Beğeni Ağacı33Beğeniler

Konu:Herkes isyan ederken..

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı WhenPigsFly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Hurley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kullandığım bir program vardı içinde 70-80 tane 7/24 aktif ve sorunsuz çalışan ipler vardı o tür bir program kullanıyor olabilir.
    kardes ne kullandıgı nekadar ıp sı oldugu kac char actıgı falan fılan umrumda degıl zaten suan ben oyunu oynamıyorum bıle pc de sro bıle yuklu degıl benım amacım yalan soyleyen hangısı ıkısıde cıkıp benım dedıgım dogru demıyor suan asgard zan altında ve acıklama yapmıyor
    Hurley bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

WhenPigsFly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WhenPigsFly isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    300
    Beğenme 
    595
    Beğenilme 
    948

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardes ne kullandıgı nekadar ıp sı oldugu kac char actıgı falan fılan umrumda degıl zaten suan ben oyunu oynamıyorum bıle pc de sro bıle yuklu degıl benım amacım yalan soyleyen hangısı ıkısıde cıkıp benım dedıgım dogru demıyor suan asgard zan altında ve acıklama yapmıyor
    Alıntı yap tuşun basılı kalmış
    NewAdventure

ReaLaMity_

vonCount

WhenPigsFly

Pill

*NWA____HuSo

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı WhenPigsFly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı yap tuşun basılı kalmış
    he ya yanlıslıkla olmus kardo kusura bakma
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

wegastar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wegastar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    51
    Beğenme 
    314
    Beğenilme 
    375

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet daha öncede söyledik, bu konu üzerinde durduğumuzu belirttik. Pazartesi günü bu konu hakkında bir takım çalışmalarımız olacak. Öncesinde de bilgi anlamında konu paylaşılacak. Hiç bir zaman şişme sayı yaratarak kendimizi övmek gibi bir düşüncemiz olmadı. Bugüne kadar online sayımızın düştüğü zaman da oldu arttığı zamanda oldu. 6. yılını tamamlayan bir server var karşımızda. İlk yıllarında olduğu gibi yine biz server başında devamlılığı için çalışmaya devam ediyoruz, edeceğiz de. Belki müdahale geç görülebilir, fakat bunun sebebi üzerinde detaylı bir şekilde düşünmemiz ve atılacak adımların serverı ne şekilde etkileyeceğini hesaplamaktır. 6 yıllık bir server yapıalacak yanlış bir seçimin kötü sonuçlara yol açmasını başta biz olmak üzere kimse istemez. O nedenle her zaman söylediğim gibi bu konuda bize güvenmenizi istiyoruz. Biz serverı hiç bir şekilde boşlamış değiliz, bizim işimiz bu ve sahip çıkmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bunları bilmeniz yeterli.

Açılan konularda cevaplarımızın olmamasının en büyük sebebi de tartışmalar sürekli uzuyor ve gereksiz 2 li atışmalara neden oluyor. Bu konular sonuç odaklı olmuyor maalesef. Üzerine bir de yaygara kopartmaya gönüllü arkadaşlarımızın birbirinden ilginç teorileri de tuzu biberi oluyor. Ayrıca geçmiş konularda cevap vermemize rağmen yeni konular açılıyor. Tekrar tekrar cevap vermenin bir faydası olmuyor maalesef. Bunu da kalkıp ilgisizlik olarak değerlendirilmesi de cabası. Eğer ilgisizlik örneği arıyorsanız kafanızı başka yöne çevirmeniz gerekiyor. Konu hakkında 2. bir açıklama yapana kadar son yorumum budur.

İyi eğlenceler.
    yapılacak şey zaten belli bu kadar neden bekleniyor anlamıyorum nerdeyse 2 aydır aynı konular açılıyor 2 aydır koskoca jollygame sw full olayına çözüm bulamadımı ? inş ptsi günü çözülür bu açıklamadan sonra

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    153
    Beğenme 
    148
    Beğenilme 
    502

Asgardın yorumunu görenler 128421 pt yi kapatmış durumda sanırım.. Ya tekde giriyorum ya da sw boşalmış...
    RoyalFamily
    *Power

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş