme.Nabza gore serbet yapma���� ����������karakterinden odun verme her zaman sana onerim bu
    Kimin hakkında ne dediysem söyle yada ss at hakkımda yalan yanlış yazma. Can şu oyunda en sevdiğim arkadaşlarımdanki çarımın id pwsini bilen 2 3 kişiden biri. Eminim yazdığım her şeyi okuduğunu verecek cevabın olmadığından bahaneler üretiyorsun. Sabaha kadar wpye iyice bak bul başka açığımı. Uyumucaktım ders çalışıcaktım içine ettin akşama kadar uyanığım bekliyorum yazmanı.

Edit: Benim yazdıklarımı hangisini inkar edersen wp ss atarım. Dersen programla yazdı falan haftaya burakla buluşucaz ona inkar ettiğin kısmı gösteriririm doğru mu yanlış mı anlaşılır zaten.
    Konu Intern Doctor tarafından (03.Aralık.2017 Saat 02:46 ) değiştirilmiştir.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    487
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Cidden cok uzun yaziyosun kisa yazarsan kaale alip okuycam ltfn ï �herkese alayci konusuyosun Ama yaptiklarin yuzune vurulunca cok sinirleniyosun ����ders calis yine sayemde post kasttin bi tesekkurunu alirim cnm

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    495
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    1315

Cidden cok uzun yaziyosun ��Ama yaptiklarin yuzune vurulunca cok sinirleniyosun ����
    Yalan yanlış yazınca kayıtsız kalacağımı mı sandın? Beni hiç tanımamışsın.
    [IMG][/IMG]

bongover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bongover isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    87
    Beğenme 
    49
    Beğenilme 
    64

6. denemem ve her kodu girdikten sonra demişsin de kod derken elle ıd pw girdiğini anladım. Yanlışmıyım?
    6.kapandıktan sonra başlatmam , kodu her giren zaten bot , kod 5 rakamı

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş