Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu
Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Premium neden ayrıcalıklı giriş sağlamıyor?

BUMBUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BUMBUM isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    28
    Beğenme 
    9
    Beğenilme 
    77

+11111111111111112
    Anarchy35

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1162
    Beğenme 
    970
    Beğenilme 
    2020

Şaka gibi bi konu sayisiz kez yönetim bu duruma açıklik getirdi daha üstelemenin faydasi olacagini dusunmek bile komedi ayrıcalıgınin olmayacagini daha önce sayısız kez açılan konularda belirttiler bence boşuna zorlamayin vazgeçin bu sevdadan arkadaşın birisi yazmiş zaten gidin wc ve vb ihtiyacinizi gorun bot zaten oto deniyor neyin telaşı bu bende 1 saat bekliyorum ne yapalım yani yönetim cevap yazdigi halde konumu açalım ?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    64
    Beğenilme 
    63

Tek bir karakter girişinde sıkıntı yok,ancak honor karakteri girişinde problem var.Günlük ortalama 500 honor kastığını düşünürsek,saat 4'den sonra sunucuya giriş 10-15 dk sürüyor honor karakteri için sence buna değermi yada sen bu çileyi çekermisin?Çekmezsin.Kesinlikle limit arttırılmalı en azından Nisan ayına kadar.
    Alıntı ULEMAA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaka gibi bi konu sayisiz kez yönetim bu duruma açıklik getirdi daha üstelemenin faydasi olacagini dusunmek bile komedi ayrıcalıgınin olmayacagini daha önce sayısız kez açılan konularda belirttiler bence boşuna zorlamayin vazgeçin bu sevdadan arkadaşın birisi yazmiş zaten gidin wc ve vb ihtiyacinizi gorun bot zaten oto deniyor neyin telaşı bu bende 1 saat bekliyorum ne yapalım yani yönetim cevap yazdigi halde konumu açalım ?
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1162
    Beğenme 
    970
    Beğenilme 
    2020

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek bir karakter girişinde sıkıntı yok,ancak honor karakteri girişinde problem var.Günlük ortalama 500 honor kastığını düşünürsek,saat 4'den sonra sunucuya giriş 10-15 dk sürüyor honor karakteri için sence buna değermi yada sen bu çileyi çekermisin?Çekmezsin.Kesinlikle limit arttırılmalı en azından Nisan ayına kadar.
    İsro da honor kasanlara hakaret etmek olur bu honor işine giren insan her türlü zorluga gogus germişki yapiyor o işi honor kolay bisey olsa zaten herkes rankta dans yapar onun icin bu gibi bahaneler yersiz. Limit icin gerekli açiklamalar yapildi daha onceki konularda takip edip beklemeliyiz baska yapacak bisey yok etiket olayi arttikca yonetimin konulari okuma orani o kadar zorlasiyor su konuda belki 5 den fazla etiket vardir saymadim.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    64
    Beğenilme 
    63

Kurduğun cümleden gördüğüm kadarıyla iSro oynamıyorsun.iSroda nasıl honor kasıyorlar biliyormusun? Anlatayım sana:
    iSro'da şuanda VIP KARAKTERLERE GİRİŞ HAKKI MEVCUT.Yani,bu HAKKA SAHİP CHARLAR TEK TIKTA GİRİŞ YAPAR.
    HONOR KASANLAR BU KARAKTERLERE SİLK ÇEKEREK,O ACCOUNT'U VİP YAPAR.ORTALAMA İSRODA 40 DK-1 SAAT ARASI 40 LEVEL YAPILIR.YANİ GÜNLÜK KASABİLECEĞİN MAXİMUM KARAKTER MİKTARI 60DIR.BİR ALMAN VARDI GÜNLÜK 100 KASIYORDU ANCAK O KİŞİ EXP KAĞIDI BASIP YAPIYORDU BUNU EXTRA OLARAK PHBOT İLE KASIYORDU.ANCAK BAHAMUTTA SAATTE ORTALAMA 10-15 ACCOUNT KASILIR.BUDA GÜNLÜK MİNİMUM 300-350 ID'E TEKAMÜL EDER.BİRİNDE XP RATE X1,DİĞERİNDE X200.PLEASE,USE BRAİN !!!!!!!!!!!!!!!
    İsro da honor kasanlara hakaret etmek olur bu honor işine giren insan her türlü zorluga gogus germişki yapiyor o işi honor kolay bisey olsa zaten herkes rankta dans yapar onun icin bu gibi bahaneler yersiz. Limit icin gerekli açiklamalar yapildi daha onceki konularda takip edip beklemeliyiz baska yapacak bisey yok etiket olayi arttikca yonetimin konulari okuma orani o kadar zorlasiyor su konuda belki 5 den fazla etiket vardir saymadim.
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

Aesir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Aesir isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    23
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    157

Katılıyorum. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... honor da şamar oğlanı olduk çıktık bizi ne zaman dusunuceksiniz honor bitmeden de Silk ve char alımı yapmayacağım hedefim 50k dir ya siz düzenleme yaparsınız ya da ben paramla rezil olacak duruma geldim sayenizde bir daha da gelmem. Hayırlı yenilikler.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1162
    Beğenme 
    970
    Beğenilme 
    2020

Kurduğun cümleden gördüğüm kadarıyla iSro oynamıyorsun.iSroda nasıl honor kasıyorlar biliyormusun? Anlatayım sana:
    iSro'da şuanda VIP KARAKTERLERE GİRİŞ HAKKI MEVCUT.Yani,bu HAKKA SAHİP CHARLAR TEK TIKTA GİRİŞ YAPAR.
    HONOR KASANLAR BU KARAKTERLERE SİLK ÇEKEREK,O ACCOUNT'U VİP YAPAR.ORTALAMA İSRODA 40 DK-1 SAAT ARASI 40 LEVEL YAPILIR.YANİ GÜNLÜK KASABİLECEĞİN MAXİMUM KARAKTER MİKTARI 60DIR.BİR ALMAN VARDI GÜNLÜK 100 KASIYORDU ANCAK O KİŞİ EXP KAĞIDI BASIP YAPIYORDU BUNU EXTRA OLARAK PHBOT İLE KASIYORDU.ANCAK BAHAMUTTA SAATTE ORTALAMA 10-15 ACCOUNT KASILIR.BUDA GÜNLÜK MİNİMUM 300-350 ID'E TEKAMÜL EDER.BİRİNDE XP RATE X1,DİĞERİNDE X200.PLEASE,USE BRAİN !!!!!!!!!!!!!!!
    Kullandigin beyin ortada kimse gelipte priwate swde honor charlatin bulundugu ip ye pre cekmez once bunu idrak et bahsettigin sistemin burada,uygulanmasi % 0 bunuda idrak et senin aslinda idrak edecegin teksey egonun onune gecmek ben demiyorumki bu suanki durumdan memnunum ama yonetim aciklama yaptigi halde zorlamanin mantigi yok honor isine gelicek olursakta lafimin arkasinda gogus germiski kisi bu ise girisiyor herkes honor kassa rankta herkes dans eder onun icin use brain yazip ingilizceni burda gelistirme farkli platformlar var egonu ve cok kullandigin beynini oralarda gelistirebilirsin.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    29
    Beğenme 
    64
    Beğenilme 
    63

ya salak adam zaten kimsenin pre çekmeyeceğini bildiğim için kapasite arttırılmalı diyorum daha ne diyor yok abi ya ben AFK sizin gibi aptallarla uğraşamam ben kafa kıt almıyor bilgi girişi yok
    Kullandigin beyin ortada kimse gelipte priwate swde honor charlatin bulundugu ip ye pre cekmez once bunu idrak et bahsettigin sistemin burada,uygulanmasi % 0 bunuda idrak et senin aslinda idrak edecegin teksey egonun onune gecmek ben demiyorumki bu suanki durumdan memnunum ama yonetim aciklama yaptigi halde zorlamanin mantigi yok honor isine gelicek olursakta lafimin arkasinda gogus germiski kisi bu ise girisiyor herkes honor kassa rankta herkes dans eder onun icin use brain yazip ingilizceni burda gelistirme farkli platformlar var egonu ve cok kullandigin beynini oralarda gelistirebilirsin.
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

LaVeyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LaVeyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    55
    Beğenme 
    80
    Beğenilme 
    113

Başka yerde boş yap hadi
    Konu LaVeyan tarafından (15.Şubat.2020 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.

Bl0ck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Bl0ck isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    93
    Beğenilme 
    134

ercan gine yargı dağıtıyor
    Twitch
    Streamer

Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 3456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş