Sayfa 5 Toplam 12 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı132Beğeniler

Konu:Sahte rank düzeltilmesi için FeaR_Or_Die

yusbabaqa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yusbabaqa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Alıntı Filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış bir anlaşılma yok buz gibi sahte rank Son Emek Hırsızı Bükücü @Asgard
    ne kadar boş beleş biri oldugunun farkındasın demi kuyruk acısı nın verdıgı etkıler gerci bunlar sanada hak veriyom

Raava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Raava isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    288
    Beğenme 
    216
    Beğenilme 
    440

Alıntı xecu81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Raava Dostum Eleştiri Yapmakda Herkez Özgürdür Senin Analamadıgın Su O Videonun Dısında Araştırılmıs Hiç Bişey Yok Su Kadarını Sölimki @Asgardın Orda Kimlerin Oldugundan Dahi Haberi Yok Orda Kervan Çarlarınıda Banlamıs 30 Çar Var Orda Kervanda 15 Çar Ban Yemiş Ala Göremiyorsunuz Siz Hiçbişeyi Adam Bize Hırsız Dedi Asgarda Attım Sikayet Ettim Adam Ala Oyunda Küfürde Vardı Fotoda Ama Hiç Bişey Olmadı Bu Sadece Bizi Hedef Alınarak Yapılıyorsa Bilelim Bugun Bizi Suçsuz Yere Banlıyan Biri Yarın 5 Milyar Veren Adamıda Banlar Hiç Bişey Yapmadan O Zamanda Bu Oyunu Oynıyan Herkez Tehlikede Demektir Bu Oyunu Oynayan Biri Tracede Olan Çarın Mobs Yokken Durur Halde Oldugunu Bilir Mobs Dibine Atmıssa Hareket Etmez Orda Newmoon Ve CeroniM0 Hareket Edıyor Mobsa Tıklamak İçin Bot Böle Bişey Yapmaz Oyunu Bilmıyenler Yapmasın Bu İşleri Herkez Bildiği İşi Yapsın 40 Sn Video İle Ban Yiceksek Bu Oyunu Kimse Adaletli Oynamayı Beklemesin...
    Yanlış varsa düzeltilir inş odinde dahil olur bu işe oda bakar ben yine belirtiyorum videonun kısı bir video olduğunu ban için yeterli olmayabilir demiştim ama tek bakılabilen şeyde video değil asgard diğer herşeyide kontrol etmiştir buna eminim
    Benim tek isteyim sahte Thief rank kasan biri vardı o banlandı ben tt saatlerce bekledim gelen giden olmadı puanı sürekli artıyordu 2 hafta takip ettim bir seferde buldum 10dklık video aldım umarım o kişi böyle bir işe birdaha kalkışmaz
    yusbabaqa ve Furki bunu beğendi.

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

GZZ

İnsan yere mal filan yatırır bu kadar mı acemisiniz?

xecu81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xecu81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    25

Alıntı Raava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış varsa düzeltilir inş odinde dahil olur bu işe oda bakar ben yine belirtiyorum videonun kısı bir video olduğunu ban için yeterli olmayabilir demiştim ama tek bakılabilen şeyde video değil asgard diğer herşeyide kontrol etmiştir buna eminim
    Benim tek isteyim sahte Thief rank kasan biri vardı o banlandı ben tt saatlerce bekledim gelen giden olmadı puanı sürekli artıyordu 2 hafta takip ettim bir seferde buldum 10dklık video aldım umarım o kişi böyle bir işe birdaha kalkışmaz
    Böyle Yapanlar Banlansın Kardeşim Varsa Bizsek Bizide Banlaya Bilir Ama Ben Sürekli Kervanı Çekiyorum ki Thieflerle Ugrasıyoruz Sürekli Kaçak Yapsak Zaten Peşini Aramayız Veri Tabanı İncelense Haklı Oldugumuz Görülecek Ama Riskli Diye Bakmıyorlar Ve Kolaya Geliyor Ban At Geç Biz Buna Karsıyız Videoda Görülüyormus Çarlar Ondan Ban Atılmıs @Asgard Bunu Kendi Diyor Video İle Yapılmıs Bir İşlem Bu Yakısık Alır Bişey Değil @Odin de Baksın Ve ÇArlarımız Geri Açılsın Bugün Bize Yapılan Haksızlık Yarın Sizede Yapılabilir Böyle Durumlarda Birlikde Olmak Haksızlıklara Birlikde Karsı Duymalıyız Ama Bu Sanki Düşmanlık Gibi Algılanıyor Bugun Bize Yapılan Yarın Sizlerede Yapılır Bu Durumda Sadece Biz Değil Tüm Oyuncular Tehlikede Düzgün Araştırılmadan İşlem Yapılması Videoyu Yaklastırıp Su Çar Su Çar Ban Denilmesi Ayıp Varsa Videonun Devamı O Sikayet Eden Adamsa Atsın İzliyelim @Asgard da Görsün Bizde Yazık Çok Yazık....
    NewmooN bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    25

GZZ

İnsan yere mal filan yatırır bu kadar mı acemisiniz?
    Elle Atak Yaptıgımız İçin Yani Online Oldugumuz İçin Yatmıyor Canım Kardeşim Beynini Tuvalettemi Bıraktın Bi Takda Öle Konusalım Orda 1 dklik Durmayla Sahte Rank Oluyorsa ki Sebebide Bir Arkadaşımızdan Kaynaklanan Problem Tüm Serverı Yarın Başka Şeyler İçin Banlarlar Bu Kadar Duyarsız Olmanızda İlğinç Siz Kimsizniz Bilmem Ama Senin Çarınıda (LAN) yazarsın küfürden banlarlar o zaman Görürüm Buda Öle Saçma Bişey....
    NewmooN bunu beğendi.

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

Yav tutturmuşsunuz 5 milyarlık char 5 milyarlık char diye. Birinizde biz şu yüzden oradaydık diye açıklama yapmıyor durmadan ters psikoloji yapıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ben videoda gördüğümü söylüyorum. Açıp izlenince görünen olay @Asgard ' ın da belirttiğini gibi newmoon karakterlerinin orada olması ve botta olmasa bile npc thieflere atak yapması. Neden ordasınız arkadaşım madem alakanız yok sahte kasmıyorsunuz 5 milyarlık charlarınız varda. Zamanında Ali arkadaşımızın oyundan yanlışlıkla wts gold gibi bir şey yazıp daha sonrasından hatasını düzeltmesine rağmen hemen , charı ban yedi ve 1500tl ye yakın emeği gitti. Bu adam bilmiyor muydu oyundan wts gold yazılmayacağınıda 1500tl lik charıyla yazdı? Konuyu saptırmadan bir kişide şu yüzden oradaydık şunu yaptık bunu yaptık demiyorda . Asgard hatasını düzeltecek yok yanlış anlaşılma var biz sahte rank kasmadık alakamız yok diyip duruyorsunuz. WTB MANTIK ÇERÇEVESİNDE AÇIKLAMA.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Yav tutturmuşsunuz 5 milyarlık char 5 milyarlık char diye. Birinizde biz şu yüzden oradaydık diye açıklama yapmıyor durmadan ters psikoloji yapıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ben videoda gördüğümü söylüyorum. Açıp izlenince görünen olay @Asgard ' ın da belirttiğini gibi newmoon karakterlerinin orada olması ve botta olmasa bile npc thieflere atak yapması. Neden ordasınız arkadaşım madem alakanız yok sahte kasmıyorsunuz 5 milyarlık charlarınız varda. Zamanında Ali arkadaşımızın oyundan yanlışlıkla wts gold gibi bir şey yazıp daha sonrasından hatasını düzeltmesine rağmen hemen , charı ban yedi ve 1500tl ye yakın emeği gitti. Bu adam bilmiyor muydu oyundan wts gold yazılmayacağınıda 1500tl lik charıyla yazdı? Konuyu saptırmadan bir kişide şu yüzden oradaydık şunu yaptık bunu yaptık demiyorda . Asgard hatasını düzeltecek yok yanlış anlaşılma var biz sahte rank kasmadık alakamız yok diyip duruyorsunuz. WTB MANTIK ÇERÇEVESİNDE AÇIKLAMA.
    SEN ANLAMIYOSUN GALIBA YUKARI CIK OKU SABAHTAN BERI NE YAZILMIS SW DA THIEF OLDUGUNDA KERVANI ORTADA CEKICEK DEGILIZ KENARDAN KENAR DAN CEKIYORUZ KAC AYDIR BU BOLE ONDE MALI GOTUREN ADAM DC YIYO VE OYUNA GIRMESINI BEKLIYOLAR 1 DAK DURUNCA SAHTE RANK MI OLUYO SIRF YAZMAK ICIN YAZMAYIN SURAYA BEYNINIZI CALISTIRIN O DA VARSA TABİ
    NewmooN bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

Kİ MEVCUT BULUNAN YER ÖLE GİZLİDE BİR YER DEĞİL SAHTE KASICAK OLSAK UNİQ SPAWN YERİNDE SAHTE RANK KASMAYIZ DEMİ AZ Bİ ÇALIŞTIR KAFAYI

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    25

Senin Mantıgın Yetermi Bilmıyorum Ama 30 Çarla Kervan Çekiyoruz Jangana Thieflere Görünmemek İçinde Kıyı Köşeden Gidiyoruz Sana Ne Gibi Açıklama Lazım Çarlar Botta Değil Botta Olsa Zaten Yatarlardı Tüm Çarlar Elle Atack Yapmakda Orada Sbot Kullandınmı Tracede Bilmıyorum Ama Tracede Bir Çar Asla Konum Değiştirip Atak Yapmaz Mobsa Tıklayamıyor Diye Orada İzle Videyu Newmoon ve Ceronimo konum değiştiriyor mobsa tıklamak için bunu neden bu kadar anlamıyorsunuz ben anlamıs değil size yapılmadı diye sanırım o arkadas oyun içi WTS gold yazmak yanlıslıkla olan bişey değildir bunu herkez farkında WTS ne dıcekti Gold Coinmi Dur Allah Askına Böle Ban Olmz Zaten Onunda Banlanması İlğinç Ve Yanlıs Ama o Cocugun Yaptıgı Yanlısdan dolayı Oluyor Biz Kervan Çekiyoruz Gold Yapıyoruz Arkadaşların Eksiklerini Tamamlıyoruz Yardımlasıyoruz Bu Yüzden Ordayız Açıklıyabildimmi Canım Kardeşim Aldımı Beynin...
    Bunun Oyun Kurallarında Bir Karsılıgı Yok Yani Kervan ÇEken Ceza Yicekse Herkeze Geçmiş Olsun Adalet Ve Mantık İstiyoruz...
    NewmooN bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    63
    Beğenilme 
    67

@Asgard bir geri dönüş bekliyoruz ortada bir yanlış var WTB ADALET

Sayfa 5 Toplam 12 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş