Sayfa 6 Toplam 12 Sayfadan Birinci ... 45678 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı132Beğeniler

Konu:Sahte rank düzeltilmesi için FeaR_Or_Die

NewmooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NewmooN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    40
    Beğenilme 
    29

Alıntı Filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav tutturmuşsunuz 5 milyarlık char 5 milyarlık char diye. Birinizde biz şu yüzden oradaydık diye açıklama yapmıyor durmadan ters psikoloji yapıp kendinizi haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ben videoda gördüğümü söylüyorum. Açıp izlenince görünen olay @Asgard ' ın da belirttiğini gibi newmoon karakterlerinin orada olması ve botta olmasa bile npc thieflere atak yapması. Neden ordasınız arkadaşım madem alakanız yok sahte kasmıyorsunuz 5 milyarlık charlarınız varda. Zamanında Ali arkadaşımızın oyundan yanlışlıkla wts gold gibi bir şey yazıp daha sonrasından hatasını düzeltmesine rağmen hemen , charı ban yedi ve 1500tl ye yakın emeği gitti. Bu adam bilmiyor muydu oyundan wts gold yazılmayacağınıda 1500tl lik charıyla yazdı? Konuyu saptırmadan bir kişide şu yüzden oradaydık şunu yaptık bunu yaptık demiyorda . Asgard hatasını düzeltecek yok yanlış anlaşılma var biz sahte rank kasmadık alakamız yok diyip duruyorsunuz. WTB MANTIK ÇERÇEVESİNDE AÇIKLAMA.
    Mantık Olan İnsana Açıklama yapılır okunanları Hala daha Okuyup anlamadıysan o senin Şahsi beynınle olan sıkıntındır. Bazı okur anlamaz Dinler anlamaz heh sen ondansın sen git oyununu oyna Millet seni ilgilendirmez. Forumda Her konunun Altında Sen varsın Yırtık dondan cıkar Gibi İşine bak sen

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

Alıntı NewmooN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantık Olan İnsana Açıklama yapılır okunanları Hala daha Okuyup anlamadıysan o senin Şahsi beynınle olan sıkıntındır. Bazı okur anlamaz Dinler anlamaz heh sen ondansın sen git oyununu oyna Millet seni ilgilendirmez. Forumda Her konunun Altında Sen varsın Yırtık dondan cıkar Gibi İşine bak sen
    Üyeliğime bakarsan ve mesaj sayıma yeter o sana . Diğer meseleye gelince vasıfsız elemanların beynime laf ettiğini gördükçe gülüyorum Af zamanı gelince mesaj atarsınız açılır. Hadi kg .

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    1204
    Beğenilme 
    741

umarım Adalet yerini bulur kim haklı kim haksız bilmem ama @Asgard'ın gelişi güzel ban verecegini düşünmüyorum ki ortada Bir hata Varsa onuda düzeltecektir.umarım Herkez istedigine Kavuşur. iyi oyunlar

Char : __MyRuLeSs
    Guild :RedLine
    Name:Hanifi Mete
    ForeveR:_AsKaN_

Selcuk_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Selcuk_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

Beyler charım satılık alan varsa arasın beni çöpe char atmak için para,vakit harcamadım ben..!
    oguzhan35 bunu beğendi.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı MyRuless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım Adalet yerini bulur kim haklı kim haksız bilmem ama @Asgard'ın gelişi güzel ban verecegini düşünmüyorum ki ortada Bir hata Varsa onuda düzeltecektir.umarım Herkez istedigine Kavuşur. iyi oyunlar
    Kardo kurunun yanında yanmış bu insanlar muhtemelen diğerleri sahte kasarken bunları çagırmış belki de bunlarda yardım maksadıyla gitmişler fakat ortada yanlış anlaşılmaya sebeb olan orada o charlar beklerken ister sal bıta kes ister elle kes fark etmez ister npc charın olsun ister 12 milyarlık charın bir kişi çıkıp beyler durmayın burda biri video alır banlanırız demeliydi ki nitekim yavuzun şikayet ettiği ve sahte rank kasıyorlardı desikleri kişilerle birlikte hareket ederken videoya alınmışsınız evet video kısa fakat size gelen droblardan orada kaç dakika beklediğiniz muhtemelen çıkar ve size nacizane tavsiyem uslübunuzu bozmadan ve tehtitkar konuşmalardan kaçınarak savunursanız kendinizi daha yapıcı olur zaten en fazla 2 haftaya düzgünce ceza affı gelme ihtimali var ilk oldugu için 1 haftada banı açılan arkadaşlarımız oldu geçmiş olsun
    MyRuless bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    1204
    Beğenilme 
    741

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardo kurunun yanında yanmış bu insanlar muhtemelen diğerleri sahte kasarken bunları çagırmış belki de bunlarda yardım maksadıyla gitmişler fakat ortada yanlış anlaşılmaya sebeb olan orada o charlar beklerken ister sal bıta kes ister elle kes fark etmez ister npc charın olsun ister 12 milyarlık charın bir kişi çıkıp beyler durmayın burda biri video alır banlanırız demeliydi ki nitekim yavuzun şikayet ettiği ve sahte rank kasıyorlardı desikleri kişilerle birlikte hareket ederken videoya alınmışsınız evet video kısa fakat size gelen droblardan orada kaç dakika beklediğiniz muhtemelen çıkar ve size nacizane tavsiyem uslübunuzu bozmadan ve tehtitkar konuşmalardan kaçınarak savunursanız kendinizi daha yapıcı olur zaten en fazla 2 haftaya düzgünce ceza affı gelme ihtimali var ilk oldugu için 1 haftada banı açılan arkadaşlarımız oldu geçmiş olsun
    inşallah kardo dedigim gibi Asgard düzeltecektir hatayı(varsa) umarım.

Char : __MyRuLeSs
    Guild :RedLine
    Name:Hanifi Mete
    ForeveR:_AsKaN_

karabela09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    karabela09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    24
    Beğenme 
    201
    Beğenilme 
    54

Alıntı NewmooN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asgard Usta bak sımdı
    1.Bu Video'da gercekten sahte jop olayı olsa bu video 58 sanıye olmaz.
    2. Hevval FT'nin sahte Jop Video'su 10 DK civarı felan.
    3. Ben zaten 7 Lv Ceronimo 7 Lv Neden Sahte Jop kasalım.
    4. Hadi deki Sahte Jop Rank Gidip unig atan 2 Yol arasında cekıcek Kadar Cesaret ?
    5. Sen burda 58 Saniyelik Video Bakıpta Ban atamazsın.
    6. Sen Bunları Benden Ondan Sundan Daha cok dusunup Tarafsız Karar vermek Zorundasın.
    7. Şikayet Eden Adam Bile Bizi Sikayet etmedıgını SÖyluyor.
    8. Bu Olay SAhte Jop Olsaydı Eğer Video 58 Saniye degilde 5 Dk + olurdu.
    9. Kontrol ediceksin nerde Durmus ne olmus öyle bakıcaksın.
    10. Vİdeo'yu zaten Detaylı incelediysen Ceronim0 ve benım Botta olmadıgımızı anlarsın.
    11. Gereginin Yapılmasını incelenmesini Rica Ediyorum
    https://i.hizliresim.com/XPdgpj.jpg

NymeriaSand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NymeriaSand isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    163
    Beğenilme 
    253

xecu81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xecu81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    25

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Sen Hiç Kervan Çekerken Kervan ÇArlarını Napıyorsun Kervan Çarlarını Traceleyip 1 Çara Pilotluk Yaptırmıyormusun yoksa 10 Çara Birdenmi Hareket Ettiriyorsun Bildigim Kadarıyla Kervan Çarlarını Birininm Peşine Takmak İllegal Değil Ki Kesenlerde Bizleriz O Çıkanları Ellerimizle Hem Para Kasıyoruz Hemde Jop Ki Orada Pilot Çar Durdu Gördüğün Gibi Yasak Olan Kaçak Jop Kasmak Biyerde 1 Dk Beklemek Değil Sahte Rank Dediğin Gidersin Kimsenin Olmadıgı Geçmediği Biyere Koyarsın Bota Thief Kesersin Amacın Kasılmaktır Buda Silk Almaya Jop Ranka Sebep Olur Ceza Alırsın 30 Çarla Kervan Çekip Asıl Çarların Hepsi Online İle Kervanı Kollaması Yasakmı Serverda _? Burda KErvan Yatmasın Diye Kervanı Kolluyoruz Duraklamısız 1 Dk 1 Sefer Thief Atsa 20 Puan Gelir Gelmez Biz 50k Kastık 100K Kastık 1Dk Duruncamı Kaçak Oldu Sahte Oldu Az Adalet Biliyorsanız @Asgard Yaptıgın Yanlıs Bu İnsanlar Normal Kervan Çekiyor Çarları Takılmıs 1 Arkadaş Nedeniyle Ortada Sahte Rank Yok Dersiniz Ama Adalet Şimdilerde Bulunmuyor Malesef İnsan Oglunda Af Falan Değil Biz Hakkımızı İstiyoruz Suclumuyuzki Çarımız Banlandı Git Benim Attıgım Ss lerde Hırsız Diyenlerı Küfür Edenleri Banla Edebiyle Alın Teriyle Çar Kasıp Emek Verenleri Değil Droplardan Vs Demişin Hiç Sroda Gmlik Yaptınmı Bilmem Ama İstese O Kervan Kaçda Alınmıs Kaçda Verilmiş Bulur Ama Risk Almıyor Arkadas Orda Durdugumuzu Görme Sansı Cok Düşük Daha Kolay Olan Gitsin Bu Kervan Alış Veriş Tarihine Saatine Baksın Ama Bakmaz Çünki Riskli Veri Tabanına Girmek Bundan Banlamak Kolaya Geliyor Yarız Sizde Banlanırsınız O Zaman Bende Burda Olursam Sölerim Size Anlarsınız Yapılan Emekleri Bu Sekilde Nasıl Mahfedildiğini Çarlarımızın Açılması Bizim Hakkımız Çünki Sahte Kasmadık 30 Çarla Çektik Çok Kendine Güvenen Varsa Çeksin Denesin Bu Kadar Zorluk Çekip Bu Yapılan Ayıptır... Sizdende Haklının Yanında Olmanızı Bekliyoruz Kardeşim Kimseden Haksız Yere Bişey İstemiyoruz Videoda 58 sn 10 sn yürürken 48 sn duraklama var çeken arkadas bile bizim olmadıgımızı söylüyor asgar çarı gormus hop ban mis gibi iş Sizce Asgardın Haklı Oldugu Nokta Nerde _? Eger Baktıysa Veri Tabanına Açıklasın SSlerini atsın Bekliyoruz...

Filozof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Filozof isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    81
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    321

KANITLARI KALDIRIN AZCIK DAHA @Asgard etiketleyelim belki banımızı açar Ulan madem alnın akta ne diye kaldırtıyorsunuz videoyu bre emek hırsızları. Asgard'ın olur da aklı karışırsa ben videoyu download ettim. Bir mesajla yeniden upload edip yollayabilirim. Adaleti sağladıkları için yeniden teşekkür ediyorum .

Sayfa 6 Toplam 12 Sayfadan Birinci ... 45678 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş