Beğeni Ağacı132Beğeniler

Konu:Sahte rank düzeltilmesi için FeaR_Or_Die

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı PLayGiRL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen konunun 2. sayfasına gel niye böyle olduğunu anlarsın yazmadan düşün ben naptım da bunlar bana böyle davranıyor diye hadi işine bak.
    2. Kez insan gibi yaklaşmayı denedim ama sizin tabirinizle ''kafa'' olmadığı için yapacak hiçbir şey yok devam edin bu şekil
    Aynı şekil bir konu daha vuku bulursa ortaya bir video çıkarda işte o zaman ben size güzelce döşeyeceğim şimdi 1 hafta ceza muhabbeti gelmiş hayırlı olsun banlar açılır ilerleyen zamanda

PLayGiRL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PLayGiRL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    37
    Beğenme 
    42
    Beğenilme 
    92

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. Kez insan gibi yaklaşmayı denedim ama sizin tabirinizle ''kafa'' olmadığı için yapacak hiçbir şey yok devam edin bu şekil
    Aynı şekil bir konu daha vuku bulursa ortaya bir video çıkarda işte o zaman ben size güzelce döşeyeceğim şimdi 1 hafta ceza muhabbeti gelmiş hayırlı olsun banlar açılır ilerleyen zamanda
    Valla bizim alnımız ak yaptığımız bir şey de yok taa en baştan söylediğim gibi bir yanlış anlaşılma söz konusu o da düzeltilir en kısa zamanda inşallah.
    NewmooN ve Yavuzhan4129 bunu beğendi.

Yavuzhan4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yavuzhan4129 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    88
    Beğenilme 
    77

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi benim söylediklerimi muhtemelen yanlış anladın tam bilmiyorum ben senin oyun bilgini kervan taktiklerini söylemedim kervan cekerken ne kadar durdugunuzu ben bılmem ama ınceleme yapıldı dıyorsa asgard demek kı kac dk beklemıssınız normalde nekadar rank kasılmalı fakat sız nekadar fazlasını kasmıssınız bunları muhtemelen hesaplamıstır manasında dedım.Azda Olsa ADALET ten anlarız fakat bu oyunda adaleti biz değil yöneticiler belirler onlarda kurallar çerçevesinde adaletli olmaya çalışıyorlar ki o yuzden uslubunuza dıkkat edın kı varsa bır yanlıs bu yanlısı duzeltsınler uslubunuzu bozarsanız haklı iken haksız olursunuz dıye uyarıda bulundum.

birde @Yavuzhan4129 kardeşim sen bu videoyu attıgında sahte rank kasıyorlar diye şikayet amaçlı attın adamlar banlansın diye konu falan açtın sonra diğer kişilerde yanlarında banlanınca sucu olmayanlar banlandı ben onları sıkayet etmedım dıyıp duruyorsun sana bır soru sormak ısterım ben bır yerı soyacam araba lazım sana soyguna gıdıyoruz demeden arabanla yardımıma gelmenı ıstedım sende geldın bana yardımcı olsun ve yakalandık sımdı sen benım haberım yoktu dıyınce sucsuz mu oluyorsun bunun bır sorusturma kısmı arastırma kısmı var dımı bu kısımda da senı ıcerde tutuyorlar delıl karartma olmasın dıye boyle dusun sımdı senın demenle dıgerlerı sahte rank kasıyorlar dı bu arkadaslarda onlara yardım edıyordu sahte kastıklarını belkı bılmıyor belkı bılıyorlardı onu ben bılmem ona lafım yok ama senın dedıgın gıbı o vıdeoda kasılan bır sahte rank varsa orada npc thıef kesen herkes sucludur oyle degılmı yanlısmı soyluyorum

KİMSENİN TAGINA GUİLDİNE UNİONUNA BAKMAKSIZIN SADECE KONU ÜZERİNDEN YORUM YAPIYORUM KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN LÜTFEN
    Sen soyguna gidiyorum dersem gelmem ama sen gel araba ile gezmeye çıkalım takıl bana dersen gelirim ordan soyguna götürsen ve polise yakalanırsak ben ifademde senin gibi bir hırsızla alakam olmadığını söylerim bana dosthane bir şekilde gezeceğimizi söyleiğini ve beni kötü yola bulaştırdıgını soylerım polise ve serbest kalırım sen kendi hırsızlığınla kalırsın. Anlatabilmişimdir umarım. Sahterankı kasan adam kumluteam ve çarları silki alan çarlar kumluteam ve çarları neden diğerleri ceza alsın ki göründü diye o videoda başka çarlar da var ama sahte kasmayan. Umarım anlamışındır . ZATEN kumluteam sahte kastıgını kendılerı de bılıyor artık .Kumluteamin 2 tane atack trader wiz 1 tane koruma hunter çarı ile botla kervan çektıgını onlarda bılıyor yanı artık .Ayrıca bu Fod guildi bnm eski guildin de banlanmasına bir nebze sebep oldu istesem ben burda hiçbirşey olmamış gibi gelir onlar masum degıl newmoon ve cerenımo masum degıl dıye ben de bok atabılırım ama 1 tane gereksizin yüzünden bir yanlış anlaşılma sebebiyle ban yemeleri benim için doğru değil.Arkadaşlar bana dertlerini anlattı telefonda alakaları olmadıkları belli ben de zaten bu kişileri şikayet etmedim ki zaten ben gormedım bıle .He telefonda dertlerini anlattılar ama sanırım bana guvenmeyip telefon konuşmamızın ses kaydını almışlar konuda seskayıtları falan mevcutdiyor da böyle kanunsuz işlere gerek yok ki ben her türlü yasal haklarımı da kullanmasını bilen biriyim .Ki bir daha da zaten muhattap olmayacam kimse ile bu konu hakkında .Ne telefondan ne de başka bir yerden .Bu oyunda birine de telefon veriyorsun bkaıyorsun 2 gun sonra numaran or..pu olmuş .Herkesin elinde.Eğer suçsuzsalar bana anlattıkları gibi asgard kend instiyaatifi ile banladı kendi insiyatifi ile de açar açmazsa da benim için sorun yok .Ben bu konu açılmadan önce banlar verildiği günü zaten bizzat öm attım asgarda şikayet etmeıgım kişiler olayla alakasız olan kişiler de ban yedı duzeltırmsınız dıye .Ama bu benım kendı vıcdanımı rahatlatmak ıcın yaptıgım bısıydı.Ama sonuç olarak sahte kasan kumluteam fod1warrıor nededdin fod baron çarları sahterankdan banlandı mı banlandı gerisi de artık benım için problem degıl .Noktayı koyuyorum burda bu konu ile alakalı kimseyle muhattap olmam daha da uzatmam.Uzatan da kendı kendıen uzatsın ve benı boşu boşuna da kimse etiketlemez ise sevınırım.
    Konu Yavuzhan4129 tarafından (08.Şubat.2018 Saat 14:13 ) değiştirilmiştir.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı Yavuzhan4129 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen soyguna gidiyorum dersem gelmem ama sen gel araba ile gezmeye çıkalım takıl bana dersen gelirim ordan soyguna götürsen ve polise yakalanırsak ben ifademde senin gibi bir hırsızla alakam olmadığını söylerim bana dosthane bir şekilde gezeceğimizi söyleiğini ve beni kötü yola bulaştırdıgını soylerım polise ve serbest kalırım sen kendi hırsızlığınla kalırsın. Anlatabilmişimdir umarım. Sahterankı kasan adam kumluteam ve çarları silki alan çarlar kumluteam ve çarları neden diğerleri ceza alsın ki göründü diye o videoda başka çarlar da var ama sahte kasmayan. Umarım anlamışındır . ZATEN kumluteam sahte kastıgını kendılerı de bılıyor artık .Kumluteamin 2 tane atack trader wiz 1 tane koruma hunter çarı ile botla kervan çektıgını onlarda bılıyor yanı artık .Ayrıca bu Fod guildi bnm eski guildin de banlanmasına bir nebze sebep oldu istesem ben burda hiçbirşey olmamış gibi gelir onlar masum degıl newmoon ve cerenımo masum degıl dıye ben de bok atabılırım ama 1 tane gereksizin yüzünden bir yanlış anlaşılma sebebiyle ban yemeleri benim için doğru değil.Arkadaşlar bana dertlerini anlattı telefonda alakaları olmadıkları belli ben de zaten bu kişileri şikayet etmedim ki zaten ben gormedım bıle .He telefonda dertlerini anlattılar ama sanırım bana guvenmeyip telefon konuşmamızın ses kaydını almışlar konuda seskayıtları falan mevcutdiyor da böyle kanunsuz işlere gerek yok ki ben her türlü yasal haklarımı da kullanmasını bilen biriyim .Ki bir daha da zaten muhattap olmayacam kimse ile bu konu hakkında .Ne telefondan ne de başka bir yerden .Bu oyunda birine de telefon veriyorsun bkaıyorsun 2 gun sonra numaran or..pu olmuş .Herkesin elinde.Eğer suçsuzsalar bana anlattıkları gibi asgard kend instiyaatifi ile banladı kendi insiyatifi ile de açar açmazsa da benim için sorun yok .Ben bu konu açılmadan önce banlar verildiği günü zaten bizzat öm attım asgarda şikayet etmeıgım kişiler olayla alakasız olan kişiler de ban yedı duzeltırmsınız dıye .Ama bu benım kendı vıcdanımı rahatlatmak ıcın yaptıgım bısıydı.Ama sonuç olarak sahte kasan kumluteam fod1warrıor nededdin fod baron çarları sahterankdan banlandı mı banlandı gerisi de artık benım için problem degıl .Noktayı koyuyorum burda bu konu ile alakalı kimseyle muhattap olmam daha da uzatmam.Uzatan da kendı kendıen uzatsın ve benı boşu boşuna da kimse etiketlemez ise sevınırım.
    hala diyorsun ben onları şikayet etmedim yavuz bu adamlar şikayet ettiğin adamlara yardım ediyorlar orada eğer şikayet ettiklerin sahte rank kasıyorsa senin demene göre bu arkadaşlarda buna bilerek yada bilmeden alet olmuşlar ya senin dediğin yanlış kimse orada sahte rank kasmıyor yada senin dediğin doğru orada bir sahte rank kasılıyor ve bu arkadaşlarda buna bulaşarak suçu paylaşıyorlar sen önce şunu söyle orada sahte rank kasılıyor mu yoksa orada sahte rank kasılmıyormu __?
    bu yazdıklarını okudugumda aklıma ilk gelen bu kişiler seni telefonla aramış ve tehtit etmişler sende bu sebebten R yapıp videoyu bile kaldırmışsın neyse dediğin gibi inşallah hakkaniyetli bir karar verilir ve haksız yere kimse madur edilmez
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Yavuzhan4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yavuzhan4129 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    88
    Beğenilme 
    77

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala diyorsun ben onları şikayet etmedim yavuz bu adamlar şikayet ettiğin adamlara yardım ediyorlar orada eğer şikayet ettiklerin sahte rank kasıyorsa senin demene göre bu arkadaşlarda buna bilerek yada bilmeden alet olmuşlar ya senin dediğin yanlış kimse orada sahte rank kasmıyor yada senin dediğin doğru orada bir sahte rank kasılıyor ve bu arkadaşlarda buna bulaşarak suçu paylaşıyorlar sen önce şunu söyle orada sahte rank kasılıyor mu yoksa orada sahte rank kasılmıyormu __?
    bu yazdıklarını okudugumda aklıma ilk gelen bu kişiler seni telefonla aramış ve tehtit etmişler sende bu sebebten R yapıp videoyu bile kaldırmışsın neyse dediğin gibi inşallah hakkaniyetli bir karar verilir ve haksız yere kimse madur edilmez
    bahadir beni tanımadığın için bos konusuyosun beni ne onlar ne bir baskasi tehdit edemez .Tehdit etseler ses kayitlari varmis atsınlar sana bakalm tehdit mi ediyorlar yoksa olaylarla alakaları olmadıklarını anlatmak için mi arıyorlar ama tekrar söylüyorum ben numaramı vermedim onlara arasınlar diye benim numaramı bir namussuz veriyor birilerine .Kaç yaşında adamım bir hayatım var boyle oyun için bu tip konuşmalar yaptığımı birileri duysa zTen rezillik kaç yaşında adamsın oyun için uğraştığın şeylere bak diye Dedim gibi bahadır sen olaylara farklı boyut acısı kazandırmaya calisiyosun ama ortada bir yanlislik var ben şahsen vicdan azabı çektiğim için birşeyler yapmaya calisiyorum adamlar telefonda da söyledi biryerlerden artirdiklari paralarla car yapılmış bu yanlışlığı düzeltmeye çalışıyoruz .YANİ SENİN BURDA BOS.YERE BOS İSLERLE UGRASTİRMAN KİMSEYE YARAR SAGLAMİO BANA ZARARDA SAGLAMİYOR AMA SENİN UNİOUDAKİ ADAMLARA ZARAR SAGLİYOR SEN DAHİL.K9NUYLA ALAKASİ UZAKTAN YAKİNDAN OLMAYANLAR YORUM YAPMAZSA SUANA OLAY COZULMUSTU COKTAN.Hadi Fearless ile araları bozuk onlar gelip konuyu baltalior ama sen neden konuyu FODLARİN ALEYHİNE CEVİRDİN anlamadım acikcasi hadi esen kal çok da pembe dizi iyi değil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş