Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 345
Beğeni Ağacı8Beğeniler

Konu:TİTAN MOOBS İÇİN ADALET İSTİYORUZ !!

__ADALET__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __ADALET__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    165

Alıntı melihhnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey para değil herşey lmp değil herşey gold değil. Silkroad Online unuttunuz galiba bir [OYUN]. Bu oyunda yıllardır rekabet var, isroya yıllarımı vermiş bir insan olarak yazıyorum, silkroaddan para kazanmak sadece bot charıyla olmaz. Benim sitemim isyanım para kasamamaktan değil yada kimsenin malında gözüm yok, yeni başlıyan bir player olarak oyunda rekabet göremiyorum. Sonuçta para yatırıp başlıyoruz, sıfırdan başlamak kolay değil. Ama silkroad online dediğin şu oyunda rekabet olmazsa anlamını yitiriyor. Zaten eventsiz yöneticilerin ilgisiz olduğu bir swde oynuyoruz. Bu kadarı çok görülmemeli. Gerekli geliştirilmeler düzenlemeler yapılsın ki bizde daha çok para yatıralım, hem siz kazanın hem biz zevk alalım bu oyundan.
    İnsan demişsin kendine süphe duydum. Neyse konumuza dönelim. Rekabet diyosun gold diyosun falan. Elindeki itemi 1 aydır satamamıssın aç gözlülügünden ve satamadıgın o iteme teklifde bulunanlara ana bacı sövüyosun gelmişsin burda goldda olan rekabeti anlatmaya calısıyosun? Goldun yok diye gold kasanların ekmegiyle oynamak ********liktir (serefi olmayan kimse). Ki seni tanıdıgımız icin buna bi degisik bakmıyoruz tabi. Bırakın olm emek verenlerin elinden biseyler koparmaya calısmayı. Adamlar yıllardır o slotlarda emek verdiler. O slotlar onların hakkıdır.
    Konu __ADALET__ tarafından (06.Aralık.2017 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.

melihhnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    melihhnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Ne demiş Deniz Gezmiş, '' DUVARDAKİ ADALET YAZISINA GÜLÜYORUM'' Buda o misal Adalet bey. Sen beni nerden tanıyorsunda konuşuyorsun boş boş, oyuna başlayalı 1 ay olmadı. Kimsenin emeğinde gözüm yok. Ama oyunda yanlış giden şeyler var. REKABET YOK, ADALET HİÇ OLMAMIŞ...

__ADALET__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __ADALET__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    165

WTS ADALET. Eger adaletsizlik olsaydı buna ilk tepkiyi ben gösterirdim. Ki benim tepki gösterme bicimimi sw dekiler iyi bilir. Biz adalet kavramını deniz gezmisin sacma sapan cümlelerinden ögrenmedik. H.z Ömer den örnek aldık. Onun adaletini dinleyerek büyüdük. Yani demem oki. Adaletin ne oldugunu bilirim

melihhnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    melihhnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Benimde deniz gezmişe karşı bir zafım yok, sadece alıntı yaptım. Konuya el atılsın yanlışım varsa düzeltilsin, yanlış varsa düzeltilsin. @Odin @Asgard

FABRiCATOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FABRiCATOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    113
    Beğenme 
    422
    Beğenilme 
    711

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunu ticarete dökmemişsin hiç , belli kardeşim.
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...-charlari.html
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...284-karly.html
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...ust4lovee.html
    http://www.jollygame.net/forum/19-bs...ozusaglam.html

bunlar burada görünenler konu açmadan sattığın neler vardır kim bilir. hadi iyi geceler aç kurtlar sizi.
    Bunlar mı ticaret millet char yapıp satıyor biz bakacakmıyız yeni başlayan adamda yapıp satacak bunu sen sanıyorsun ki yeni başlayan adam ticaret yapmayacak parasını verip aldığım şeyi satmak gibi de bir hakkım oldugunu düşünüyorum.
    FABRİCATOR 卍 ozusaglam
    Turkisch Deutsch Universitât

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş