Sonuç: Sizce Kaç Adet '' GARANTİBANK '' Stalı Var ? Banlanmalımı?

Katılımcı sayısı
80. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • YOK ARTIK DİREK BAN 3 DEN FAZLA STALI OLMAMALI.

21 26.25%
  • GEREK YOK BANA BENCE.

20 25.00%
  • FULL BAN BUNLAR YÜZÜNDEN OYUNDAN ZEVK ALAMIYORUZ.

39 48.75%
Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı31Beğeniler

Konu:Sizce Kaç Tane '' GARANTİBANK '' Stalı var ?

B_adar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    B_adar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    25
    Beğenme 
    65
    Beğenilme 
    9

Standart İşte bu

Alıntı JesusChrist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu anlık oynamadığım için 2 seni ne ilgilendirirki?
    demın bunu demek ıstemıstım yorum yapmakta özgürsun

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Asgard Bak Artık Konuya
    HafizIyotanka bunu beğendi.

Kaleondiaski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kaleondiaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    4

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben hıc bır zaman arena serbest olsun ısteyen ıstedıgı kadargırsın demedım kardes yanlıs takıp etmıssın yada yanlıs algılamıssın ıp lımıt cercevesınde ıstr arena salar ıster slota salar ısterse dw ıcınde kenarda otutturur dıyorum yanı ıp lımıte uyulsun kım ne halt edıyorsa etsın dıyorum
    dostum ben alıntıyı yanlış kişiden yapmışım özür dilerim zaten soyledklerımın senle alakası yok yukardakı adalet dıyor ya çar saklma ona yazdım senden alıntılayıp yazmışım .s çok pardon ben de senınle aynı dusunuyorum bu konuda

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı Kaleondiaski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum ben alıntıyı yanlış kişiden yapmışım özür dilerim zaten soyledklerımın senle alakası yok yukardakı adalet dıyor ya çar saklma ona yazdım senden alıntılayıp yazmışım .s çok pardon ben de senınle aynı dusunuyorum bu konuda
    rica ederim sıkıntı yok
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

TearOfGod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TearOfGod isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    516
    Beğenilme 
    697

Hala kişi odaklı düşünüyorsunuz beyler. Burada şahısların hiç bir suçu yoktur. Hangi akla hizmet bu kişilerin cezalandırılmasını talep edebilirsiniz. ( parantez açmak istedim, bu arkadaş veya mustafa kemalin askerleriyiz sözünü ilke edinen M_K_ATATÜRK guildi ve niceleri günahlarını almak istemiyorum, herhangi bir somut belge resim koyamıyorum ama bu adamların bu oyundan ayda bi asgari ücret kazandığını çok rahat söyleyebilirim bu arada garanti banka diss olarak merkez bankasını kısa sürede açacağız ) Burada sorunun ana kaynağı proxydir proxynin serbest olmasıdır. O zaman limiti kaldırın diyen arkadaşlar zaten ortada bir limit söz konusu değil, sözde limit 10 proxy ile 20-30-50-100. 8 liraya proxy bulabilirsiniz bu arada.

Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kenakort isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    65
    Beğenme 
    362
    Beğenilme 
    147

bsroya proxy yasağı gelmediği sürece böyle

Kalyenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kalyenci isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    40
    Beğenme 
    214
    Beğenilme 
    95

EMEĞE-SAYGI
    Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim sıkıntı yok

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı TearOfGod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala kişi odaklı düşünüyorsunuz beyler. Burada şahısların hiç bir suçu yoktur. Hangi akla hizmet bu kişilerin cezalandırılmasını talep edebilirsiniz. ( parantez açmak istedim, bu arkadaş veya mustafa kemalin askerleriyiz sözünü ilke edinen M_K_ATATÜRK guildi ve niceleri günahlarını almak istemiyorum, herhangi bir somut belge resim koyamıyorum ama bu adamların bu oyundan ayda bi asgari ücret kazandığını çok rahat söyleyebilirim bu arada garanti banka diss olarak merkez bankasını kısa sürede açacağız ) Burada sorunun ana kaynağı proxydir proxynin serbest olmasıdır. O zaman limiti kaldırın diyen arkadaşlar zaten ortada bir limit söz konusu değil, sözde limit 10 proxy ile 20-30-50-100. 8 liraya proxy bulabilirsiniz bu arada.
    @Freyr yada @Asgard ın bır acıklaması oldu oyunu gereksız yere doldurdugunu tespıt ettıgımız karakterlerı banlıyoruz dıye bu adam 22 stal charı acmıs durumda bu ona belkı para kazandırıyor ama bence gereksız lımıtı asarak baskalarının hakkına tecavuz edıyor .
    oyuna zarar verıyor benım gıbı tek char acan kısıler oyuna gıremıyor dakıkalarca ve oyundan soguyorlar ben kısılere ındırmıyorum herzaman soyledıgım sey su proksı yasaklansın tespıt edılen karakterler sınırsız banlansın zaten oyunu oynayan 200 kısı ancayız bırakın 200 kısı rahat rahat oynasın .

lımıt yok dıyorsun fakat preye oncelık verılsın dedıgımızde @Odin bızım ıcın para onemlı degıl butun oyuncularımız esıttır bızım ıcın kımseye oncelık veremeyız demıstı sımdı 8 lıraya belkı bu adam proksı alamıyor sımdı parası olan ıstedıgı kadar char acsın olmayan en fazla 10 tane acsın bu jollygame ılkelerıne aykırı degılmı benım sahsen hıc bır sorunum yok kımseyle cogu arkadasım da bana sanane sen karısma dıyorlar fakat ben ısten evıme gelınce oyuna dırek gırmek ıstıyorum bota koyup yarımsaat beklemek ıstemıyorum sonucta bırılerı 100-200 bot charı acıyor dıye ben madur oluyorum bu yuzden tepkım yoksa kım ne kazanıyıor benı hıc ılgılendırmıyor ınsallah mantıklı bır cozum bulursunuz asroda player coktu dıyorsunuz @Odin biz azaltmak ıcın proksı yasakladık dıyorsunuz bsroda zaten onlıne player sayısı 200 kısı cıvarı belkı yok bıle bu playerların proksı kullananlarını sız daha kolay tespıt ede bılırsınız ama nedense bunu tercıh etmıyorsunuz kolay gelsın
    TearOfGod ve Kyria bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı Kalyenci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EMEĞE-SAYGI
    Kalyenci bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    289
    Beğenme 
    804
    Beğenilme 
    338

proxy sayesınde 5 6 pt birden açanlar var bizzat kendi partimin dibinde bir kişi zamanında sırf bana lmp kaptırmamak ıcın 2pt dibime 1 pt baska slota kurmustu onlara şikayet gelmiyorda şimdi adam depoyu boşaltmak için stalları girmiştir bunamı şikayet ediyonuz ? önce ptleri TEMİZLEYİN ondan sonra laf edin...
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : http://www.jollygame.net/forum/priva...o=newpm&u=3534

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı [SeZeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proxy sayesınde 5 6 pt birden açanlar var bizzat kendi partimin dibinde bir kişi zamanında sırf bana lmp kaptırmamak ıcın 2pt dibime 1 pt baska slota kurmustu onlara şikayet gelmiyorda şimdi adam depoyu boşaltmak için stalları girmiştir bunamı şikayet ediyonuz ? önce ptleri TEMİZLEYİN ondan sonra laf edin...
    sezer okuduklarına dıkkat et tepkı kımın nekadar char actıgı degıl bu sadece bır ornek sw de bır suru 3-5 pt acan kısıler var sende proksı kullanmıssındır zamanında burada savunululan taraf proksının yasaklanması bu stal charları ceza alsın gerısı serbest kalsın degıl sıstem neye musade edıyorsa o olsun eskıden boyle şeytanlıklar yok tu ne guzel oynuyor mu millet şimdi slotta pk lar otomatik kervanlar yalan yere açılan 1 lvl charlar ne hale geldi sw temizlensin istiyoruz bu tur şeytanlıklardan
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş