Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By Asgard

Konu:DOLANDIRICILAR

farukmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    farukmer isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Standart DOLANDIRICILAR

7_24_AYaKTa_ kişi tarafından dolandırıldım 50 b ye yakın para ve 35 pach weapon karşılığında dress wtt yapacaktık benden weaponları aldı sonradan stala koydugu 50 b malzemeyi cektim ex den karşılığında bana itemi verecekti ama sonra rest cekti daha önce forumda konuyu actım ama @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... yapacak bişey yok diyip çekildiişin içinden artık bu konuyu çözmesi lazım ben paramı geri almasam da o zaman ait loglara bakıp konusmayı yayınlayabilir bu kadar basit nereye kadar uzatmamızı istiyor konuyu magdur olduk olacağımız kadar.illa ilgilenmesi için oyuna para mı dökmek gerekiyor emeğimize saygı gösterin..

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Şu konuyu çözemediniz helal size @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... şimdi sizin bu görmezden gelmenizden dolayı hem dolandırıldım hemde ben suçlu duruma düştüm konuşmaları inceleyip paylaşmak yada kimin yalan söylediğini açıklamak cok mu zor

LaBoum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LaBoum isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    458
    Beğenilme 
    249

İyi yirtmissin bnce biz neler yedik bilsen ama Asgard karışmıyorz diyor
    ScapeGrace

MuhaciR_

LaBoumm

Ahde Vefa Gerek

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı LaBoum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi yirtmissin bnce biz neler yedik bilsen ama Asgard karışmıyorz diyor
    öyle ama işte guild başkanıyla da iletişime geçtim şimdide weaponları çaldıgını kabul ediyormuş ama demiş ki o beni dolandırmaya çalıştı hatta tehdit etti bana para vermeşsen sana hırsız diyip sv ye rezil ederim kimin ne oldugunu herkes biliyor zaten böyle adi insanların bizim 3 kuruşluk paramıza gözü dikip sonra kendisini magdur göstermesine uyuz oluyorum kolayca yalanda söyleyebilir .illa ona gerçekte mi ulaşıp dogruları söyletmek gerekıyor yetkililer konuya açıklık getirmeyecekse neye yarıyolar.

bu arada o sahsın guıldi hollyhunter olması lazım karşınıza çıkarsa dikkat edin...

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1101
    Beğenme 
    543
    Beğenilme 
    10244

Alıntı farukmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle ama işte guild başkanıyla da iletişime geçtim şimdide weaponları çaldıgını kabul ediyormuş ama demiş ki o beni dolandırmaya çalıştı hatta tehdit etti bana para vermeşsen sana hırsız diyip sv ye rezil ederim kimin ne oldugunu herkes biliyor zaten böyle adi insanların bizim 3 kuruşluk paramıza gözü dikip sonra kendisini magdur göstermesine uyuz oluyorum kolayca yalanda söyleyebilir .illa ona gerçekte mi ulaşıp dogruları söyletmek gerekıyor yetkililer konuya açıklık getirmeyecekse neye yarıyolar.

bu arada o sahsın guıldi hollyhunter olması lazım karşınıza çıkarsa dikkat edin...
    Bizim görevimiz sunucu güvenirliğini sağlamak, yönetmek ve geliştirmek. Karakter güvenliğinizden siz sorumlusunuz. Hırsızlar hiç mi ceza almıyor ? Evet alıyorlar, fakat sizin olayınız bizim gözümüzde hırsızlık olarak algılanmıyor. Aracı sistemini kullanarak takas yapmanız gerekiyor, siz kendi isteğiniz ile itemlerinizi verir ve geri alamazsanız biz buna müdahale etmeyiz. Kendi güvenliğinizden kendiniz sorumlusunuz.
    vVeSseLam bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim görevimiz sunucu güvenirliğini sağlamak, yönetmek ve geliştirmek. Karakter güvenliğinizden siz sorumlusunuz. Hırsızlar hiç mi ceza almıyor ? Evet alıyorlar, fakat sizin olayınız bizim gözümüzde hırsızlık olarak algılanmıyor. Aracı sistemini kullanarak takas yapmanız gerekiyor, siz kendi isteğiniz ile itemlerinizi verir ve geri alamazsanız biz buna müdahale etmeyiz. Kendi güvenliğinizden kendiniz sorumlusunuz.
    TAKASI ARACI OLMADAN GERÇEKLEŞTİRMEM BENİM HATAM ADAM ALDIKLARININ BİR KISMINI İTİRAF ETTİ AMA SONRASINDA DEDİĞİ LAF BEN ONU TEHDİT ETMİŞİM SV YE ADINI HIRSIZA CIKARIRMIŞIM GİBİ BEN KAYBETTİKLERİMİN PEŞİNİ BIRAKTIM SADECE BU OLAYDA KİM KİMİ DOLANDIRMIŞ ONU SİZİN BULUP SÖYLEMENİZ LAZIM GUILD BAŞKANIYLA KONUSTUM BENİM ONU TEHDİT EDİP PARA İSTEDİĞİMİ SÖYLEMİŞ BU ADAMLARIN GÖZÜNDE BEN MAGDUR OLDUM.BENİM PARA KOPARMAK İÇİN YALAN SÖYLEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORLAR

OLAY 8 MAYIS 2020 SAAT 20:15 - 20:25 CİVARI

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

oyun kuralları madde 11 / 2
    2. Fake karakter açanlar ve oyuncuları dolandırmaya çalışanları hesapları süresiz kapatılır. Aynı zamanda ip taraması ile tüm karakterleri oyundan uzaklaştırılır.

diye bir madde bulunuyor bu duruma göre benim şikayet ettiğim kişinin ıp banlanması gerekiyor zaten yazışmamıza bakarsanız dolandırdıgını anlarsınız.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı farukmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyun kuralları madde 11 / 2
    2. Fake karakter açanlar ve oyuncuları dolandırmaya çalışanları hesapları süresiz kapatılır. Aynı zamanda ip taraması ile tüm karakterleri oyundan uzaklaştırılır.

diye bir madde bulunuyor bu duruma göre benim şikayet ettiğim kişinin ıp banlanması gerekiyor zaten yazışmamıza bakarsanız dolandırdıgını anlarsınız.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Giriş