Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:TİTAN MOOBS İÇİN ADALET İSTİYORUZ !!

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Melihcim bi sakinleş :d benim şahsen titan slotunda 13 staflı bot pt'm var günde 3-5 arası titan atıyor ve yer yer hiç lmp almadığım günler oluyor. Geçen gün titan aramaya diye çıktım 30-40 dk da 4 civarı titan kestim hatta kestiğim yerlerde ss aldım sonrasında lazım olur diye. Sandığınız kadar bir yoğunluğu yok bunun. Ha günde 2 nova staf almışsın ha 2 lmp. Ekstrası oluyor tabi orası ayrı bir şey. Titanların sabit olmaktan çıkarılması daha faydalı da olabilir.. Ha bir de öneri yaparken yeni başlayanları düşündüğümüz kadar eskilerin emeğini de göz önünde bulundurmayı unutmamalıyız tabi.
    Yummy bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum Titanların farklı yerlerde spawn olması için geliştirilecek yazılım ne kadar zor olabilir ? @Freyr yani yazılımcı olduğunuz için size soruyorum .
    Freyrnin olduğuna emin oldun da yazılımcı olduğu mu kaldı Yavuz
    ReaLaMity
    1X1Y

FABRiCATOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FABRiCATOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    422
    Beğenilme 
    711

Alıntı OGLerSerisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Titan moblarını farklı yerlere atması yeni playerların önünü açacak ve bot ptsi olmayan bile kolaylıkla lmp elde edebilecektir diye umuyorum.Güzel bir konu Bsroda bi degişiklik şart artık

Not: Silkroad tarihim boyunca bot partisi hiç açmadım açmayıda düşünmüyorum Hak Yiyen pok yesin
    O ne demek şimdi hak yiyen bok yesin, millet boşuna mı bot charı yapıyor ben boşunamı bot charı yaptım boşunamı 30 t goldu bot charına bağladım.. 120 t değerinde bot charı olan var lmp rekabete dönüştü artık nova kasanda var lmp kasanda var
    FABRİCATOR 卍 ozusaglam
    Turkisch Deutsch Universitât

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı iBoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ne demek şimdi hak yiyen bok yesin, millet boşuna mı bot charı yapıyor ben boşunamı bot charı yaptım boşunamı 30 t goldu bot charına bağladım.. 120 t değerinde bot charı olan var lmp rekabete dönüştü artık nova kasanda var lmp kasanda var
    lan ev geçindiriyosunuz oyundan şu dava yüzünden.boş boş konuşmayın bu oyunu ne zaman ticarete döktünüz o zaman bitti bu oyun.
    yok rekabet ortamı vs. boş yapmayın cebime para koyamicam diyin gitsin.yetirince ekmek yemediniz mi oyundan birazda bırakın yeni gelenler yesin aç kurtlar.
    TearOfGod bunu beğendi.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    489
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Freyrnin olduğuna emin oldun da yazılımcı olduğu mu kaldı Yavuz
    nasıl yani freyr diye birisi yok mu mami hı ?
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Elward - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Elward isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    22
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    53

Aslinda bi yandan iyi fakat eski playerin hakklarida yeniliyo eğer lpm kazanmak istiyosaniz sağlam pt yapmaniz gerek çünkü lpm rekabet yüksek derecede ve her bir titan kestiğinizdede düşmüyor sans gibi bişey bi yandan bu swye para yatırıp asil cahrini değilde bot charlarini düzen arkadaşlarim var onun için eski player'ı düşünün .
    👑 -------RoyalFamily-------👑 Demonisher
    Elward*RoyalGrowin

Eski JollyGame Yöneticisi
    Freyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Freyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    7
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    37

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum Titanların farklı yerlerde spawn olması için geliştirilecek yazılım ne kadar zor olabilir ? @Freyr yani yazılımcı olduğunuz için size soruyorum .
    Yeni bir yazılım ile yapılmasına gerek yok zaten sunucunun yönetimi bizde ama kaynak kodları bizde değil yani yeni bir fonksiyon (Şu butona basınca şunlar buraya gelsin bunlar orada oluşsun gibi) yapmak mümkün olmuyor. Yönetim kısmında hangi imkanlar varsa onu kullanıyoruz. Titanların oluşma koordinatları veri olarak başlangıçta kayıt edilip zamana göre atılıyor.

Tüm titanları otomatikten çıkartıp kendi GM hesabımıza özel bot yazıp döngü ile istenilen yerleri o hesabı gezdirip birde üstüne GM konsolu açtırıp manuel titan kodlarını yazdırıp titanları mobları düşürmek gerekir buda biraz yoğurt tersten yemek gibi oluyor. Ayrıca yazılım yazmaktan ziyade olağan uygulamaya yan program yazmak bildiğimiz sBot,mBot yapmak oluyor ki buda çok üst seviye.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    489
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı Freyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni bir yazılım ile yapılmasına gerek yok zaten sunucunun yönetimi bizde ama kaynak kodları bizde değil yani yeni bir fonksiyon (Şu butona basınca şunlar buraya gelsin bunlar orada oluşsun gibi) yapmak mümkün olmuyor. Yönetim kısmında hangi imkanlar varsa onu kullanıyoruz. Titanların oluşma koordinatları veri olarak başlangıçta kayıt edilip zamana göre atılıyor.

Tüm titanları otomatikten çıkartıp kendi GM hesabımıza özel bot yazıp döngü ile istenilen yerleri o hesabı gezdirip birde üstüne GM konsolu açtırıp manuel titan kodlarını yazdırıp titanları mobları düşürmek gerekir buda biraz yoğurt tersten yemek gibi oluyor. Ayrıca yazılım yazmaktan ziyade olağan uygulamaya yan program yazmak bildiğimiz sBot,mBot yapmak oluyor ki buda çok üst seviye.
    Anladım
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Hurley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hurley isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    264
    Beğenme 
    178
    Beğenilme 
    705

Alıntı iBoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben mesela sadece nova kasıyorum +5 +7 nova staffla anca nova

Fevzi09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fevzi09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    296
    Beğenilme 
    224

Alıntı melihhnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TİTAN MOOBSLAR TAMAMEN OYUNDA PARA KASMAK VE BİRYERLERE EMEK İLE GELEBİLMEK İÇİN TASARLANMIŞ BİR UYGULAMA, BURAYA KADAR HERŞEY ÇOK GÜZEL. AMA BU TİTAN MOOBSLARIN DÜŞTÜĞÜ YERLERİN SABİT OLMASI O SLOTLARA KARŞI ESKİ PLAYERLARIN BİR HAKİMLİĞİ BİR ÜSTÜNLÜĞÜ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR. OYUNA BAŞLAYALI 3. HAFTAM OLDU GALİBA, ÇOK FAZLA SERVER GEZDİM VE EN İYİLERİ BİLE JOLLYGAME'NİN YANINA YAKLAŞAMICAK KADAR KÖTÜ OLDUĞUNU GÖRDÜM. 500 LİRAYI GEÇTİ SİLKE YATIRDIĞIM PARA. VE OYUNUN İP LİMİTİDE O KADAR GÜZEL TASARLANMIŞ Kİ 8 PT CHARI 1 STAL 1 GERÇEK OLMAK ÜZERE 10 OLMASI MÜKEMMEL. BUNU SONUNA KADAR DEĞERLENDİRİYORUM AMA ART NİYETLİ OLAN ARKADAŞLAR YENİ BAŞLAYANLARIN ÖNÜNÜ AÇMIYOR.İZLEMLERİME GÖRE TS'DEN TL İLE GOLDLAR SATILIYOR. TİCARETE DÖKÜLMÜŞ TAMAMEN TİTAN MOOBSLARI. BENCE BU TİTAN MOOBSLARI SABİT BİR YERE DÜŞMESİN VE REKABET ARTSIN. ADAMLARIN +14 +13 STAFFLI CHARLARI VAR. SALIYOLAR 1 AY ELLEMİYOLAR DELİ GİBİ PARA KASIYOLAR. BİZ YENİ BAŞLIYANLARDA KS Yİ GEÇTİM SLOTA BİLE YAKLAŞAMIYORUZ. GEREKENİN YAPILCAĞINI UMUYORUM.
    benim var 5 tane power +14 stafli bot carim
    Baskasinda yok şu an
    09

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş