Beğeni Ağacı132Beğeniler

Konu:Sahte rank düzeltilmesi için FeaR_Or_Die

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı NewmooN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asgard sadece video'da gorduklerini banlari. Biz videoda gozukmeyen charlarimizida soyledik. Cunku neyin ne oldugunu biliyoruz detayli bir inceleme yoktu arkadaslar bunu size soylim. O an Oradan X kisi gecip oda video kapsamina girse oda ban yicekti olay bu kadar detayli inceleme yapildigi zaman burda asip kesen arkadaslari merakla gormek istiyorum. O kadar olaya muhalefet olmak istiyorsaniz gelip dinliceksiniz sonra konuscaksiniz olayi bilmeden konusmayin. Dedigim gbi cok konusasiniz var ise gelirsiniz anlatirim ona gore konusursunuz.
    Asgard bizzat kendisinden detaylı bir araştırma yapmadığına dair bir açıklama yaptımı size nasıl bu kadar eminsin şuan asgard itham ediyorsun işini doğru yapmadı diyorsun
    Sayın asgard size özelden ayrıntılı bir araştırma yapmadım dediği bir konuşma varsa paylaşın da soru işaretleri kapansın

NewmooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NewmooN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    29

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asgard bizzat kendisinden detaylı bir araştırma yapmadığına dair bir açıklama yaptımı size nasıl bu kadar eminsin şuan asgard itham ediyorsun işini doğru yapmadı diyorsun
    Sayın asgard size özelden ayrıntılı bir araştırma yapmadım dediği bir konuşma varsa paylaşın da soru işaretleri kapansın
    Milleti galyana getirmekten baska bir halta yaradigin yok sende farkindasin. Forumun baslarinda @Asgard tarafindan yazilan yaziyi sadece okumayip anlasan gelip yazmazsin.

PLayGiRL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PLayGiRL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    37
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    92

Kardeş Asgard bey snn gibi boş bir insan değil biz tekrar araştırırmısınız dedik araştıracağız dediler sen niye herşeye atlamak zorunda hissediyorsun kendini. Bu bizim ricamızla oldu. Asgard bey de tamam tekrar incelenicek dedi biz özelden konuştuklarımızı da mı buraya yazalım yani niye olmayan beyninle bu sayfayı kirletiyorsun ki :S
    NewmooN bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

@NewmooN @PLayGiRL
    Madem bu denli saldıracaksınız size insan gibi iletişim kuramayacaksınız bende güzelce konuşmaktan olayı anlamayı ve davalarında haklılar mı? haklı değiller mi? öğrenme çabasına girmeme gerek kalmadı
    Yaş sınırınız ne bilemiyorum ama insan gibi konuşamayan FOD guild oyuncuları diğer tüm oyunculara karşı tamamen alaycı burunları nirvana da parasıyla hava atan sadece yönetici kısma yağcılık çeken bir guild olarak görüyorum sadece sahte job için demiyorum bunu başka bir herhangi konuda da böylesiniz karşınızdakine saygınız 0 saygınız sadece size yağ çeken ve sizin çıkarınız olduğu tarafa

Paranızla hava atmanıza ayrı bir anlam veremiyorum sizin paranız buradaki hiç bir oyuncunun umrunde değil benmi dedim para yatır diye yöneticiler mi zorladı sizi para yatırın diye yok milyarlık çarım gibi absürt cümleler kuruyorsunuz dayakmı attılar para yatırın diye sizlere

İnsan gibi konuşmayı yazışmayı kavrayın sonra gelin bana laf çarpın 58 sn videoda yeterli değil ayrıntılı araştırma istiyorsunuz

Bir tane guild resmi ile kişi terörist ilan edildi derinlemesine araştırıldı mı hayır üstüne sizin hakaretinize maruz kaldı fod üyeleri kendi kumunuzdaki pisliklere bakın sonra gelin konuya yorum atanlara atar yapın

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    37
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    92

@NewmooN @PLayGiRL
    Madem bu denli saldıracaksınız size insan gibi iletişim kuramayacaksınız bende güzelce konuşmaktan olayı anlamayı ve davalarında haklılar mı? haklı değiller mi? öğrenme çabasına girmeme gerek kalmadı
    Yaş sınırınız ne bilemiyorum ama insan gibi konuşamayan FOD guild oyuncuları diğer tüm oyunculara karşı tamamen alaycı burunları nirvana da parasıyla hava atan sadece yönetici kısma yağcılık çeken bir guild olarak görüyorum sadece sahte job için demiyorum bunu başka bir herhangi konuda da böylesiniz karşınızdakine saygınız 0 saygınız sadece size yağ çeken ve sizin çıkarınız olduğu tarafa

Paranızla hava atmanıza ayrı bir anlam veremiyorum sizin paranız buradaki hiç bir oyuncunun umrunde değil benmi dedim para yatır diye yöneticiler mi zorladı sizi para yatırın diye yok milyarlık çarım gibi absürt cümleler kuruyorsunuz dayakmı attılar para yatırın diye sizlere

İnsan gibi konuşmayı yazışmayı kavrayın sonra gelin bana laf çarpın 58 sn videoda yeterli değil ayrıntılı araştırma istiyorsunuz

Bir tane guild resmi ile kişi terörist ilan edildi derinlemesine araştırıldı mı hayır üstüne sizin hakaretinize maruz kaldı fod üyeleri kendi kumunuzdaki pisliklere bakın sonra gelin konuya yorum atanlara atar yapın
    Bizi ne kadar tanıyorsun da bize bu kadar ağır ithamlar söylüyorsun kardeş sana daha yazmıcam boş beyninle bu konuyu pisletme de haydi.
    NewmooN bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı PLayGiRL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizi ne kadar tanıyorsun da bize bu kadar ağır ithamlar söylüyorsun kardeş sana daha yazmıcam boş beyninle bu konuyu pisletme de haydi.
    Sen beni ne kadar tanıyorsun da her konuda bana hakaret etme hakkını sana kim veriyor
    Hangi yorumum size hakaret niteliğinde oldu başkaların yorumuna dahi hakaret ediyorsunuz sadece olumlu yorumlara sürekli şak şak mı yapsın swdeki tüm oyuncular size

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

http://www.jollygame.net/forum/518711-mesaj11.html

Bu attığım ilk yorum burada milleti galyana getirme nerede size hakaretim nerede bunu yazdım diye anamın ...... olmadı kaldı birtek

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    37
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    92

Sen beni ne kadar tanıyorsun da her konuda bana hakaret etme hakkını sana kim veriyor
    Hangi yorumum size hakaret niteliğinde oldu başkaların yorumuna dahi hakaret ediyorsunuz sadece olumlu yorumlara sürekli şak şak mı yapsın swdeki tüm oyuncular size
    Taaaa en başa dön kim kime ilk laf sokma çabasına girmiş bak kardeş ben boş konuşmam senin gibi konuyu kirletme işine bak.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Buda sizin guildinizi sosyal deneyini yapan kişiye yaptığım ilk açıklama

http://www.jollygame.net/forum/516701-mesaj11.html

Siz gelmiş bana milleti galyana getirmemi size hakaret ettiğimi söylüyorunuz bu kadar oyunda rakibiz diye hakaret yapılmaması lazım kaide denen şeyler var

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    37
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    92

Buda sizin guildinizi sosyal deneyini yapan kişiye yaptığım ilk açıklama

http://www.jollygame.net/forum/516701-mesaj11.html

Siz gelmiş bana milleti galyana getirmemi size hakaret ettiğimi söylüyorunuz bu kadar oyunda rakibiz diye hakaret yapılmaması lazım kaide denen şeyler var
    Kardeş sen konunun 2. sayfasına gel niye böyle olduğunu anlarsın yazmadan düşün ben naptım da bunlar bana böyle davranıyor diye hadi işine bak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş