Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu
Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:TİTAN MOOBS İÇİN ADALET İSTİYORUZ !!

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    285

Dostum burada hiç klişeye girmeyeceğim yok eskiler haklı yapmış ortamı vs bu doğruları bir kenara bıraktıktan sonra...

Oyunu düzenli bir şekilde oynuyorken günde 15-20 dk harita da gezinip 1-2 lmp alıp kenara çekiliyordum nasıl mı basit sabah titanı kesiyorsun mesela yaklaşık 4-6 saat arası atıyor zamanına göre yine gidiyorsun zaten slotlar belli ha okey bot pt si falan var ama hemen içine atmıyor lureye girecekte falan da fişman da oyunu bıraktığıma göre güzel bir info vereyim echo valley de 15-20 dk gezin günde 2-3 lmp fix abi yukarıya bakmıyordum bile ben Temple civarında ki arkadaşlar biraz harddır zorlanırsan eğer kenara çek bota koy heal yaptır kendine o arada warrior falan getir kes topla çık ez titan ez money ^_^ Gl Hf

_LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _LiFe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    217
    Beğenilme 
    119

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum burada hiç klişeye girmeyeceğim yok eskiler haklı yapmış ortamı vs bu doğruları bir kenara bıraktıktan sonra...

Oyunu düzenli bir şekilde oynuyorken günde 15-20 dk harita da gezinip 1-2 lmp alıp kenara çekiliyordum nasıl mı basit sabah titanı kesiyorsun mesela yaklaşık 4-6 saat arası atıyor zamanına göre yine gidiyorsun zaten slotlar belli ha okey bot pt si falan var ama hemen içine atmıyor lureye girecekte falan da fişman da oyunu bıraktığıma göre güzel bir info vereyim echo valley de 15-20 dk gezin günde 2-3 lmp fix abi yukarıya bakmıyordum bile ben Temple civarında ki arkadaşlar biraz harddır zorlanırsan eğer kenara çek bota koy heal yaptır kendine o arada warrior falan getir kes topla çık ez titan ez money ^_^ Gl Hf
    Emin çoğu adam Warrioru 2 çıkardı tam tır gibi
    Genişden alıyor lureyi
    RoyalFamily™
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░_LiFe_*KingRhymes░▒▓█▇▆▅▄▃▂

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Zenginin parası züğürdün çenesini yoruyor
    ReaLaMity
    1X1Y

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    285

Alıntı _LiFe_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin çoğu adam Warrioru 2 çıkardı tam tır gibi
    Genişden alıyor lureyi
    mantığını kavrayınca çalabiliyorsun 3 parti varken black eggre den titan çaldığımı hatırlıyorum hatta 2 kere yatırmıştı (Bot Charı) şehirden 3-4 tane rev aldım revleye revleye 50 ye indirdim canını sonra botların arasına çektm

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı iBoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çapsız oyunu ticarete döktüğümüz yok ben şu serverda oynuyarsam sırf arkadaş ortamı için oynuyorum oyundan gelen gold ile charlarımı güçlendiriyorum ben, çok şükür çalıştığım işim var ve tekrar çok şükür aldığım maaş bana yetiyor ekstra bir iş veya kazança ihtiyacım yok açgözlülük yapmaya gerek yok gözümüz tok sadece zevk için oynuyorum bot charlarım var diğerlerini bilemem.
    30 t bot charına yatıran adamın charında zaten en kral itemler vardır.boş boş yapmayın olum yok zevkmiş yok oyunun tadıymış felan boş işler bunlar siz anca kendinizi avutun.
    ha milletin hakkını yedinizmi bot char yaparak yemediniz oyun doğrultusundan haklısınız.bu oyunda hak yiyen kesim yönetimdir. sen ve senin gibiler de bu durumdan yararlanıyorsunuz .oyunun bitme aşamasına gelmesinin en büyük nedenide bu işte sen ve senin zihniyetine sahip arkadaşların bu aç gözlülüğü başka hiç bir şey değil.

bırakın boş yapmayın zevk pt charlarına 30 t yatırınca ne gibi zevk alıyorsunuz ? gidin nova slotuna salın o zaman ordan zevk alamıyomusunuz ? illaki titanmı çıkması lazım .madem zevk gidin dw caveye salın zevk sonuçta.
    aç gözlülüğün adınıda zevk diye burada yazmayın gülerler

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı iBoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çapsız oyunu ticarete döktüğümüz yok ben şu serverda oynuyarsam sırf arkadaş ortamı için oynuyorum oyundan gelen gold ile charlarımı güçlendiriyorum ben, çok şükür çalıştığım işim var ve tekrar çok şükür aldığım maaş bana yetiyor ekstra bir iş veya kazança ihtiyacım yok açgözlülük yapmaya gerek yok gözümüz tok sadece zevk için oynuyorum bot charlarım var diğerlerini bilemem.
    oyunu ticarete dökmemişsin hiç , belli kardeşim.
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...-charlari.html
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...284-karly.html
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...ust4lovee.html
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...ozusaglam.html

bunlar burada görünenler konu açmadan sattığın neler vardır kim bilir. hadi iyi geceler aç kurtlar sizi.

melihhnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    melihhnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Herşey para değil herşey lmp değil herşey gold değil. Silkroad Online unuttunuz galiba bir [OYUN]. Bu oyunda yıllardır rekabet var, isroya yıllarımı vermiş bir insan olarak yazıyorum, silkroaddan para kazanmak sadece bot charıyla olmaz. Benim sitemim isyanım para kasamamaktan değil yada kimsenin malında gözüm yok, yeni başlıyan bir player olarak oyunda rekabet göremiyorum. Sonuçta para yatırıp başlıyoruz, sıfırdan başlamak kolay değil. Ama silkroad online dediğin şu oyunda rekabet olmazsa anlamını yitiriyor. Zaten eventsiz yöneticilerin ilgisiz olduğu bir swde oynuyoruz. Bu kadarı çok görülmemeli. Gerekli geliştirilmeler düzenlemeler yapılsın ki bizde daha çok para yatıralım, hem siz kazanın hem biz zevk alalım bu oyundan.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 t bot charına yatıran adamın charında zaten en kral itemler vardır.boş boş yapmayın olum yok zevkmiş yok oyunun tadıymış felan boş işler bunlar siz anca kendinizi avutun.
    ha milletin hakkını yedinizmi bot char yaparak yemediniz oyun doğrultusundan haklısınız.bu oyunda hak yiyen kesim yönetimdir. sen ve senin gibiler de bu durumdan yararlanıyorsunuz .oyunun bitme aşamasına gelmesinin en büyük nedenide bu işte sen ve senin zihniyetine sahip arkadaşların bu aç gözlülüğü başka hiç bir şey değil.

bırakın boş yapmayın zevk pt charlarına 30 t yatırınca ne gibi zevk alıyorsunuz ? gidin nova slotuna salın o zaman ordan zevk alamıyomusunuz ? illaki titanmı çıkması lazım .madem zevk gidin dw caveye salın zevk sonuçta.
    aç gözlülüğün adınıda zevk diye burada yazmayın gülerler
    Ne anlatıyorsun? Ya da anlatmaya çalışıyorsun? Kendi yorumunda kendinle çelişiyorsun o zaman yeni başlayan gitsin nova kassın illa titan mı olmalı.
    Önce adamın zevkine karışıyorsun, sonra kendince bir kurgu vs. Kusura bakma da konuşmak için konuşmuşsun.
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne anlatıyorsun? Ya da anlatmaya çalışıyorsun? Kendi yorumunda kendinle çelişiyorsun o zaman yeni başlayan gitsin nova kassın illa titan mı olmalı.
    Önce adamın zevkine karışıyorsun, sonra kendince bir kurgu vs. Kusura bakma da konuşmak için konuşmuşsun.
    sen ne diyorsun lan zevk almak için oynuyormuş arkadaş nova kassın 30 t lik bot pt si ile.
    sende bu yolun yolcususun o yüzden biri çıkıp yüzünüze sen böylesin böyle böyle şeyler yapıyorsun deyince zorunuza gidiyor.bu oyundan çatır çatır ekmek yiyorsunuz sizin aleyhinize olunca iş sesiniz çıkmıyor. sizin lehinize olunca bas bas bağırıyorsunuz.wiz bug xbow bug gibi şeylerde.sen ve senin zihniyetine sahip kişiler aynı tavırları ortaya koydunuz.
    az aklı başında olan insan kimin ne bok yediğini anlar burada git sen çar yap çar sat sonra sağda solda boş boş muhabbet yap.yok titanların yeri değişmesin vs. emek verdik 30 40 t lik pt yaptık vs de.sen ve senin gibilerin kafasındaki düşünce bellidir.ben ekmeğimi yiyeyim gerisi ......de.

oyunun anasını bellediniz oyunu bildiğin pazar alanına çevirdiniz şimdide zeytin yağı gibi suyun üstüne çıkın.
    her türlü illegallikler sizde ama gel gör ki siz dürüstsünüz doğruları söyleyenler yalancı boş muhabbet yapan kişiler.
    he canım he sen benim elime değil tırnağıma konuş belki kale alır seni...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen ne diyorsun lan zevk almak için oynuyormuş arkadaş nova kassın 30 t lik bot pt si ile.
    sende bu yolun yolcususun o yüzden biri çıkıp yüzünüze sen böylesin böyle böyle şeyler yapıyorsun deyince zorunuza gidiyor.bu oyundan çatır çatır ekmek yiyorsunuz sizin aleyhinize olunca iş sesiniz çıkmıyor. sizin lehinize olunca bas bas bağırıyorsunuz.wiz bug xbow bug gibi şeylerde.sen ve senin zihniyetine sahip kişiler aynı tavırları ortaya koydunuz.
    az aklı başında olan insan kimin ne bok yediğini anlar burada git sen çar yap çar sat sonra sağda solda boş boş muhabbet yap.yok titanların yeri değişmesin vs. emek verdik 30 40 t lik pt yaptık vs de.sen ve senin gibilerin kafasındaki düşünce bellidir.ben ekmeğimi yiyeyim gerisi ......de.

oyunun anasını bellediniz oyunu bildiğin pazar alanına çevirdiniz şimdide zeytin yağı gibi suyun üstüne çıkın.
    her türlü illegallikler sizde ama gel gör ki siz dürüstsünüz doğruları söyleyenler yalancı boş muhabbet yapan kişiler.
    he canım he sen benim elime değil tırnağıma konuş belki kale alır seni...
    Okuduğu anlamama sorunun var galiba. İlk yorumumu okuduysan bende önerinin güzel olduğunu söylüyorum 13 staflı bot pt'm var bi lmp almışım almamışım bana karı ya da zararı ne kadar olabilir? Benim doğru bulmadığım iBos nickli arkadaşa karşı olan tavrın. Züğürt züğürt konuşup daha fazla yorma çeneni.
    AndreA_A ve xks1 bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş