Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Sosyal Medya Sponsor...!

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Alıntı _NZT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem böyle bir imkan vardı senelerce neden yapmadınız madem böyle arkadaşlarınız var. Aldığınız görev altın da bu güne kadar SW nin gelişimi hakkın da ne tür belgeler sundunuz yönetime de burda gelmişsin bedava kelime kalabalığı yapıyorsun. Ayrıca edilen küfür de şahsi bir insana edildi oyuna edilmedi. Bunu siz değerlendirecek yetki de değilsiniz. Bırakın yetkililer karar versin. Yetkiniz dışın da iş yapıyor , Görevinizi de kötüye kullanıyorsunuz.
    Ayrıca benim yaptığım işi bir çok kişi biliyor , bunun yanı sıra da zaten Grand Name ' de yazıyor. Reklam filan yaptığımız da yok. Bura da sizi ilgilendiren bir konu da yok burda. Şahsi fikirlerinizi de soran olmadı. Guildiniz yada unionunuzdan SW nin gelişmesi hakkın da bir tane olumlu mesaj gelmedi.
    Bu yazdıklarınıza sadece gülüyorum. Bu oyun ilk açıldığında başlayan playerlardan biri benim.(2012) Biz bunları düşünmedikmi sanıyorsun.? Bizde reklamını yaptık serverin fakat kendimizi reklam ederek değil. İstanbul gibi reel bi çevrede arkadaşlarımıza tanıttık. Ve çoğununda oyuna silk olarak katkısı çok oldu. Ayrıyeten kaliteli oyuncu olarakda katkısı oldu. Şu hususada değineyim ; Yönetim reklam yapma ihtiyacı duyduğunda bir topic açar ve ödüllü olarak video tasarım , website tasarım , sosyalmedya reklamları olarak konu oluşturur. Oyunculara bir imkan sağlar. Bu geçmişde çok fazla olarak yapıldı. bSilkroad'ın neden reklama ihtiyacı yok biliyormusun? Çünkü bu oyun diğer private serverler gibi kolay karakter yapılan kolay silk kullanılan gecici bi server değil. Bu sebepten 6 yıldır ayakta. Eğer oyuna bir katkı sağlamak istiyorsan.Silk satın almalısın.Reklamı yönetim senden önce düşünüyor bu konuda merakın hiç kalmasın.

_NZT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _NZT isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Alıntı HeiHachii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazdıklarınıza sadece gülüyorum. Bu oyun ilk açıldığında başlayan playerlardan biri benim.(2012) Biz bunları düşünmedikmi sanıyorsun.? Bizde reklamını yaptık serverin fakat kendimizi reklam ederek değil. İstanbul gibi reel bi çevrede arkadaşlarımıza tanıttık. Ve çoğununda oyuna silk olarak katkısı çok oldu. Ayrıyeten kaliteli oyuncu olarakda katkısı oldu. Şu hususada değineyim ; Yönetim reklam yapma ihtiyacı duyduğunda bir topic açar ve ödüllü olarak video tasarım , website tasarım , sosyalmedya reklamları olarak konu oluşturur. Oyunculara bir imkan sağlar. Bu geçmişde çok fazla olarak yapıldı. bSilkroad'ın neden reklama ihtiyacı yok biliyormusun? Çünkü bu oyun diğer private serverler gibi kolay karakter yapılan kolay silk kullanılan gecici bi server değil. Bu sebepten 6 yıldır ayakta. Eğer oyuna bir katkı sağlamak istiyorsan.Silk satın almalısın.Reklamı yönetim senden önce düşünüyor bu konuda merakın hiç kalmasın.
    Biz zaten serverin kapasitesine laf etmedik , Ettirmedik de. Bu gün 1250 aktif oyuncu var ortalama . Neden bu rakam 5-10 K olmasın ? Yurt dışının para birimi değerlendirilirse % 50 TR % 50 Yurt dışı kullanıcı olduğunu farz edersek silk satışları minimum 3-4 ' e katlanır. Bizim işimiz gidip teker teker arkadaşlarımız ile konuşup ikna edip oyuna çekmek değil. Biz bu işi de sadece istanbul da yapmıyoruz. Türkiye dağil 13 Ülke de yayınlanacak ve tamamen ücretsiz. Kendi sponsorluğumuz altın da işlev görecek. Siz yine arkadaşlarınız ile konuşup çekebilirsiniz. Bura da yapılacak olan reklam da sizin arkadaşlarınızı oyuna yöneltmeye engel bir durum değil. Sunmuş olduğum sponsorlu reklam sizi ne gibi rahatsız etti ? Yada Bsilkroad ' a 1 tane eksi yanını söylermisiniz.

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    334
    Beğenme 
    951
    Beğenilme 
    753

Sen bu şahsı tanıyormusunda avukatlığını yapıyorsun? Oyunu oynamadığın belli. Bu şahısla benim bir sıkıntım yok sadece Takım arkadaşlarıma edilmiş küfürler var bu şahıs tarafından. Ve ayrıyeten oyundaki karakterine '' XXXX_REKLAM'' diye bi grant name yazan insanın forumda bunu yazması sence hangi gayeye bağlı ? Bunu anlamak için Einstein olmak gerekmiyor.Tamamen oyunu reklam üzerine kullanıyor. Ayrıyeten Motosiklet ekipmanları vs. demişsin. O konular açıldığında ben aktif değildim. Forum Yöneticileri demek izin vermişki paylaşılmış.Bunuda yargılamak sana asla düşmez.

Şunu bil yeter ; oyunu aktif oynuyorum, şahısı da tanıyorum. Tekrar ediyorum seninle bir sıkıntım yok, yinelemek de fayda var kişisel kinini bir kenara bırak derim, arkadaşlarının avukatlığını sen yapıyorsun farkında olmadan...
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Hocass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Hocass isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    201
    Beğenme 
    392
    Beğenilme 
    478

Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seninle herhangi bir sıkıntım sorunum yok ayrıca herhangi bir platformda rakip olmadım daha önce muhattab bile olmadım. Sen gökten zembille düşmüşsen kişi kendinden bilir işi Şimdi gün boyu reklam siteleri buraya yazıyor motor kıyafetleri butik için v.s v.s onlara bir sesin çıkmıyor da buraya kişisel kinin olan bir arkadaş yazınca mı sıkıntı oluyor bu işler ? Eminim ki bunu kendi tayfandan biri yapsa akşama kadar şakşaklayacaktın bunu hepimiz iyi biliyoruz....
    Madem böyle bir imkan vardı senelerce neden yapmadınız madem böyle arkadaşlarınız var. Aldığınız görev altın da bu güne kadar SW nin gelişimi hakkın da ne tür belgeler sundunuz yönetime de burda gelmişsin bedava kelime kalabalığı yapıyorsun. Ayrıca edilen küfür de şahsi bir insana edildi oyuna edilmedi. Bunu siz değerlendirecek yetki de değilsiniz. Bırakın yetkililer karar versin. Yetkiniz dışın da iş yapıyor , Görevinizi de kötüye kullanıyorsunuz.
    Sen bu şahsı tanıyormusunda avukatlığını yapıyorsun? Oyunu oynamadığın belli. Bu şahısla benim bir sıkıntım yok sadece Takım arkadaşlarıma edilmiş küfürler var bu şahıs tarafından. Ve ayrıyeten oyundaki karakterine '' XXXX_REKLAM'' diye bi grant name yazan insanın forumda bunu yazması sence hangi gayeye bağlı ? Bunu anlamak için Einstein olmak gerekmiyor.Tamamen oyunu reklam üzerine kullanıyor. Ayrıyeten Motosiklet ekipmanları vs. demişsin. O konular açıldığında ben aktif değildim. Forum Yöneticileri demek izin vermişki paylaşılmış.Bunuda yargılamak sana asla düşmez.
    Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HER FIRMANIN REKLAMA IHTIYACI VARDIR BU İHTİYACIDA ZATEN PİYASANIN İLERİ GELEN FİRMALARINDAN KARŞILIYORLARDIR FAKAT !!

BU DEDIGIN OLAYI YAPA BILIYORSAN HER YERDE ILK 3 TE OLACAKSA BU FIRMA GIT BIR SERVER AC PARANI KAZAN HA AMAC PARA KAZANMAK DEGIL BENIM PARAM COK DERSENDE GIT SEN EN IYI REKLAMS IRKETI ISEN EN IYI SERVER I AC VE KEYIFLICE OYUN OYNA OYNAT DIMI BURADA NEYIN REKLAMI BU YANİ
    Muratın bu işi yaptığını ben biliyorum ve çok da başarılı yaptığını çok iyi biliyorum hala kendisi mütevazi davranmaya çalışmış ama kalkıp da (deneme) moderatör kardeşimiz nedense sw adına karar verip gerek olmadığını söylemiş ciddi anlamda komiksin kardeşim adam size değil yönetime bir soru yöneltmiş faydalı olacağını düşündüğü için . adamın işi reklam gelmiş reklam yapma diyorsun
    selo1232 ve DonnaR bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Biz zaten serverin kapasitesine laf etmedik , Ettirmedik de. Bu gün 1250 aktif oyuncu var ortalama . Neden bu rakam 5-10 K olmasın ? Yurt dışının para birimi değerlendirilirse % 50 TR % 50 Yurt dışı kullanıcı olduğunu farz edersek silk satışları minimum 3-4 ' e katlanır. Bizim işimiz gidip teker teker arkadaşlarımız ile konuşup ikna edip oyuna çekmek değil. Biz bu işi de sadece istanbul da yapmıyoruz. Türkiye dağil 13 Ülke de yayınlanacak ve tamamen ücretsiz. Kendi sponsorluğumuz altın da işlev görecek. Siz yine arkadaşlarınız ile konuşup çekebilirsiniz. Bura da yapılacak olan reklam da sizin arkadaşlarınızı oyuna yöneltmeye engel bir durum değil. Sunmuş olduğum sponsorlu reklam sizi ne gibi rahatsız etti ? Yada Bsilkroad ' a 1 tane eksi yanını söylermisiniz.
    Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şunu bil yeter ; oyunu aktif oynuyorum, şahısı da tanıyorum. Tekrar ediyorum seninle bir sıkıntım yok, yinelemek de fayda var kişisel kinini bir kenara bırak derim, arkadaşlarının avukatlığını sen yapıyorsun farkında olmadan...
    Alıntı Hocass Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muratın bu işi yaptığını ben biliyorum ve çok da başarılı yaptığını çok iyi biliyorum hala kendisi mütevazi davranmaya çalışmış ama kalkıp da (deneme) moderatör kardeşimiz nedense sw adına karar verip gerek olmadığını söylemiş ciddi anlamda komiksin kardeşim adam size değil yönetime bir soru yöneltmiş faydalı olacağını düşündüğü için . adamın işi reklam gelmiş reklam yapma diyorsun
    Hiçbir yorumumda yönetim adına konuşmadım sadece topici açan kişinin gayesinin ne olduğu üzerine yorum yaptım. Bu yorumada hiçbir oyun playeri karışamaz.Bunu bilin @Hocass , İnsanları olmayan egonuz sebebiyle hiç bir zaman küçümsemeyin ummadık taş baş yarar geçen hafta kale savaşında hüsrana boğulduğunuz gibi. @orka Avukatlığı gökten zembille inerek sen yapıyorsun. Biz 2 kişi bir konu üzerinde tartışıyoruz. Sen bu konuda sadece bu topice yorum yaparsan tarafsız kalırsın , benim yaptığım yoruma değil.Bunu ilk önce kavra. Diğer bi konuda herkes neyin ne olduğunu zaten biliyor oyunun seviyesini düşüren bir insanın burda şirketini reklam ederek reklam yapma gayesini ben sadece açığa çıkarmış bulunmaktayım. Emin olun bu azmim devam edecek. @_NZT Sana sadece gülüyorum bir serverin kapasitesini 4-5k nasıl olabildiğini düşünebilirsin? İnternational silkroad dahi 3500 kapasiteye ulaşdı sadece. 4-5k kapasite yapıldığında sen kendine oyun alanı bulabileceğinimi zannediyorsun?
    Konu HeiHachii tarafından (30.Ocak.2018 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Ayrıca RLM guildi ve unionundan burda şikayet eder gibi cevaplar vermeyin. Ben kullanıcılara sormadım zaten yönetime bir teklif sundum. Benim gönlümden geçen bu oldu.
    BU TEKLIFI YONETIME OZEL MESAJ ILE ATABILIR ORDAN CEVAP ALABILIRDIN BURDAN GOSTERIS YAPMAK ICIN YAZMANA GEREK YOKTU
    HeiHachii bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Hiçbir yorumumda yönetim adına konuşmadım sadece topici açan kişinin gayesinin ne olduğu üzerine yorum yaptım. Bu yorumada hiçbir oyun playeri karışamaz.Bunu bilin @Hocass , İnsanları olmayan egonuz sebebiyle hiç bir zaman küçümsemeyin ummadık taş baş yarar geçen hafta kale savaşında hüsrana boğulduğunuz gibi. @orka Avukatlığı gökten zembille inerek sen yapıyorsun. Biz 2 kişi bir konu üzerinde tartışıyoruz. Sen bu konuda sadece bu topice yorum yaparsan tarafsız kalırsın , benim yaptığım yoruma değil.Bunu ilk önce kavra. Diğer bi konuda herkes neyin ne olduğunu zaten biliyor oyunun seviyesini düşüren bir insanın burda şirketini reklam ederek reklam yapma gayesini ben sadece açığa çıkarmış bulunmaktayım. Emin olun bu azmim devam edecek. @_NZT Sana sadece gülüyorum bir serverin kapasitesini 4-5k nasıl olabildiğini düşünebilirsin? İnternational silkroad dahi 3500 kapasiteye ulaşdı sadece. 4-5k kapasite yapıldığında sen kendine oyun alanı bulabileceğinimi zannediyorsun?
    İyi reklam iyi sonuç getirir. Küçümsemeyin le başlayan bir kelime yazmışsın. Neden reklamlarımızı küçüksüyorsun her halde. Sorduğumuz soruların cevaplarını vermiyorsun. İşine geldiği gibi cevap veriyorsunuz guild ve union olarak. Arkadaşlarıma küfür edildi olarak kelimeler sarf ettiniz. Bu sizin şahsi sorununuz oyunu düşünerek değil şahsi düşünceleriniz üzerine hareket ediyorsunuz. Firmamızın da uluslar arası reklam konusun da 1 numara olmasının nedeni de google ve sosyal medya üzerin de yapabileceklerimizin sınırı olmamasıdır. Bu yüzden ( Dünyanın En Büyük Uluslar Arası ) Reklam ajansıyız. Reklam yapıyorsunuz vs diye itamlar da bulunuyorsunuz. Dediğinize istinaden Bura da yapılacak olan reklam oyunda ki playerlerin ücretini karşılayacabilecek bir türden reklam sağlamıyoruz. Hizmetimiz sadece Anonim ve Limited şirketler üzerinedir. Bizim gönlümüzden geçti reklamlarına sponsor olalım dedik.
    Yaptığımız reklam ile player sayısı artacak. Doğal olarak da silk satışları da artacak. Bu gün bir çok modem üzerinden parti karakterleri oluşturup , kasılan gold ile yeni karakterler dizip satışa sunmayı planlıyorum. Oyuncu sayısı da çok olunca doğal olarak karakter satışlarına talep de çok fazla olacak. Benim bu işten gayem budur.
    1-) Bsilkroad ' ın playerinin gelişimi hakkın da yönetime ne sundunuz.
    2-) Yapılacak olan reklamın artıları dışın da oyuna ne gibi bir zararı olacak.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Alıntı yusbabaqa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BU TEKLIFI YONETIME OZEL MESAJ ILE ATABILIR ORDAN CEVAP ALABILIRDIN BURDAN GOSTERIS YAPMAK ICIN YAZMANA GEREK YOKTU
    Yönetimin meşgul olduğunu düşünerek konu açıp , forum moderatörlerinin de konuyu yönetime taşıyabileceklerini düşünerek konu açıldı. Yönetime zaten mesaj attım. Asgard 26 ocak ' dan bu yana giriş yapmamış. Konu açmamızın sebebi de budur.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Alıntı yusbabaqa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun uzun anlatmak istediğim tam olarak buydu Noktayı koymuşsun tebrik ederim. Bu topice daha fazla yorum yapma gereği duymuyorum son noktayı @Odin veya @Asgard @Freyr @Ragnarok koyacaktır.
    Konu HeiHachii tarafından (30.Ocak.2018 Saat 14:00 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Uzun uzun anlatmak istediğim tam olarak buydu Noktayı koymuşsun tebrik ederim. Bu topice daha fazla yorum yapma gereği duymuyorum son noktayı @Odin veya @Asgard @Ragnarok koyacaktır.
    Zaten yapmanıza gerek yoktu. Konuyu yönetime taşımanız yeterli olacaktı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş