Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456
Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:Gereğindne fazla çar ile traffic oluşturmak @Odin @Asgard

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı LittleMiddle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Göze batmakla alakalı değil ki şerefszler gibi 76 lwllerle 106 lara kuyruk acımızdan npcçarlar atmadık diye oluyor bunlar .Kardeşim yanı benım bır kuyruk acım yok benım acım var ama acım bu oyundakı sorumsuzluga anladın umarım
    Bu kişileri ******** olarak isimlendirmek doğru değil bence Yavuz Proxy serbes otomatik olarak kişi ya da kişilere hak doğuyor. Burada düzenleme yapması gereken yönetim. Bi balıma iyi bir şey yapıyorlar sen 10 char açarken yine 5 pt açan vardı ama sw dolu değildi bu kişiler fazlasıyla kazanç elde eden kişilerdi. Şimdi bunu herkes yapınca sw dolu görünüyor girişte zorluk çekiliyor vs Proxynin özünde doğru olmadığı bariz ortada. Bu şimdi göze batmaya başladı ayrı bir şey. Onun dışında yapılan pekte doğru görülmese de tarafımca, bir ses getirme aslında. Abartıya kaçılmasa milletin gözü duysa Proxy iyi bir şey. Bi nebze internet gibi işte iyiye de kullanılıyor kötüye de.
    Kyria bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    489
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kişileri ******** olarak isimlendirmek doğru değil bence Yavuz Proxy serbes otomatik olarak kişi ya da kişilere hak doğuyor. Burada düzenleme yapması gereken yönetim. Bi balıma iyi bir şey yapıyorlar sen 10 char açarken yine 5 pt açan vardı ama sw dolu değildi bu kişiler fazlasıyla kazanç elde eden kişilerdi. Şimdi bunu herkes yapınca sw dolu görünüyor girişte zorluk çekiliyor vs Proxynin özünde doğru olmadığı bariz ortada. Bu şimdi göze batmaya başladı ayrı bir şey. Onun dışında yapılan pekte doğru görülmese de tarafımca, bir ses getirme aslında. Abartıya kaçılmasa milletin gözü duysa Proxy iyi bir şey. Bi nebze internet gibi işte iyiye de kullanılıyor kötüye de.
    Mami benim şerefsz dıye nıtelendırdıgım kişiler ellerınde 76 lwl npc setlerle oyunda kalabalık oluşturmak amaçlı çar salan ınsanlar.YOKSA 106LARDA bızım de dostlarımız var onlarda pt salıyo bızım unıondan da salan var .ama adamlada en azından set var amaçları bellı birşeyler ıcın uğraşıyor.BAZI ŞERFSZLER BUNU OYUNU SABOTE ETMEK ICIN YAPIYOR.BUNA NASIL ISIM VEREYIM KI BEN .GECE SAAT 4DE OYUNA GIREMEDIM DUN IYCE DURUM BOKA SARIYOR
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş