Beğeni Ağacı132Beğeniler

Konu:Sahte rank düzeltilmesi için FeaR_Or_Die

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Öncelikle geçmiş olsun @Asgard bey incelmesi kesin şu şekilde olmuşdur towndan alınan malın saati ve satış saati. AMA o anlamazki yolun neden uzun tutuldugunu süit kasmak için jangandan çıkıp haritanın 4 bir yanınandan dolanarak kasmak zorunda oldğumuzu anlmaz oyunda kervan gold ratesi sadece alex semer arası veriyor bundan dolayıda tiefler bütün çarlarımı alex ve semere dikiyor bundan dolayı jagan hotan arası gidilir gelinir siz incelemeyi mal alıp satıp saatine göre degil beyininizle düşünerek verim bir zahmet adamların amacımcidden silk kasmak olsa ranka girip. Yavuz gbi açar bi npcli çar salar kasar durur milyarlık çarlaını nie riske atsınlar az mantık lütfrn @Asgard
    AndreA_A, PLayGiRL and NewmooN like this.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı AndreA_A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asgard lütfen konuyu tekrar inceleyip açıklama yapmanızı arz ederim.
    Arza ricaya gerek yok yapmaları gereken bu zaten hatalarını anlayıp özür dilemeleri gerek
    AndreA_A, xks1, NewmooN ve 2 kişi bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı AndreA_A Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Ali Osman sen ne anlatıyorsun mk? İnsanların problemi var ve sen yırtık dondan çıkar gibi anlamsızca bir şeyler yazıyorsun. Bu adamların o silke ihtiyacı olmadığının herkes farkında kimse işine geldiği gibi yorum yapmasın.
    Deniz sanada söyliyeyim diğerleri de görsün bu kişileri ben şikayet etmedim hatta ilk şikayet konusu açıldığında 58snlik video ban için yeterli olmayabilir dedim gerçekten sahte job varsa asgard araştırır gereneki yapar dedim. Ben neden işime gelecek şekilde yorum yapayım bir çıkarım olmaz ki bu konuda

Ben 2 haftadır thief sahte rank kasanın peşine düşüm ve amacıma ulaştım fodlarla uğraşan kişi belli ama asgard gibi biri derinlemesine bir araştırma yapmadan da neden ban atsın.
    fod guild üyeleri dilleri çok sert bu konu üzerinde söylemiyorum buna oyunda böyle
    Konu Raava tarafından (06.Şubat.2018 Saat 11:30 ) değiştirilmiştir.

AndreA_A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AndreA_A isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    382
    Beğenilme 
    124

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz sanada söyliyeyim diğerleri de görsün bu kişileri ben şikayet etmedim hatta ilk şikayet konusu açıldığında 58snlik video ban için yeterli olmayabilir dedim gerçekten sahte job varsa asgard araştırır gereneki yapar dedim. Ben neden işime gelecek şekilde yorum yapayım bir çıkarım olmaz ki bu konuda

Ben 2 haftadır thief sahte rank kasanın peşine düşüm ve amacıma ulaştım fodlarla uğraşan kişi belli ama asgard gibi biri derinlemesine bir araştırma yapmadan da neden ban atsın.
    fod guild üyeleri dilleri çok sert bu konu üzerinde söylemiyorum buna oyunda böyle
    Okk
    ReaLaMity_

xks1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xks1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    44
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    377

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@Asgard ın yaptıdgı derilemsine olan incelemesi malın towndan alıp satma saatirdir birde bakabiliyorda orda dikilrken beklenen süresidir o alıp satma uzun sürmesinin sebebide belli birdaha mantıklı düşünmesi gerek herkezin mantıklı düşünüp yazması gerek
    PLayGiRL, NewmooN and 1X1Y like this.

SF_ChosenOne
    SkyMai — Threeman —

NewmooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NewmooN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    29

Mantik ile degil gorsellik ile yapilan bir hata. Ben ailemle ilgilenmeyip mubabbet etmeyip sabah saat 6 da yatip sabah saat 7 de kalkip 1 saat uyku ile işe gidiyorsam gece boyu thieflerin uyumasini bekliyorsam ve hakkimla kervan cekiyorsam bu benim emegimdir. Sen benim gecemi gunduzumu katip yaptigim emegimi 58 saniye icin cope atamazsin boyle bir dunya yok bizi sikayet eden bile sahte olmadigni soyluyor. Olay inadana binmesin usta geregini yap kimse @asgsrd geri adim felan atti demez. Dogru olani yapicaksin adeleti sagliyacaksin. Adaleti saglamazsan o zaman yanlis yapmis olursun. @Asgard
    xks1, mbeysu, PLayGiRL ve 3 kişi bunu beğendi.

RIVALS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RIVALS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    8

@Asgard o kadar tecrübeli işi bilen bir gm ise biz de o kadar bu oyunu bilen herbirimizin en az 7 8 yıllık isro tecrübesi olan oyuncular olduğumuzun bilinmesi gerekir. 100 200 silk için milyarlık charlarımızı riske atmayacağımızın bilinmesi gerekir. Zaten silk geçmişimize bakılarakta ihtiyacımızın olmadığı görülecektir. 58 sn lik bir video ile ban atılıyorsa kusura bakmayın ben o tecrübeyide, tarafsızlığıda sorgularım. Bizim amacımız suit giymek için rank kasmak, bu kasma işlemi içinde 1 2 dklık duraksamaların normal olduğu ki bunun da dc veya farklı ihtiyaçlar sonucu olduğu böyle tecrübeli bir gm tarafından bilinmesi gerekir. Bu yanlışın bir an önce düzeltilmesini istiyoruz ve emeklere biraz saygı bekliyorz.
    PLayGiRL, xks1, 1X1Y ve 5 kişi bunu beğendi.

minhiboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    minhiboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    20

Biraz daha ağlayın varoş sürüsü. asdadasdasdasd

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

57 Sanıyelık kısa bir vide o sonucunda sahte job var deyıp karakterlerin banlanması yanlış bir olay kervan ceken cogu kısı kervanı cekerken en öne bir karakter koyar ve traderları ona traceler

videoda gecen olayda en önde bulunan car dc yıyo ver 1 dak ıcınde geri girip kervan devan ettırılıyo fakat videoyu alan şahıs daha öncesinde job rankda bizim guild elemanlarıyla yarışıp 100 150 sılk için kendi uniondaki adamların yerini thiflere söyleyip kestirmeye çalışan ona ragman rankda gecemeyinde sahte jobu kasan ve ban yiyen bir guıld elemanıdır eskiden yaşanan bu olayların verdiği acıyla bizim elamanların cok kısa 1 dak gıbı bir yerde beklemesini fırsat bilip 1 dak lık bir videoyla asılsıs bir iftirada bulunmasıdır zaten kervanların ne zaman alınıp ne zaman satıldıgı nerede ne kadar duruldugunu log larda incelediğinizde olayın aslı ortaya cıkacaktır 1 dak lık kısa bir video üzerine atılan bu banlar yanlıştır yanlışlıgın düzeltılmesını arz ederiz @Asgard
    RIVALS bunu beğendi.

Selcuk_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Selcuk_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

4 bin chara bin lira silke para yatırıp eğer bir dakikalık yanlış anlaşılmadan ban yiceksek bizde ben şimdiden satılıga çıkarim charı En az 5 lira chara harcama yapılacak sonucunda ban olacak valla ben oyuna 2 ay oldu başlayalı güvenilir server dedikleri güven sağlamıyor gördüğüm kadarıyla player kaybı sağlanıyor.!
    xks1 ve AndreA_A bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş