Beğeni Ağacı32Beğeniler

Konu:Bu terbiyezileri banlayın

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Alıntı Joker29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halihazırda oyun kurallarında terbiyesizler banlanır diye bir kural yok dostum.Aynı şekilde bu arkadaşımız 150 çar açıyorsa sen de açabilirsin bunun da önünde engel teşkil eden bir durum yok.Proxy yasal bsro serverında.Eğer ki bsro serverında buna yönelik bir çalışma yapılacaksa ben de desteklerim proxy yasaklanmasına dair ki bu arenaçarlarının sahibi arkadaşımız da destekler.Sen sadece bunlar göz önünde diye görüyorsun.Bu arkadaşın çarları 3.45te çıkıyor 150 çar çıkıyor sw den ama ne hikmetse 1 saate 150 çar birden doluyor sw de yani demek istediğim bu şekilde ss alarak bir yere varılmıyor.Arkadaşımız arena saati dışında çar açmadığı sürece 150 çarın 1 tanesi bile kural dışı hareket etmemiş olur . IP ban konusuna gelince proxy ile girildiği için atılan ıp ban bır anlam ıfade etmez.Binlerce Free PRoxy var tabi bozuk çıkıyor orası ayrı ama var yani HATTA 5 dolara bozulmayan çok da güzel stabil ıp ler var.
    Sen kime laf anlatıyonki bunlara altın semer vursan yine aynı Akkozholding guildinin sahbi bunlardan min. 60 çar muhendis min 50 çar Imachine min 60 çar sokuyor slota salıypr bu normal ama arena çar sokmak yasak önce bir aynaya baksınlar sonra gelip burda ağlasınlar onların demesi okadar çarı slota atsan bişey dedigilmiş arena sokmak yasakmış legnd seti 1.1 den satıcaksa eğer girmeyelim
    Smalldamge yi unutmuşum bıda min 60 70 çar
    Konu xks1 tarafından (13.Ocak.2018 Saat 15:08 ) değiştirilmiştir.
    Sentinel ve 001onur bunu beğendi.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Joker29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Joker29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    141

Alıntı xks1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen kime laf anlatıyonki bunlara altın semer vursan yine aynı Akkozholding guildinin sahbi bunlardan min. 60 çar muhendis min 50 çar Imachine min 60 çar sokuyor slota salıypr bu normal ama arena çar sokmak yasak önce bir aynaya baksınlar sonra gelip burda ağlasınlar onların demesi okadar çarı slota atsan bişey dedigilmiş arena sokmak yasakmış legnd seti 1.1 den satıcaksa eğer girmeyelim
    burakcım ben taamamen kişilerden bağımsız konuşuyorum .Ama ben ss atılacaksa 107lerde çok güzel ss alır alıp atabilirim bot pt lerın.Eğer sorun arena ise bu oyunda neden akşam 5ten sonra oyun 1500 oluyor.diyelim 150 200 çar çıktı oyunan 1400 lerde olması gerekmez mi sayının işte.BUTÜR ss alıp atmalar sadece insanları birbirine düşürüyor kısır döngülere sokuyor.EĞER ki arena saatı dışında bir arena botu oyunda kalıyorsa ss alıp atılır .Başka bir şekilde ss alınıp atılması gülünç.Ki konu sahibi arkadaşa yakıştıramadım bunu.Arena botu oldugunu bile bile ordaki çarlara boş boş duruyor muamelesi yapmaya.

NOT: ÇARLAR BENİM DEĞİL AMA BENIM OLMAMASI DOĞRUYU SAVUNMAYCAGIM ANLAMINEGELMEZ :d
    xks1, Sentinel and 001onur like this.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Alıntı Joker29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burakcım ben taamamen kişilerden bağımsız konuşuyorum .Ama ben ss atılacaksa 107lerde çok güzel ss alır alıp atabilirim bot pt lerın.Eğer sorun arena ise bu oyunda neden akşam 5ten sonra oyun 1500 oluyor.diyelim 150 200 çar çıktı oyunan 1400 lerde olması gerekmez mi sayının işte.BUTÜR ss alıp atmalar sadece insanları birbirine düşürüyor kısır döngülere sokuyor.EĞER ki arena saatı dışında bir arena botu oyunda kalıyorsa ss alıp atılır .Başka bir şekilde ss alınıp atılması gülünç.Ki konu sahibi arkadaşa yakıştıramadım bunu.Arena botu oldugunu bile bile ordaki çarlara boş boş duruyor muamelesi yapmaya.

NOT: ÇARLAR BENİM DEĞİL AMA BENIM OLMAMASI DOĞRUYU SAVUNMAYCAGIM ANLAMINEGELMEZ :d
    Bnmde değil fakat bnmde kişilerle sorunum yok. Dedigin gbi arena saati dışında ordaysa gelip ss atıp sölensinler bn kendi arkadaşları yaparken veya kendileri yaparken nie ağlıyorlar ona laf ediyorum egerki bu çarlar arena saati dışında dursa bnde laf ederim zamanında sizin çarlarada ettgim gbi herkes bişelet yapma kasma derdinde önce empati yapsınlar sonra söylensinler bide bu terbiyszleri demiş kendileri daniskası
    Sentinel ve 001onur bunu beğendi.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Joker29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Joker29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    31
    Beğenme 
    81
    Beğenilme 
    141

Bnmde değil fakat bnmde kişilerle sorunum yok. Dedigin gbi arena saati dışında ordaysa gelip ss atıp sölensinler bn kendi arkadaşları yaparken veya kendileri yaparken nie ağlıyorlar ona laf ediyorum egerki bu çarlar arena saati dışında dursa bnde laf ederim zamanında sizin çarlarada ettgim gbi herkes bişelet yapma kasma derdinde önce empati yapsınlar sonra söylensinler bide bu terbiyszleri demiş kendileri daniskası
    terbiye nedir ki çar açmakla terbiyesiz mi olunuyormuş .Ne kadar kolay insanlara ailesinden aldığı yüce bir kavramı el aşağı etmek.TERBİYEYİ verenden başka kim eleştirehakkına sahip bir insanı terebiyesiz olarak.Neyse konu kapatılabilir benim fikrimce.Kişisel sürtüşme yaratmak için açılmış bir konu belli ki .Böyle şeyler bizi yapratır warrstaff arkadaşım .Çözüme yonelık konular açmamız gerekir.Herkese hayırlı akşamlar

FTW RoyalFamily

__WaRSTaFF__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __WaRSTaFF__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    101
    Beğenilme 
    113

Konuyu yanlış yere açmışım bsilkroada taşırsanız sevinirim

473BulleT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    473BulleT_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    332
    Beğenme 
    923
    Beğenilme 
    528

Standart I

Alıntı __WaRSTaFF__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servera vatandaş oynamak için giremiyor bu reziilğe son verip Ip ban atın lütfen @Asgard @Odin
    Misal veriyorum sen farklı farklı slotlara 1 er pt çar sal toplam 5 6 hatta biliyoruz ki 7 pt bile salan var onlar gold kasıyorda arena coın kasanlar hayrına mı yapıyor bu işi.[Bu arada ben bot kullanmam]

Ya proxy banlansın her iki tarafta rahag etsin ya da sw dolu diye yakınmayın o 6 7 pt çar salan 2 3 pt eksik salsın o zaman...

Sonra legend sete 1.7 1.8 diyoruzzz ooo çok pahalı ulan bunlar gökten zembile mi iniyor..

Bu arada arena saatleri dışında şehirlerde doluluk yapması benimde hoşuma gitmiyor.Ama çıkarıyorlar

Neyse @Asgard konuyo Bsilkroada taşır mısın @Freyr

_LiFe_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _LiFe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    12
    Beğenme 
    217
    Beğenilme 
    119

Alıntı __WaRSTaFF__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servera vatandaş oynamak için giremiyor bu reziilğe son verip Ip ban atın lütfen @Asgard @Odin
    Ben kendimce zaten bu olaya karşıyım zaten bu
    Arkadaşla aynı guilddeyiz ama terbiyesiz
    Demen ayıp olmuş Ahmet şuan kural dışı
    Bi iş yapmıyor arkadaş buna gözyuman GM lere
    Anlatmalısın derdini baştan beri sana hak verdim
    Ama GM ler yasak getirmedi onun için ne desek boş
    Herkes istediği kadar çar açmakta özgür bunada karışamayız
    Iyi oyunlar.
    RoyalFamily™
    ▂▃▄▅▆▇█▓▒░_LiFe_*KingRhymes░▒▓█▇▆▅▄▃▂

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

Smalldamge yi unutmuşum bıda min 60 70 çar
    AKGOZHOLDİNG zaten SmallDamage nin charları ve 21 adet açıyor Bir şey yazıyorsun bari arkasını takip et doğruluğunu öğren .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Alıntı Filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AKGOZHOLDİNG zaten SmallDamage nin charları ve 21 adet açıyor Bir şey yazıyorsun bari arkasını takip et doğruluğunu öğren .
    Şimdi öncelikle limt 10 iken 21 açmak TERBİYESİZLİK olmuyormu sizin demenizle 2 cisi o oldugunu biliyorum direk şahsınıza sölemiyorum siz konuyu açtınız die siizin adınıza örnekler verdim bir digeride o arkadaş 21 ise geçen gece 10 çar daha kasıyprdu 31 oldu ayriyetten stal çarlarınıda hesaplıyorsundur filan neyse demem oki açar açmasınada önce kendi içinizdekileri halledin sonra kalkıp başkalarına laf edin biz konu açıp bu adam 50 çar salmış die ağlamıyoruz onundemek istedim ve saat şuan 6 4.30 dan beri tekde girliyor server demk neymiş arena saati çarlarmız oyundan çıkıyormuş

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

Şimdi öncelikle limt 10 iken 21 açmak TERBİYESİZLİK olmuyormu sizin demenizle 2 cisi o oldugunu biliyorum direk şahsınıza sölemiyorum siz konuyu açtınız die siizin adınıza örnekler verdim bir digeride o arkadaş 21 ise geçen gece 10 çar daha kasıyprdu 31 oldu ayriyetten stal çarlarınıda hesaplıyorsundur filan neyse demem oki açar açmasınada önce kendi içinizdekileri halledin sonra kalkıp başkalarına laf edin biz konu açıp bu adam 50 çar salmış die ağlamıyoruz onundemek istedim ve saat şuan 6 4.30 dan beri tekde girliyor server demk neymiş arena saati çarlarmız oyundan çıkıyormuş
    1. Ben dikkat ettiysen bu konuda herhangi bir fikir yazmadım yani senin dediğin gibi ağlamadım.

2. Konu hakkında yanlış bir şey söylüyorsun onu düzeltmek için yazdım .

3. Arena charlarına lafım yok daha öncede belirttiğim gibi eğer vaktinde girilip vaktinde çıkılıyor ise bu bir emektir.

xks1 ve 001onur bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş