Sayfa 9 Toplam 12 Sayfadan Birinci ... 7891011 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı132Beğeniler

Konu:Sahte rank düzeltilmesi için FeaR_Or_Die

Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sentinel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    110
    Beğenme 
    1072
    Beğenilme 
    846

Alıntı d3viL_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asgard bi açıklama yapmanız lazım 50 sanıyelık vıdeoda ban attınız yeterli geldi ertesi günlerde yeni madde geldi bu maddeyi getirmek saçma olmuş 5 dakika çok uzun bi zaman adamı 5 dakika nasıl çekicez illaki farkedecek ve yoluna devam edicek bottan adam varmı yokmu bakmak çok zor iş değil
    Alıntı AusePride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 dakika çek kenara rank kas 2 dakika yürü, 4 dakika çek kenara 2 dakika yürü
    Tekil Mesajımın Linki

ah tavsiyelerimizi dikkate alsanız biraz @Asgard
    HiddenPower*RoyalGuard

RoyalFamily

d3viL_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    d3viL_TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    138
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

Bende onu diyorum 4:59 olsa adam isyan eder 5 değil diye sahte sahte rank kasmak isteyenlere avantaj 4 dakıka zaman tut mbottan bak adam varsa yürü
    AO_MuRaT_131

Durum 
    Konular 
    138
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

Bu kural bundan sonrası için mi geçerli yoksa bu banları açmak için mi getirildi? @Asgard
    Bu algıyıda kendi sayenizde oldu yılda 2 3 kere güncelleme yapardınız sorunlara bakmazdınız mesajlara bıle cevap yokken bi char banı için kural değişti. Arkadaş banlıysa suçu yoksa açın ama bunun için kural değişmiş gibi gösterildi
    AO_MuRaT_131

xecu81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    xecu81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    25

Bizim Daha Güzel Bir Teklifimiz Var Kervanın Sehirden Çıkış Ve Diger Sehre Girişi Konusunda Bir Sınırlama Getirilsin Ona Göre Ban Atılsın Bizim Orda 1dk Durunca Ban Atılınca Asgard 1 Dk durmakla Banmı Olur Demiyorsunuz Ama 5Dk Çekilirmi Diyorsunuz O Zaman Bakılacak Ve Daikalara Öle Karar Alınıcak Bizim Hiç Bişeyden Korkumuz Yok Adil Olunsun Arastırılsın Bu Bize Yeter Girilsin Datalar Veri Tabanları Araştırılsın Haklı Oldugumuz İçin Çarımız Açılsın Ama Sizler Sadece Düşmanlık Yapıp Kör Kalmayı Seçenlerdensiniz Malesef Üzücü Jop Rank Sadece Çar Keserek Yapılsın O Zaman Daha İyi Olur Herkez Birbirini Kesmeye Çalısır Dimi O Zaman Böle Yasak Yapılanlarda Kolay Seçilir Empati Yapın Azcık Adaletli Olun Yorumlarınızda orda 5 dk duraklama demiyor 5 dk video dıyor adam tutup 3 4 dk mal kesip sonra hareket ederse bu asgardın eline kalan bişey ama 50 sn çekipde sonra adamlar sahte kasıyor deniyorsa bu ayıpki bu şikayeti yapan bile asgarda açılsın die yazan birisi yazık... Olayları Sırf Bizim Çarlar Açılmasın Diye Dusunmeyın Herkezin Çarı Ban Yer Bu Şekilde Olursa İlla Tüm KErvan Çekenleri İzlesen 1 Dk Duraklama Yapmıslardır Biyerde Isınlanırken Falan Bile Video Çek At Misss Yazık Valla....

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    25

Bu algıyıda kendi sayenizde oldu yılda 2 3 kere güncelleme yapardınız sorunlara bakmazdınız mesajlara bıle cevap yokken bi char banı için kural değişti. Arkadaş banlıysa suçu yoksa açın ama bunun için kural değişmiş gibi gösterildi
    Dostum Adam Video 5 Dk Diyor Duraklama Değil Bizim İçin Kural Değişmemiştir Böye Olaylar Sürekli Oluyordur İçinden Çıkamıyorlar Garanti Olsun Diye Yapılmıs Bir İşlemdir Bide Böle Düşünün Nden Bize Bu Düşmanlık Kardes Kuyrugunuza Nerde Bastık Edebimizle Kendi Oyunumuzu Oynuyoruz Herkez Adaletli Olsun Düşünsün Araştırılsın Kimse Suclu Yesinler Banını Ama Bizim Sucumuz Yok Videodanda Belli Asgarda Attıgımız Bilgilerdende Hayırlı Geceler Adaletli Olalım Düşman İçinde Dost İçinde...

Durum 
    Konular 
    138
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

Senin kim oldugunu charını guildini bilmiyorum dikkat ettiysen orda sucu yoksa banını acın ama kural degıstırmek saçma dedım ayrıca dikkat et kuyruk sandıgın başka bişey çıkmasın
    AO_MuRaT_131

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    25

Senin kim oldugunu charını guildini bilmiyorum dikkat ettiysen orda sucu yoksa banını acın ama kural degıstırmek saçma dedım ayrıca dikkat et kuyruk sandıgın başka bişey çıkmasın
    Yazılarından Pek O Anlasılmıyor Be Kardes Guıld Belli Çar Belli Biz Çok Kuyrugum Var Diyeni Duydukda Hepsi Bamya Çıktı Dikkat Ette Keser Sapı Kılıfından Çıkmasın İyi Çivi Çakarız Biz ... Senin Acılarını Acını Bilemem Ama Umurumda Değil Bizim Kimseyle İşimiz Yok Laf Sokmaya çalısma ufacık usak edasıyla Neyse Biz Haklı Haksız Ortaya Çıksın Peşindeyiz Aynı Yoldaysak Laf Dalasına Girmeye Gerek Yok Hayırlı Geceler

Durum 
    Konular 
    138
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

Alıntı xecu81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazılarından Pek O Anlasılmıyor Be Kardes Guıld Belli Çar Belli Biz Çok Kuyrugum Var Diyeni Duydukda Hepsi Bamya Çıktı Dikkat Ette Keser Sapı Kılıfından Çıkmasın İyi Çivi Çakarız Biz ... Senin Acılarını Acını Bilemem Ama Umurumda Değil Bizim Kimseyle İşimiz Yok Laf Sokmaya çalısma ufacık usak edasıyla Neyse Biz Haklı Haksız Ortaya Çıksın Peşindeyiz Aynı Yoldaysak Laf Dalasına Girmeye Gerek Yok Hayırlı Geceler
    Laf dalaşı arayışı olan sensin ayrıca şuan oyunda charım bıle yok senin charın ban yese banane ayrıca yazdıgım gıbı kim oldugun hakkında bir fikrim yok charının banı ikimde bile degıl sen direk kuyruk muyruk diye havlarsan hoşt deriz bizde.
    AO_MuRaT_131

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı xecu81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Bekliyoruz...
    şimdi benim söylediklerimi muhtemelen yanlış anladın tam bilmiyorum ben senin oyun bilgini kervan taktiklerini söylemedim kervan cekerken ne kadar durdugunuzu ben bılmem ama ınceleme yapıldı dıyorsa asgard demek kı kac dk beklemıssınız normalde nekadar rank kasılmalı fakat sız nekadar fazlasını kasmıssınız bunları muhtemelen hesaplamıstır manasında dedım.Azda Olsa ADALET ten anlarız fakat bu oyunda adaleti biz değil yöneticiler belirler onlarda kurallar çerçevesinde adaletli olmaya çalışıyorlar ki o yuzden uslubunuza dıkkat edın kı varsa bır yanlıs bu yanlısı duzeltsınler uslubunuzu bozarsanız haklı iken haksız olursunuz dıye uyarıda bulundum.

birde @Yavuzhan4129 kardeşim sen bu videoyu attıgında sahte rank kasıyorlar diye şikayet amaçlı attın adamlar banlansın diye konu falan açtın sonra diğer kişilerde yanlarında banlanınca sucu olmayanlar banlandı ben onları sıkayet etmedım dıyıp duruyorsun sana bır soru sormak ısterım ben bır yerı soyacam araba lazım sana soyguna gıdıyoruz demeden arabanla yardımıma gelmenı ıstedım sende geldın bana yardımcı olsun ve yakalandık sımdı sen benım haberım yoktu dıyınce sucsuz mu oluyorsun bunun bır sorusturma kısmı arastırma kısmı var dımı bu kısımda da senı ıcerde tutuyorlar delıl karartma olmasın dıye boyle dusun sımdı senın demenle dıgerlerı sahte rank kasıyorlar dı bu arkadaslarda onlara yardım edıyordu sahte kastıklarını belkı bılmıyor belkı bılıyorlardı onu ben bılmem ona lafım yok ama senın dedıgın gıbı o vıdeoda kasılan bır sahte rank varsa orada npc thıef kesen herkes sucludur oyle degılmı yanlısmı soyluyorum

KİMSENİN TAGINA GUİLDİNE UNİONUNA BAKMAKSIZIN SADECE KONU ÜZERİNDEN YORUM YAPIYORUM KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN LÜTFEN
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

_Immortality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Immortality isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    40
    Beğenme 
    142
    Beğenilme 
    112

Phbot-- SİLKROAD ONLİNİN EN İYİ TRACE MODUNA SAHİPTİR 20 TRADER CHAR OLSA DAHİ Kİ SÜREKLİ 20 CHAR İLE KERVAN ÇEKEN Bİ GUİLDDİR FOD. CONSTAN -- HOTAN ARASI GİBİ UZUN YOLLAR KAT EDİYORSUNUZ Kİ BU NORMAL Bİ YOL DEĞİL EN DİPLERDEN GİDEREK YANİ CONS HOTAN ARASI 30 DK SÜRÜYORSA(MİSAL) 2.5 SAAT SÜRMÜŞ OLUYOR. 2.5 SAAT BOYUNCA TRADER KESMEK ZOR İŞTİR ARA ARA AFK DURUMLARI OLUP BOTA BRAKTĞNZ OLMUŞTUR. AZ DA OLSA DENK GELDİM AFK OLDĞUNUZU GÖRDÜM. YANLIŞ GÖRMÜŞTE OLABİR. ASGARD DERİN İNCELE YAPTIYSA BUNADA DENK GELMİŞTİR.
    xks1 bunu beğendi.

Sayfa 9 Toplam 12 Sayfadan Birinci ... 7891011 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş